Wypróbuj przez miesiąc. Zawsze możesz zrezygnować

Stawiamy ważne pytania. Docieramy do źródeł. Sprawdzamy wszystkie informacje.
Niepartyjnie. Obiektywnie. Rzetelnie.

 

Jeśli chcesz czytać teksty wybitnych autorów piszących na ważne dla Ciebie tematy, zamów prenumeratę odnawialną Pisma. Wypróbuj! Tylko 14,99 zł. Opłata jest naliczana co miesiąc, a Ty w każdej chwili możesz zrezygnować. 

Co zyskujesz w zamian?

✎ 12 numerów z dostawą do domu

Przez najbliższy rok będziesz otrzymywać najnowsze numery Pisma. A w środku, oprócz kultowych okładek i pięknych ilustracji zawsze znajdziesz poruszające reportaże, portrety, rozmowy, eseje czy opowiadania znakomitych autorów polskich i zagranicznych.

✎ Dostęp do www.magazynpismo.pl

Wydanie cyfrowe pozwoli Ci czytać Pismo gdzie i kiedy chcesz. Na komórce, tablecie, komputerze i czytniku. W serwisie www.magazynpismo.pl znajdziesz wersje naszego miesięcznika do pobrania na czytniki (epub i mobi) oraz pdf, a także dostęp do archiwum z niemal 300 tekstami, fotoreportażami, żartami i komiksami.

✎ Pismo do słuchania

Ponad 80 godzin do słuchania. Wszystkie teksty w wersji audio, które czytają dla Ciebie znane głosy. Możesz słuchać nas w autobusie, domu, samochodzie. Gdziekolwiek chcesz.

✎ Kupując prenumeratę wspierasz misję Pisma. 

Pismo jest projektem pro bono, którego wydawcą jest Fundacja Pisma. Kupując prenumeratę wspierasz niezależne, obiektywne i niepartyjne dziennikarstwo.

Jak zamówić?

Trzy proste kroki dzielą Cię od tego by zostać naszym prenumeratorem:

 

Jeśli nie masz konta w serwisie [✎ zarejestruj się] lub zaloguj, klikając w napis w prawym górnym rogu strony.

✔ Wejdź na zakładkę z ofertą prenumeraty, znajdziesz ją w prawym górnym rogu strony lub klikając w link: [✎ zaprenumeruj] i wybierz opcję: prenumerata odnawialna w wydaniu papierowym.

 Uzupełnij i zapisz dane adresowe do wysyłki, zaakceptuj regulamin i potrzebne zgody oraz zapłać.

 

Dostęp do wydania cyfrowego i Pisma do słuchania otrzymasz natychmiast, a Twój pierwszy papierowy numer Pisma przyjdzie do Ciebie na początku przyszłego miesiąca.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Przejdź do strony

KONTAKT

Pomoc dla klientów

[email protected]

Adres Redakcji

Pismo. Magazyn opinii
ul. Grzybowska 4/111
00-131 Warszawa