Twój dostęp nie jest aktywny. Skorzystaj z oferty i zapewnij sobie dostęp do wszystkich treści.


Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Słuchaj z nami 3. sezonu Śledztwa Pisma!

Chcesz posłuchać najnowszego sezonu pierwszego polskiego serialu podcastowego? Skorzystaj ze specjalnej promocyjnej oferty rocznej prenumeraty z dostępem online do „Pisma" i 3. sezonu „Śledztwa Pisma”.

Chcesz posłuchać najnowszego sezonu pierwszego polskiego serialu podcastowego?

Skorzystaj ze specjalnej promocyjnej oferty rocznej prenumeraty z dostępem online do Pisma” i 3. sezonu Śledztwa Pisma”.

Zamów roczną prenumeratę* „Pisma”, a otrzymasz:

  dostęp do 3. sezonu Śledztwa Pisma”

  od najbliższego miesiąca przez rok co miesiąc najnowszy drukowany numer „Pisma” 

  darmową dostawę pod wskazany adres na terenie kraju

  wysyłkę numeru dziesięć dni przed premierą

  dwie zakładki do książek z ilustracjami z „Pisma”

  dostęp online do wszystkich treści w serwisie

  dostęp do wszystkich wydań audio i podcastów

  wszystkie numery „Pisma” w wersji na czytniki (PDF, ePUB i MOBI)

  dostęp do pełnego cyfrowego archiwum

  dodatkowe treści udostępnione tylko online

  kultowe okładki „Pisma” do pobrania w wersji do druku

  zaproszenie do zamkniętej społeczności na Facebooku

* Cena papierowego wydania miesięcznika to 15,99 zł, dostępu online do „Pisma” to koszt 10,99 zł miesięcznie. Płacąc za 12 miesięcy z góry kwotę 179,88 zł zapłacisz za „Pismo” z dostępem online jedynie 14,99 zł za miesiąc. Pełna oferta dostępna na magazynpismo.pl/kup

Kim jesteśmy?

Fundacja Pismo jest wydawcą miesięcznika „Pismo. Magazyn Opinii” i producentem pierwszego polskiego serialu podcastowego „Śledztwo Pisma”.

„Pismo” to miesięcznik, który łączy w sobie fakt, literaturę, obraz oraz humor. Poruszamy w nim istotne tematy społeczne, ekonomiczne, naukowe, technologiczne, kulturalne i polityczne. W naszym magazynie znajdziesz treści merytoryczne, wnikliwe i rzetelne. Nasze Czytelniczki i Czytelnicy doceniają zarówno atrakcyjne ilustracje polskich artystów, jak i przykuwające uwagę zdjęcia, które publikujemy w „Piśmie”. Nasze treści i produkcje to inspiracja do rozmów o tym, co ważne, oraz zaproszenie do głębszej refleksji.

Wszystkie teksty, które pojawiają się w wydaniu drukowanym, są również publikowane online, także w wersji audio. Kupując prenumeratę, otrzymujesz dostęp online w prezencie, więc możesz nas czytać i słuchać!

Pełna oferta prenumeraty i dostępu do „Pisma” na magazynpismo.pl/prenumerata

Czym jest Śledztwo Pisma?

„Śledztwo Pisma” to pierwszy polski podcastowy serial reporterski, historia opowiadana tydzień po tygodniu. Odcinki dwóch pierwszych sezonów, które miały premierę jesienią 2019 i 2020 roku, zostały odsłuchane ponad 1,1 milion razy. Pierwszy sezon Śledztwa był nominowany do szeregu nagród, w tym Grand Press Digital 2019, a drugi otrzymał nagrodę Grand Press w kategorii reportaż radiowy. 3 sezon rusza 15 czerwca 2021 r. i będzie dostępny wyłącznie dla preneumartnorów „Pisma” i subskrybentów Audioteka Klub.

Nie znasz „Śledztwa Pisma”? Zachęcamy do odsłuchania pierwszych dwóch sezonów na magazynpismo.pl

Pozostałe odcinki znajdziesz na stronie magazynpismo.pl/sledztwo-pisma.

Trzeci sezon „Śledztwa Pisma” będzie miał premierę 15 czerwca 2021 roku i będzie dostępny tylko dla prenumeratorów i subskrybentów „Pisma” oraz subskrybentów Audioteka Klub. 

Nowe „Śledztwo Pisma” to reportaż o jednym z twórców polskiej seksuologii, o wybitnym specjaliście, który przed laty stał się bohaterem skandalu. Ale medialna afera nie pogrzebała jego kariery. Doktor nadal wykłada, przyjmuje pacjentów, piastuje wysokie stanowisko w Polskim Towarzystwie Seksuologicznym i opiniuje w procesach jako biegły. Gdy do rąk autorki trzeciego sezonu „Śledztwa”, Igi Dzieciuchowicz, trafiają dokumenty, z których wynika, że seksuolog wystawił pozytywne opinie mężczyznom oskarżonym przez partnerki o molestowanie córek, postanawia podążyć jego tropem. 

Podczas wielomiesięcznego śledztwa autorka rozmawia z pacjentami doktora, jego studentami, współpracownikami, koleżankami i kolegami po fachu. Drobiazgowo analizuje oskarżenia i dokumenty ze spraw, które toczyły się przeciwko niemu. Wsłuchuje się zarówno w głosy osób, które czuły się skrzywdzone przez doktora, jak i tych, które uznają go za autorytet i niekwestionowanego specjalistę.

Kup prenumeratę i słuchaj nowej historii!

„Pismo” jest miesięcznikiem apolitycznym wydawanym przez Fundację Pismo. Wierzymy w przyszłość rzetelnego dziennikarstwa i przywiązujemy wagę do wiarygodności publikowanych treści. Nie ulegamy zewnętrznym wpływom ani nie przedkładamy efektów finansowych ponad wyznawane zasady. Nie działamy dla zysku, dlatego w naszym magazynie reklamy publikujemy sporadycznie, a w serwisie nie wyświetlamy ich zupełnie. Świadomie zrezygnowaliśmy z modelu finansowania opartego na przychodach reklamowych. Jest to możliwe dzięki naszym Prenumeratorkom i Prenumeratorom.

Kupując prenumeratę, wspierasz wydawanie miesięcznika „Pismo. Magazyn opinii” i produkcję „Śledztwa Pisma”. 

Dziękujemy!

Zespół „Pisma”

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00