Słuchaj z nami 3. sezonu Śledztwa Pisma!

Chcesz posłuchać najnowszego sezonu pierwszego polskiego serialu podcastowego? Skorzystaj ze specjalnej promocyjnej oferty rocznej prenumeraty z dostępem online do „Pisma" i 3. sezonu „Śledztwa Pisma”.

Chcesz posłuchać najnowszego sezonu pierwszego polskiego serialu podcastowego?

Skorzystaj ze specjalnej promocyjnej oferty rocznej prenumeraty z dostępem online do Pisma” i 3. sezonu Śledztwa Pisma”.

Zamów prenumeratę „Pisma”, a otrzymasz:

  dostęp do 3. sezonu Śledztwa Pisma”

  od najbliższego miesiąca przez rok co miesiąc najnowszy drukowany numer „Pisma” 

  darmową dostawę pod wskazany adres na terenie kraju

  wysyłkę numeru ponad tydzień przed premierą

  dostęp online do wszystkich treści, także w wersji audio

  dostęp do wszystkich wydań audio i podcastów

  wszystkie numery „Pisma” w wersji na czytniki (PDF, ePUB i MOBI)

  dostęp do pełnego cyfrowego archiwum

  dodatkowe treści udostępnione tylko online

  kultowe okładki „Pisma” do pobrania w wersji do druku

  zaproszenie do zamkniętej społeczności na Facebooku


Masz już konto w naszym serwisie? Jeśli nie masz jeszcze konta, wypełnij poniższy formularz i zarejestruj się, by skorzystać z oferty.

Załóż konto

– administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Pismo z siedzibą w Warszawie (00-033) przy ul. Górskiego 1/66, zwana dalej „Administratorem”.
– moje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji oraz rozliczenia umowy związanej z dostarczeniem zamówionych przeze mnie usług i produktów oraz w innych celach związanych z wykonaniem umowy i realizacją wynikających z tego obowiązków prawnych i uprawnień Administratora np. związanych ze sprawozdawczością finansową, a także w celu realizowania usprawiedliwionych interesów Administratora np. informowania o zmianach i nowościach w serwisie www.magazynpismo.pl, w celach analitycznych związanych ze sprzedażą i dostępnością naszych usług, ich dostosowaniem do moich potrzeb i poprawą ich jakości, a także w celach archiwalnych związanych z ochroną interesu prawnego Administratora (np. dochodzeniem roszczeń, ochroną interesu prawnego Administratora), przez okres nie dłuższy niż okres przedawnienia roszczeń z umowy, a w pozostałych przypadkach przez okres niezbędny do realizacji wyżej wymienionych celów.
– odbiorcami moich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z Administratorem w związku ze świadczonymi usługami –np. świadczące usługi związane z obsługą informatyczną, a w przypadku dokonania zakupu również księgową, logistyczną i obsługą płatności, dla celów niezbędnych do realizacji zamówienia na prenumeratę, jak również w związku z korzystaniem z innych usług dostępnych na stronie np. wysyłka newslettera.
– moje dane przetwarzane są na podstawie zgodnie art. 6 ust. 1 lit. b i f. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
– podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji zamówienia.
– mam prawo dostępu do swoich danych i możliwość ich poprawiania, wydania ich kopii, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Szczegółowe informacje na temat zasad ochrony danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności

otrzymywanie informacji za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (e-mail) dotyczących umów zawartych z Fundacją Pismo z siedzibą w Warszawie, zmian i nowości w serwisie magazynpismo.pl lub w papierowej wersji magazynu oraz newslettera. Regularne otrzymywanie newslettera będzie wymagało odrębnej zgody użytkownika.

 

Kim jesteśmy?

Fundacja Pismo jest wydawcą miesięcznika „Pismo. Magazyn Opinii” i producentem pierwszego polskiego serialu podcastowego „Śledztwo Pisma”.

