Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Pismo w prenumeracie z dostępem online. Teraz czytasz i słuchasz miesiąc za darmo!

Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę prenumeraty rocznej z dostępem online do treści miesięcznika „Pismo. Magazyn opinii”.  Zapłać za rok z góry i czytaj i słuchaj za jedyne 13,99 zł za miesiąc.

 

Droga Czytelniczko, Drogi Czytelniku!

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę prenumeraty rocznej z dostępem online do treści miesięcznika Pismo. Magazyn opinii”.  Zapłać za rok z góry i czytaj i słuchaj za jedyne 13,99 zł za miesiąc.

 

Zamów prenumeratę roczną „Pisma”, a otrzymasz:

 

12 numerów drukowanego Pisma” w cenie 11 (to miesiąc czytania i słuchania za darmo!)

darmową dostawę pod wskazany adres na terenie kraju

✎ dostęp online do wszystkich treści bez reklam, także w wersji audio

✎ dostęp do wydań w wersji audio i wszystkich podcastów

✎  wszystkie numery w PDF, ePUB i MOBI 

✎  ikoniczne okładki „Pisma” do pobrania w wersji do druku

 

 

 

 

Kim jesteśmy?

Pismo. Magazyn opinii” to miesięcznik, który łączy w sobie fakt, literaturę, obraz oraz humor. Poruszamy w nim istotne tematy społeczne, ekonomiczne, naukowe, technologiczne, kulturalne i polityczne.

Znajdziesz tu treści merytoryczne, wnikliwe i rzetelne. Nasze Czytelniczki i Czytelnicy doceniają zarówno atrakcyjne ilustracje polskich artystów, jak i przykuwające uwagę zdjęcia, które publikujemy w „Piśmie”. Nasze materiały to inspiracja do rozmów o tym, co ważne i głębszej refleksji.

 

Piszą dla nas znakomici polscy pisarze i pisarki m.in.Marcin Wicha, Dominika Słowik, Jakub Żulczyk, Sylwia Chutnik, Łukasz Orbitowski Wojciech Chmielarz

 

Wśród reportażystek i reportażystów znajdują się m.in.: Filip Springer, Małgorzata Rejmer, Ilona Wiśniewska i Mirosław Wlekły. Rozmawiamy z wybitnymi postaciami w Polsce i za granicą. Przedstawiamy portrety takich osób jak: Olga Tokarczuk, Martha Nussbaum, Karol Modzelewski, Jeff Bezos, Nick Cave i Gretha Thunberg.

 

Nasze teksty otrzymały nominacje do European Press Prize, True Story Award, Nagrody im. Wojciechowskiego. Wybraliśmy dla Ciebie jedne z najciekawszych z niedawno publikowanych tekstów.

Trzy wydania: papierowe, online i audio

Wszystkie teksty, które pojawiają się w wydaniu drukowanym mają swoje wersje online oraz nagrania w wersji audio. Dzięki temu możesz nas czytać lub słuchać. Czytają dla nas m.in. Krzysztof Czeczot, Agata Turkot, Grzegorz Szponder, Magdalena Celmer, Maciej Więckowski, Miłogost Reczek i Leszek Zduń. Słuchaj wierszy i opowiadań w interpretacji znakomitych aktorek i aktorów. Głosy, które możesz u nas usłyszeć to m.in: Danuta Stenka, Jan Peszek, Magdalena Cielecka, Krzysztof Kowalewski, Jacek Poniedziałek, Bartłomiej Topa, Agnieszka Hamkało i Kamilla Baar.

 

 

„Pismo” jest miesięcznikiem apolitycznym wydawanym przez Fundację Pismo. Nie drażnimy sensacją, nie angażujemy się w małostkowe spory. Wierzymy w przyszłość rzetelnego dziennikarstwa i przywiązujemy wagę do wiarygodności publikowanych treści. Nie ulegamy zewnętrznym wpływom ani nie przedkładamy efektów finansowych ponad wyznawane zasady. Nie działamy dla zysku, dlatego w naszym magazynie reklamy publikujemy sporadycznie. 

Kupując prenumeratę, wspierasz wydawanie miesięcznika „Pismo. Magazyn opinii”. Świadomie zrezygnowaliśmy z modelu finansowania opartego na przychodach reklamowych. Jest to możliwe dzięki naszym Czytelniczkom i Czytelnikom. Dziękujemy!

 

Miłej lektury i słuchania!

Redakcja „Pisma”

 

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00