Twój dostęp nie jest aktywny. Skorzystaj z oferty i zapewnij sobie dostęp do wszystkich treści.


Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Śledztwo Pisma

Część z naszych audycji udostępniamy bezpłatnie w aplikacjach:

Śledztwo Pisma to pierwszy polski reporterski serial podcastowy, przygotowywany w wyniku wielomiesięcznego śledztwa dziennikarskiego i nagrany w formie audio. Pierwszy sezon, autorstwa Mirka Wlekłego, miał premierę 18 października 2019 roku. Drugi sezon został wyemitowany rok później, w październiku i listopadzie 2020 roku. Jego autorka, Barbara Sowa, otrzymała nagrodę Grand Press w kategorii najlepszy reportaż radiowy. Do tej pory odcinki obu historii zostały odsłuchane niemal milion dwieście tysięcy razy przez ponad dwieście pięćdziesiąt tysięcy unikalnych słuchaczek i słuchaczy. Trzeci sezon autorstwa Igi Dzieciuchowicz jest dostępny jedynie dla prenumeratorów i subskrybentów miesięcznika „Pismo. Magazyn Opinii” oraz subskrybentów Audioteka Klub.

Sezon 3

Sezon 3

Seksuolog. Czy to zawód jak każdy inny?

W trzecim sezonie „Śledztwa Pisma” przyglądam się kontrowersyjnym sprawom związanym z polską seksuologią i jednemu z największych autorytetów w tej dziedzinie.
Więcej

Sezon 2

Sezon 2

Julia, Nicola i Kamila. Dlaczego nie ma ich wśród nas?

Trzy tajemnicze śmierci, jedna szkoła z internatem i kilka teorii spiskowych. Gdy zaczynałam prace nad drugim sezonem Śledztwa Pisma, w głowie kołatało mi się pytanie z e-maila od ...
Więcej

Sezon 1

Sezon 1

Śledztwo Pisma. Pierwszy reporterski serial podcastowy

„Śledztwo Pisma” nie jest ani reportażem radiowym, ani audiobookiem. Przede wszystkim jest podcastem. Czyli audycją audio emitowaną w internecie. O czym jest historia opowiadana pr...
Więcej

Newsletter

Pismo na bieżąco

Nie przegap najnowszego numeru Pisma i dodatkowych treści, jakie co miesiąc publikujemy online. Zapisz się na newsletter. Poinformujemy Cię o najnowszym numerze, podcastach i dodatkowych treściach w serwisie.

* pola obowiązkowe

SUBMIT

SPRAWDŹ SWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL I POTWIERDŹ ZAPIS NA NEWSLETTER.

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OTRZYMASZ NAJNOWSZE WYDANIE NASZEGO NEWSLETTERA.

Twoja rezygnacja z newslettera została zapisana.

WYŁĄCZNIE DLA OSÓB Z AKTYWNYM DOSTĘPEM ONLINE.

Zaloguj

ABY SIĘ ZAPISAĆ MUSISZ MIEĆ WYKUPIONY DOSTĘP ONLINE.

Sprawdź ofertę

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00