FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Tak, możesz to zrobić do końca stycznia.  Prenumerata papierowa jest ważna od pierwszego dnia kolejnego miesiąca, następującego po dacie zakupu. Przykładowo – aby zamówić kwietniowe wydanie miesięcznika, musisz dokonać zakupu do końca marca, majowy magazyn kupisz do końca kwietnia, itd.

Nie, oferta prenumeraty dostępna na naszej stronie obejmuje kolejne wydania miesięcznika – począwszy od drugiego numeru, który wychodzi w lutym. Zasada jest taka, że prenumerata papierowa jest ważna od pierwszego dnia kolejnego miesiąca, następującego po dacie zakupu. Przykładowo – aby zamówić kwietniowe wydanie miesięcznika, musisz dokonać zakupu do końca marca, majowy magazyn kupisz do końca kwietnia, itd.

Wersja na czytniki jest dostępna po zalogowaniu dla osób posiadających aktywny dostęp online w zakładce ze spisem treści danego numeru. Wszystkie edycje miesięcznika w plikach PDF, ePub i mobi można znaleźć i pobrać w zakładce Archiwum wybierając konkretny numer.

Proszę sprawdzić swoją skrzynkę pocztową, bo e-mail z potwierdzeniem rejestracji i linkiem do aktywowania konta mógł wylądować w SPAM-ie. Jeśli nie uda się go jednak odnaleźć, proszę napisać do nas e-maila z prośbą o wykasowanie konta pod adres: [email protected]

Prenumerata papierowa jest ważna od pierwszego dnia kolejnego miesiąca, następującego po dacie zakupu. Pierwszy numer otrzymasz więc na początku przyszłego miesiąca. Przykładowo – zamawiając do końca października, pierwsze wydanie jakie otrzymasz w ramach prenumeraty miesięcznika, to wydanie listopadowe, kupują w miesiącu listopadzie, pierwsze otrzymasz wydanie grudniowe, a w grudniu – styczniowe.

Dostęp online aktywujemy natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty na konto. Z reguły trwa to nie dłużej niż kilka minut – zarówno w przypadku e-przelewów jak i opłat realizowanych kartą. Aktualny status można sprawdzić w zakładce Mój profil dostępnej po zalogowaniu pod tym linkiem: https://magazynpismo.pl/panel/moj-profil. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub problemów proszę pisać do nas pod adres: [email protected]

Tak, założenie i posiadanie konta w serwisie „Pisma” jest bezpłatne. Sama rejestracja w serwisie nie daje jednak możliwości czytania i słuchania wszystkich treści. Aby mieć dostęp do wszystkich treści w serwisie należy zarejestrować się i kupić dostęp online lub prenumeratę.

Żeby wykupić prenumeratę lub dostęp do treści płatnych, trzeba najpierw założyć konto użytkownika. Sama rejestracja jest bezpłatna.

Nie, w ramach prenumeraty oferujemy dostęp online do “Pisma”, dzięki któremu można na magazynpismo.pl/archiwum, przeczytać wszystkie teksty z papierowych wydań oraz pobrać wszystkie numery w wersji na czytniki (PDF, ePub i mobi). Pojedyncze numery papierowe można kupić w sklepie interenetowym prenumerata24.pl

Nie, w ramach prenumeraty oferujemy dostęp online do “Pisma”, dzięki któremu można na magazynpismo.pl/archiwum, przeczytać wszystkie teksty z papierowych wydań oraz pobrać wszystkie numery w wersji na czytniki (PDF, ePub i mobi). Pojedyncze numery papierowe można kupić w sklepie interenetowym prenumerata24.pl

 

FreshMail.pl