Nie masz pomysłu na prezent?

Szukasz pomysłu na prezent dla kogoś, kto lubi:

  czytać, czytać i jeszcze raz czytać,

  chłonąć pogłębione treści, wywiady, reportaże, historie osobiste, opowiadania, eseje i poezję,

  oglądać grafiki, ilustracje, fotoreportaże, komiksy i żarty obrazkowe,

  toczyć dyskusje na tematy związane z kulturą, polityką międzynarodową, ekologią, technologią, przyszłością, relacjami międzyludzkimi, wychowaniem i innymi ważnymi tematami mi dotyczącymi świata i społeczeństwa,

  słuchać podcastów,

  doceniać pióro: Sylwii Chutnik, Jakuba Żulczyka, Łukasza Orbitowskiego, Marcina Wichy, Pawła Sołtysa i warsztat reporterski: Filipa Springera, Małgorzaty Rejmer, czy Ilony Wiśniewskiej…

 

… to mamy idealny pomysł na prezent dla takiej osoby! Podaruj jej roczną prenumeratę „Pisma” – to tylko 14,25 zł miesięcznie, gdy płacisz z góry za rok. Oprócz 12 numerów magazynu obdarowana osoba otrzyma także roczny dostęp online do treści na magazynpismo.pl.

 

To doskonały prezent, który będzie cieszyć przez cały rok!


Masz już konto w naszym serwisie? Jeśli nie masz jeszcze konta, wypełnij poniższy formularz i zarejestruj się, by skorzystać z oferty.

Załóż konto

– administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Pismo z siedzibą w Warszawie (00-033) przy ul. Górskiego 1/66, zwana dalej „Administratorem”.
– moje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji oraz rozliczenia umowy związanej z dostarczeniem zamówionych przeze mnie usług i produktów oraz w innych celach związanych z wykonaniem umowy i realizacją wynikających z tego obowiązków prawnych i uprawnień Administratora np. związanych ze sprawozdawczością finansową, a także w celu realizowania usprawiedliwionych interesów Administratora np. informowania o zmianach i nowościach w serwisie www.magazynpismo.pl, w celach analitycznych związanych ze sprzedażą i dostępnością naszych usług, ich dostosowaniem do moich potrzeb i poprawą ich jakości, a także w celach archiwalnych związanych z ochroną interesu prawnego Administratora (np. dochodzeniem roszczeń, ochroną interesu prawnego Administratora), przez okres nie dłuższy niż okres przedawnienia roszczeń z umowy, a w pozostałych przypadkach przez okres niezbędny do realizacji wyżej wymienionych celów.
– odbiorcami moich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z Administratorem w związku ze świadczonymi usługami –np. świadczące usługi związane z obsługą informatyczną, a w przypadku dokonania zakupu również księgową, logistyczną i obsługą płatności, dla celów niezbędnych do realizacji zamówienia na prenumeratę, jak również w związku z korzystaniem z innych usług dostępnych na stronie np. wysyłka newslettera.
– moje dane przetwarzane są na podstawie zgodnie art. 6 ust. 1 lit. b i f. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
– podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji zamówienia.
– mam prawo dostępu do swoich danych i możliwość ich poprawiania, wydania ich kopii, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Szczegółowe informacje na temat zasad ochrony danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności

otrzymywanie informacji za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (e-mail) dotyczących umów zawartych z Fundacją Pismo z siedzibą w Warszawie, zmian i nowości w serwisie magazynpismo.pl lub w papierowej wersji magazynu oraz newslettera. Regularne otrzymywanie newslettera będzie wymagało odrębnej zgody użytkownika.

 

 

Co otrzyma od Ciebie obdarowana osoba?

  od najbliższego miesiąca, przez rok, co miesiąc najnowszy, drukowany numer „Pisma” dostarczony prosto do domu

  drukowane wydanie specjalne „Wokół książek”

  dostęp online do wszystkich treści, także w wersji audio

  dodatkowe treści udostępnione tylko online

  dostęp do wszystkich wydań audio i podcastów

  wszystkie numery „Pisma” w wersji na czytniki (PDF, ePUB i MOBI)

  dostęp do pełnego cyfrowego archiwum

  kultowe okładki „Pisma” do pobrania w wersji do druku

  zaproszenie do zamkniętej społeczności „Pisma” na Facebooku

Jak kupić prezent?

Zarejestruj się lub załóż konto, a następnie kup prenumeratę. Jeśli nie masz konta, wykorzystaj powyższy formularz, a jeśli jesteś zalogowany/a kliknij, kliknij w przycisk „KUP PRENUMERATĘ”.

