Twój dostęp nie jest aktywny. Skorzystaj z oferty i zapewnij sobie dostęp do wszystkich treści.


Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Zaprenumeruj i wesprzyj Pismo

Masz dość fake newsów? My zawsze sprawdzamy dwa razy. Męczy cię polityczna propaganda? My jej nie uprawiamy. Nie piszemy dla klików. Nie działamy dla zysku.

 

Pismo jest projektem pro bono, jego wydawcą jest Fundacja Pismo. To marzenie o ciekawych tekstach i o wyjątkowych ilustracjach. Tworzymy miejsce dla najlepszych pisarzy, dziennikarzy, reporterów, rysowników i fotografów. Kupując prenumeratę wspierasz niezależne, obiektywne i niepartyjne dziennikarstwo. Zamów roczną prenumeratę.

Co zyskujesz w zamian?

✎ 12 numerów z dostawą do domu

Przez najbliższy rok będziesz otrzymywać najnowsze numery Pisma. A w środku, oprócz kultowych okładek i pięknych ilustracji zawsze znajdziesz poruszające reportaże, portrety, rozmowy, eseje czy opowiadania znakomitych autorów polskich i zagranicznych.

✎ Dostęp do www.magazynpismo.pl

Wydanie cyfrowe pozwoli Ci czytać Pismo gdzie i kiedy chcesz. Na komórce, tablecie, komputerze i czytniku. W serwisie www.magazynpismo.pl znajdziesz wersje naszego miesięcznika do pobrania na czytniki (epub i mobi) oraz pdf, a także dostęp do archiwum z niemal 300 tekstami, fotoreportażami, żartami i komiksami.

✎ Pismo do słuchania

Ponad 80 godzin do słuchania. Wszystkie teksty w wersji audio, które czytają dla Ciebie znane głosy. Możesz słuchać nas w autobusie, domu, samochodzie. Gdziekolwiek chcesz.

✎ Oszczędzasz 20 złotych 

Jak zamówić?

Trzy proste kroki dzielą Cię od tego, by zostać naszym prenumeratorem i wesprzeć naszą misję:

 

Jeśli nie masz konta w serwisie [✎ zarejestruj się] lub zaloguj, klikając w napis w prawym górnym rogu strony.

✔ Wejdź na zakładkę z ofertą prenumeraty, znajdziesz ją w prawym górnym rogu strony lub klikając w link: [✎ zaprenumeruj] i wybierz opcję: prenumerata roczna w wydaniu papierowym.

 Uzupełnij i zapisz dane adresowe do wysyłki, zaakceptuj regulamin i potrzebne zgody oraz zapłać.

 

Dostęp do wydania cyfrowego i Pisma do słuchania otrzymasz natychmiast, a Twój pierwszy papierowy numer Pisma przyjdzie do Ciebie na początku przyszłego miesiąca.

 


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Przejdź do strony

KONTAKT

Pomoc dla klientów

[email protected]

Adres Redakcji

Pismo. Magazyn opinii
ul. Grzybowska 4/111
00-131 Warszawa

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00