„Pismo” to miesięcznik, który łączy w sobie fakt, literaturę, obraz oraz humor. Poruszamy w nim istotne tematy społeczne, ekonomiczne, naukowe, technologiczne, kulturalne i polityczne. W naszym magazynie znajdziesz treści merytoryczne, wnikliwe i rzetelne. Nasze Czytelniczki i Czytelnicy doceniają zarówno atrakcyjne ilustracje polskich artystów, jak i przykuwające uwagę zdjęcia, które publikujemy w „Piśmie”. Nasze treści i produkcje to inspiracja do rozmów o tym, co ważne, oraz zaproszenie do głębszej refleksji.

Wszystkie teksty, które pojawiają się w wydaniu drukowanym, są również publikowane online, także w wersji audio. Kupując prenumeratę, otrzymujesz dostęp online w prezencie, więc możesz nas czytać i słuchać!

Pełna oferta prenumeraty i dostępu do „Pisma” na magazynpismo.pl/prenumerata

Czym jest Śledztwo Pisma?

„Śledztwo Pisma” to pierwszy polski podcastowy serial reporterski, historia opowiadana tydzień po tygodniu. Odcinki dwóch pierwszych sezonów, które miały premierę jesienią 2019 i 2020 roku, zostały odsłuchane ponad 1,1 milion razy. Pierwszy sezon Śledztwa był nominowany do szeregu nagród, w tym Grand Press Digital 2019, a drugi otrzymał nagrodę Grand Press w kategorii reportaż radiowy. 3 sezon rusza 15 czerwca 2021 r. i będzie dostępny wyłącznie dla preneumartnorów „Pisma” i subskrybentów Audioteka Klub.

Nie znasz „Śledztwa Pisma”? Zachęcamy do odsłuchania pierwszych dwóch sezonów na magazynpismo.pl

Pozostałe odcinki znajdziesz na stronie magazynpismo.pl/sledztwo-pisma.

Trzeci sezon „Śledztwa Pisma” będzie miał premierę 15 czerwca 2021 roku i będzie dostępny tylko dla prenumeratorów i subskrybentów „Pisma” oraz subskrybentów Audioteka Klub. 

Nowe „Śledztwo Pisma” to reportaż o jednym z twórców polskiej seksuologii, o wybitnym specjaliście, który przed laty stał się bohaterem skandalu. Ale medialna afera nie pogrzebała jego kariery. Doktor nadal wykłada, przyjmuje pacjentów, piastuje wysokie stanowisko w Polskim Towarzystwie Seksuologicznym i opiniuje w procesach jako biegły. Gdy do rąk autorki trzeciego sezonu „Śledztwa”, Igi Dzieciuchowicz, trafiają dokumenty, z których wynika, że seksuolog wystawił pozytywne opinie mężczyznom oskarżonym przez partnerki o molestowanie córek, postanawia podążyć jego tropem. 

Podczas wielomiesięcznego śledztwa autorka rozmawia z pacjentami doktora, jego studentami, współpracownikami, koleżankami i kolegami po fachu. Drobiazgowo analizuje oskarżenia i dokumenty ze spraw, które toczyły się przeciwko niemu. Wsłuchuje się zarówno w głosy osób, które czuły się skrzywdzone przez doktora, jak i tych, które uznają go za autorytet i niekwestionowanego specjalistę.

Kup prenumeratę i słuchaj nowej historii!

„Pismo” jest miesięcznikiem apolitycznym wydawanym przez Fundację Pismo. Wierzymy w przyszłość rzetelnego dziennikarstwa i przywiązujemy wagę do wiarygodności publikowanych treści. Nie ulegamy zewnętrznym wpływom ani nie przedkładamy efektów finansowych ponad wyznawane zasady. Nie działamy dla zysku, dlatego w naszym magazynie reklamy publikujemy sporadycznie, a w serwisie nie wyświetlamy ich zupełnie. Świadomie zrezygnowaliśmy z modelu finansowania opartego na przychodach reklamowych. Jest to możliwe dzięki naszym Prenumeratorkom i Prenumeratorom.

Kupując prenumeratę, wspierasz wydawanie miesięcznika „Pismo. Magazyn opinii” i produkcję „Śledztwa Pisma”. 

Dziękujemy!

Zespół „Pisma”