Ty decydujesz, czy chcesz osobiście wysłać wiadomość dla obdarowanego, czy mamy zrobić to za Ciebie. Wybierz jedną z dwóch opcji przy zakupie, zaakceptuj potrzebne zgody i zapłać. Otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem zakupu oraz numerem kodu prezentu i instrukcją jego odbioru. Ten kod wyślemy równocześnie osobie obdarowanej albo – gdy zdecydujesz inaczej – prześlesz go jej samodzielnie.

Gdy obdarowana przez Ciebie osoba zarejestruje się w serwisie www.magazynspimo.pl, a następnie wprowadzi kodu prezentu, od razu otrzyma dostęp online. Pierwszy papierowy numer „Pisma” przyjdzie do niej na początku miesiąca zaraz po tym, jak wpisze w swoim profilu adres do wysyłki.

KIM JESTEŚMY?

Tworzymy „Pismo. Magazyn opinii” dla Czytelników i Czytelniczek, dla których ważne jest poznanie i zrozumienie zjawisk wpływających zarówno na naszą codzienność, jak i kształtujących przyszłość. Dla tych, którzy cenią sobie dziennikarską rzetelność, wiarygodność, obiektywizm. „Pismo” jest miesięcznikiem dla czytelników poszukujących jakości, reportaży poświęconych sprawom krajowym i zagranicznym, dla osób zainteresowanych najważniejszymi trendami w kulturze, nauce, technologii i gospodarce oraz ideami kształtującymi współczesne rozwiązania społeczne i polityczne. Jest także dla czytelników polskiej prozy, poezji oraz komiksu.

 

Piszą dla nas znakomici polscy pisarze i pisarki m.in.: Marcin Wicha, Dominika Słowik, Jakub Żulczyk, Sylwia Chutnik, Łukasz Orbitowski czy Wojciech Chmielarz.

Wśród reportażystek i reportażystów znajdują się m.in.: Filip Springer, Małgorzata Rejmer, Ilona Wiśniewska i Mirosław Wlekły. Rozmawiamy z wybitnymi postaciami w Polsce i za granicą. Przedstawiamy portrety takich osób, jak Olga Tokarczuk, Martha Nussbaum, Karol Modzelewski, Jeff Bezos, Nick Cave czy Gretha Thunberg.

„Pismo” zawsze jest pełne niezwykłych ilustracji i grafik tworzonych dla nas przez najlepszych polskich artystów i artystki. Tworzą dla nas m.in: Tomasz Majewski, Marta Zabłocka, Rafał Piekarski, Klaudyna Karczewska, Arkadiusz Hapka, Piotr Kowalczyk.

Teksty ukazujące się na łamach „Pisma” otrzymały nominacje do European Press Prize, True Story Award, Nagrody im. Wojciechowskiego.

 

TRZY WYDANIA: PAPIEROWE, ONLINE I AUDIO

Wszystkie teksty, które pojawiają się w wydaniu drukowanym dostępne są również w wersji online oraz w formie audio. Dzięki temu możesz nas czytać lub słuchać. Czytają dla nas m.in. Krzysztof Czeczot, Agata Turkot, Grzegorz Szponder, Magdalena Celmer, Maciej Więckowski, Miłogost Reczek i Leszek Zduń. Słuchaj wierszy i opowiadań w interpretacji znakomitych aktorek i aktorów. Głosy, które możesz u nas usłyszeć, to m.in: Danuta Stenka, Jan Peszek, Magdalena Cielecka, Krzysztof Kowalewski, Jacek Poniedziałek, Bartłomiej Topa, Agnieszka Hamkało i Kamilla Baar.

„Pismo” jest miesięcznikiem apolitycznym wydawanym przez Fundację Pismo. Nie drażnimy sensacją, nie angażujemy się w małostkowe spory. Wierzymy w przyszłość rzetelnego dziennikarstwa i przywiązujemy wagę do wiarygodności publikowanych treści. Nie ulegamy zewnętrznym wpływom ani nie przedkładamy efektów finansowych ponad wyznawane zasady. Nie działamy dla zysku, dlatego w naszym magazynie reklamy publikujemy sporadycznie.

 

Kupując prenumeratę, wspierasz wydawanie miesięcznika „Pismo. Magazyn opinii”. Świadomie zrezygnowaliśmy z modelu finansowania opartego na przychodach reklamowych. Jest to możliwe dzięki naszym Czytelniczkom i Czytelnikom. Dziękujemy!

Zrób prezent sobie lub bliskim i wykup prenumeratę!


KONTAKT
[email protected]

Zarówno wydanie specjalne, jak i prenumerata magazynu dostępne są w ofercie hurtowej. Myślisz o „Piśmie” jako prezencie dla swoich Klientów? Napisz do nas na [email protected]

Adres Redakcji

Pismo. Magazyn opinii
ul. Górskiego 1/66
00-033 Warszawa

FreshMail.pl