Promocja na prenumeratę ze Śledztwem Pisma!

Droga Czytelniczko, Drogi Czytelniku!

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę prenumeraty rocznej z dostępem online do treści miesięcznika “Pismo. Magazyn opinii”.

Zamów prenumeratę roczną „Pisma” w cenie 14,25 zł/ miesiąc, a otrzymasz:

przedpremierowy dostęp do 2. sezonu Śledztwa Pisma

od najbliższego miesiąca przez rok co miesiąc najnowszy drukowany numer

✎ darmową dostawę magazynu pod wskazany adres na terenie kraju

dostęp online do wszystkich treści, także w wersji audio

✎ dodatkowe treści dostępne tylko online 

wszystkie numery w wersji na czytniki (PDF, ePUB i MOBI)

✎  dostęp do pełnego archiwum

✎  kultowe okładki do pobrania w wersji do druku

zaproszenie do zamkniętej społeczności czytelniczek, czytelników i współtwórców „Pisma” na Facebooku


Masz już konto w naszym serwisie? Jeśli nie masz jeszcze konta, wypełnij poniższy formularz i zarejestruj się, by skorzystać z oferty.

Załóż konto

– administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Pismo z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul. Grzybowskiej 4/111, zwana dalej „Administratorem”.
– moje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji oraz rozliczenia umowy związanej z dostarczeniem zamówionych przeze mnie usług i produktów oraz w innych celach związanych z wykonaniem umowy i realizacją wynikających z tego obowiązków prawnych i uprawnień Administratora np. związanych ze sprawozdawczością finansową, a także w celu realizowania usprawiedliwionych interesów Administratora np. informowania o zmianach i nowościach w serwisie www.magazynpismo.pl, w celach analitycznych związanych ze sprzedażą i dostępnością naszych usług, ich dostosowaniem do moich potrzeb i poprawą ich jakości, a także w celach archiwalnych związanych z ochroną interesu prawnego Administratora (np. dochodzeniem roszczeń, ochroną interesu prawnego Administratora), przez okres nie dłuższy niż okres przedawnienia roszczeń z umowy, a w pozostałych przypadkach przez okres niezbędny do realizacji wyżej wymienionych celów.
– odbiorcami moich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z Administratorem w związku ze świadczonymi usługami –np. świadczące usługi związane z obsługą informatyczną, a w przypadku dokonania zakupu również księgową, logistyczną i obsługą płatności, dla celów niezbędnych do realizacji zamówienia na prenumeratę, jak również w związku z korzystaniem z innych usług dostępnych na stronie np. wysyłka newslettera.
– moje dane przetwarzane są na podstawie zgodnie art. 6 ust. 1 lit. b i f. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
– podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji zamówienia.
– mam prawo dostępu do swoich danych i możliwość ich poprawiania, wydania ich kopii, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Szczegółowe informacje na temat zasad ochrony danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności

otrzymywanie informacji za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (e-mail) dotyczących umów zawartych z Fundacją Pismo z siedzibą w Warszawie, zmian i nowości w serwisie magazynpismo.pl lub w papierowej wersji magazynu oraz newslettera. Regularne otrzymywanie newslettera będzie wymagało odrębnej zgody użytkownika.

 

Kim jesteśmy?

„Pismo. Magazyn Opinii” to miesięcznik, który łączy w sobie fakt, literaturę, obraz oraz humor. Poruszamy w nim istotne tematy społeczne, ekonomiczne, naukowe, technologiczne, kulturalne i polityczne.  

Znajdziesz tu treści merytoryczne, wnikliwe i rzetelne. Nasze Czytelniczki i Czytelnicy doceniają zarówno atrakcyjne ilustracje polskich artystów, jak i przykuwające uwagę zdjęcia, które publikujemy w “Piśmie”. Nasze materiały to inspiracja do rozmów o tym, co ważne, oraz zaproszenie do głębszej refleksji.

Wszystkie teksty, które pojawiają się w wydaniu drukowanym, są również publikowane online, także w wersji audio. Kupując prenumeratę, otrzymujesz dostęp online w prezencie, więc na magazynpismo.pl możesz nas czytać i słuchać!

Czym jest Śledztwo Pisma?

Śledztwo Pisma to pierwszy polski podcastowy serial reporterski. Odcinki pierwszego sezonu, który miał premierę 18 października 2019 roku, zostały odsłuchane niemal 600 tysięcy razy przez ponad 150 tysięcy słuchaczy. Pierwszy sezon Śledztwa był nominowany do szeregu nagród, w tym Grand Press Digital 2019. 

Nie znasz pierwszego sezonu? Zachęcamy do odsłuchania pierwszych trzech odcinków:

 

 

 

 

 

 

Pozostałe odcinki znajdziesz na kanałach Śledztwa Pisma na Youtube, Spotify, Apple Podcast, Google Podcast i innych platformach podcastowych.

2 sezon już od 25 września 2020 r.

W kwietniu 2019 roku ginie Nicola. Miesiąc później Julia. A w grudniu Kamila. Nieszczęśliwe wypadki, czy może morderstwa? Co łączyło trzy nastolatki mieszkające w okolicach Jeleniej Góry? Czy to przypadek, że chodziły do tej samej szkoły, miały wspólnych przyjaciół i padły ofiarą podobnej przemocy? Jedno liceum, jeden rok i trzy zagadkowe śmierci.

Śledztwo Pisma to nie tylko historia kryminalna. To portret niezwykłych dziewczyn, które próbowały odnaleźć się w trudnych sytuacjach życiowych. A przede wszystkim opowieść o młodych ludziach z małych miejscowości, z miasteczek i wsi. O wyzwaniach, przed którymi stają: o braku perspektyw i wykluczeniu, o alkoholu i narkotykach, o przemocy fizycznej i seksualnej. I o instytucjach, które zostały powołane do tego, by im pomagać, a które zawodzą. O kulejącym systemie edukacji, wsparcia socjalnego i opieki zdrowotnej, bezradnym wobec narastających przypadków depresji, problemów psychicznych i samobójstw wśród nastolatków. 

Drugi sezon Śledztwa będzie miał premierę 2 października 2020 roku, natomiast prenumeratorzy miesięcznika „Pismo. Magazyn opinii” oraz subskrybenci “Pisma” będą mogli słuchać każdego odcinka na tydzień przed ich oficjalną premierą, począwszy od 25 września na stronach magazynpismo.pl.

 

„Pismo” jest miesięcznikiem apolitycznym wydawanym przez Fundację Pismo. Nie drażnimy sensacją, nie angażujemy się w małostkowe spory. Wierzymy w przyszłość rzetelnego dziennikarstwa i przywiązujemy wagę do wiarygodności publikowanych treści. Nie ulegamy zewnętrznym wpływom ani nie przedkładamy efektów finansowych ponad wyznawane zasady. Nie działamy dla zysku, dlatego w naszym magazynie reklamy publikujemy sporadycznie.

Kupując prenumeratę, wspierasz wydawanie miesięcznika „Pismo. Magazyn opinii”. Świadomie zrezygnowaliśmy z modelu finansowania opartego na przychodach reklamowych. Jest to możliwe dzięki naszym Czytelniczkom i Czytelnikom. Dziękujemy!

Miłego czytania i słuchania!

Zespół „Pisma”

FreshMail.pl