Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Roczny dostęp online do „Pisma” w niższej cenie

„Pismo. Magazyn opinii” to wyjątkowy projekt medialny realizowany pro publico bono. Tworzymy „Pismo” dla wszystkich tych, dla których ważne jest poznanie i zrozumienie zjawisk wpływających na naszą codzienność i kształtujących przyszłość. 

Zamów dostęp online, a otrzymasz: 

✎  niższą cenę* zapłacisz 99 zł zamiast 129 zł za rok,

✎  możliwość korzystania z wygodnej aplikacji mobilnej „Pisma” (do pobrania z App Store i Google Play),

✎  dostęp online do wszystkich treści w serwisie bez reklam,

✎ miesięcznik na czytniki (pliki: PDF, EPUB i MOBI),

 wszystkie wydania audio miesięcznika czytane przez profesjonalnych lektorów i lektorki,

dostęp do pełnego cyfrowego archiwum miesięcznika,

 ✎ dodatkowe treści udostępniane tylko online,

możliwość dzielenia się treściami z osobami, które nie mają dostępu do „Pisma”,

✎ dostęp do wszystkich produkcji Śledztwa Pisma (w tym do nowego sezonu),

newsletter „Zachwyty Pisma” z rekomendacjami kulturalnymi Zuzanny Kowalczyk,

newsletter „Powody do radości” z informacjami od redaktorki naczelnej Magdaleny Kicińskiej,

newsletter „Wybór zagraniczny” z przeglądem prasy zagranicznej Piotra Nesterowicza,

✎  możliwość uczestnictwa w spotkaniach z cyklu Premiera Pisma na żywo,

zaproszenie do zamkniętej społeczności na Facebooku.

Kup

*Za pierwszy rok dostępu online do „Pisma” zapłacisz 99 zł. Zamówienie odnowi się automatycznie po roku także w niższej cenie 99 zł. Będziesz mieć także możliwość rezygnacji z tej opcji lub zmiany danych karty.

✎ WSPIERAJ PROJEKT PRO PUBLICO BONO

Misją „Pisma” jest kształtowanie obecnych i przyszłych liderów życia społecznego, politycznego
i kulturalnego przez uwrażliwianie ich na najważniejsze zjawiska współczesności i inspirowanie do myślenia o procesach kształtujących przyszłość kraju i świata. Jesteśmy zespołem osób wierzących
w uczciwe, wiarygodne, wysokiej jakości dziennikarstwo działające dla dobra publicznego. Wierzymy w siłę słowa pisanego. Pragniemy tworzyć wrażliwą społecznie treść, wnikliwą i rzetelną. Niezależność redakcyjna jest dla nas krytyczna.

✎ WSPIERAJ NIEZALEŻNE DZIENNIKARSTWO

„Pismo” jest miesięcznikiem apolitycznym. Nie drażnimy sensacją, nie angażujemy się w małostkowe spory. Wierzymy w przyszłość rzetelnego dziennikarstwa i przywiązujemy wagę do wiarygodności publikowanych treści. Nie ulegamy zewnętrznym wpływom ani nie przedkładamy efektów finansowych ponad wyznawane zasady. W 2019 roku zostaliśmy wyróżnieni za „bezkompromisowe wyznaczanie standardów i przypomnienie, co jest istotą prasy”, a w 2021 roku otrzymaliśmy nagrodę Polskiej Izby Książek za promocję czytelnictwa w prasie drukowanej – „za śmiałość, wytrwałość i świadomość zagrożeń dla przyszłości niedalekiej i dalszej”. Materiały publikowane w „Piśmie” są nagradzane i nominowane do najważniejszych nagród krajowych, jak Grand Press czy Festiwal Wrażliwy, oraz międzynarodowych, w tym dwukrotnie do European Press Prize.

W 2022 roku jakość naszej pracy znalazła odzwierciedlenie między innymi w postaci dwóch nagród Grand Press. W czerwcu Marek M. Berezowski otrzymał Grand Press Photo za cykl zdjęć, których część ukazała się jako fotoreportaż Ostrzał w kwietniowym numerze „Pisma”. Z kolei w grudniu Tomasz Ulanowski został nagrodzony Grand Pressem w kategorii Dziennikarstwo specjalistyczne i nowe formy dziennikarstwa za cykl Soczewek Pisma Ziemia, poświęconych wyzwaniom związanym z katastrofą klimatyczną.

✎ KORZYSTAJ Z SERWISU BEZ REKLAM

Dostęp online, który aktywujemy od razu po zaksięgowaniu płatności, pozwoli Ci czytać i słuchać „Pisma”, gdzie i kiedy chcesz. Na komórce, tablecie, komputerze i czytniku. W serwisie znajdziesz wszystkie treści z aktualnego numeru, pełne cyfrowe archiwum oraz treści dostępne tylko online. W serwisie nie ma reklam. Świadomie zrezygnowaliśmy z modelu finansowania opartego na przychodach reklamowych.

✎ CZYTAJ I SŁUCHAJ „PISMA

Wszystkie teksty, które pojawiają się w wydaniu drukowanym, mają wersję audio. Dzięki temu możesz je czytać lub ich słuchać. W serwisie znajdziesz również podcasty z cyklu Jak naprawić przyszłość? autorstwa Barbary Sowy, À propos i Dziś w książce przygotowane przez Zuzannę Kowalczyk, Wiersz na poniedziałek redaktorki naczelnej Magdaleny Kicińskiej, a także cykl Premiera Pisma i wszystkie sezony Śledztwa Pisma. Pobierzesz też wszystkie numery miesięcznika w wersji na czytniki (pliki: PDF, ePUB i MOBI). Czytaj i słuchaj, jak Ci wygodniej.

Utrzymujemy się dzięki darowiznom oraz prenumeratom. Subskrybując wspierasz uczciwe, wiarygodne, niepartyjne, wysokiej jakości dziennikarstwo działające dla dobra publicznego.

Dziękujemy!
Zespół „Pisma”

Newsletter

Pismo na bieżąco

Nie przegap najnowszego numeru Pisma i dodatkowych treści, jakie co miesiąc publikujemy online. Zapisz się na newsletter. Poinformujemy Cię o najnowszym numerze, podcastach i dodatkowych treściach w serwisie.

* pola obowiązkowe

SUBMIT

SPRAWDŹ SWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL I POTWIERDŹ ZAPIS NA NEWSLETTER.

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OTRZYMASZ NAJNOWSZE WYDANIE NASZEGO NEWSLETTERA.

Twoja rezygnacja z newslettera została zapisana.

WYŁĄCZNIE DLA OSÓB Z AKTYWNYM DOSTĘPEM ONLINE.

Zaloguj

ABY SIĘ ZAPISAĆ MUSISZ MIEĆ WYKUPIONY DOSTĘP ONLINE.

Sprawdź ofertę

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OSOBA OTRZYMA DOSTĘP DO MATERIAŁU PISMA.

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00