FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Tak, możesz to zrobić do końca stycznia.  Prenumerata papierowa jest ważna od pierwszego dnia kolejnego miesiąca, następującego po dacie zakupu. Przykładowo – aby zamówić kwietniowe wydanie miesięcznika, musisz dokonać zakupu do końca marca, majowy magazyn kupisz do końca kwietnia, itd.

Nie, oferta prenumeraty dostępna na naszej stronie obejmuje kolejne wydania miesięcznika – począwszy od drugiego numeru, który wychodzi w lutym. Zasada jest taka, że prenumerata papierowa jest ważna od pierwszego dnia kolejnego miesiąca, następującego po dacie zakupu. Przykładowo – aby zamówić kwietniowe wydanie miesięcznika, musisz dokonać zakupu do końca marca, majowy magazyn kupisz do końca kwietnia, itd.

Wersja PDF jest dostępna po zalogowaniu dla prenumeratorów w zakładce ze spisem treści danego numeru. Kolejne edycje miesięcznika można zobaczyć klikając w Archiwum w menu na głównej stronie.

Proszę sprawdzić swoją skrzynkę pocztową, bo e-mail z potwierdzeniem rejestracji i linkiem do aktywowania konta mógł wylądować w SPAM-ie. Jeśli nie uda się go jednak odnaleźć, proszę napisać do nas e-maila z prośbą o wykasowanie konta pod adres: [email protected]

Prenumerata papierowa jest ważna od pierwszego dnia kolejnego miesiąca, następującego po dacie zakupu. Przykładowo – aby zamówić kwietniowe wydanie miesięcznika, musisz dokonać zakupu do końca marca, majowy magazyn kupisz do końca kwietnia, itd.

Prenumeratę cyfrową aktywujemy natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty na konto. Z reguły trwa to nie dłużej niż kilka minut – zarówno w przypadku e-przelewów jak i opłat realizowanych kartą. Aktualny status można sprawdzić w zakładce Mój profil dostępnej po zalogowaniu pod tym linkiem: https://magazynpismo.pl/panel/moj-profil.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub problemów proszę pisać do nas pod adres: [email protected].

Jeśli utworzysz konto i się do niego zalogujesz, pozwoli Ci to przez miesiąc czytać wszystkie treści w serwisie „Pisma” za darmo. Niezarejestrowany użytkownik będzie mógł bezpłatnie przeczytać przeczytać tylko trzy artykuły

Tak, założenie i posiadanie konta w serwisie „Pisma” jest bezpłatne. Bez rejestracji w serwisie można przeczytać w całości 3 artykuły.

Żeby wykupić dostęp do treści płatnych, trzeba najpierw założyć konto użytkownika. Sama rejestracja jest bezpłatna.

Nie, w ramach prenumeraty oferujemy 30-dniowy dostęp do strony www.magazynpismo.pl, gdzie publikujemy wszystkie teksty z papierowego wydania oraz subskrybcje półroczne i bezterminowe.

Zamówienie większej ilości prenumerat na razie nie jest możliwe poprzez formularz na naszej stronie. Ale można to zrobić indywidualnie. W tej sprawie napisz do nas maila pod adres: [email protected]

 

FreshMail.pl