Twój dostęp nie jest aktywny. Skorzystaj z oferty i zapewnij sobie dostęp do wszystkich treści.


Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Sezon 5

Część z naszych audycji udostępniamy bezpłatnie w aplikacjach:

Piąty sezon Śledztwa Pisma to opowieść o o nękaniu, stalkerach i ich ofierze. O jasnowidzeniu, manipulacji, oszustwach i zagmatwanych relacjach rodzinnych. I o walce o prawo do własnego, spokojnego życia. Autorki próbują zrozumieć psychikę osoby stalkowanej i obnażają bezsilność nie tylko ofiar, ale i wymiaru sprawiedliwości.

25 kwietnia 2024 ruszył kolejny sezon reporterskiego serialu podcastowego wyprodukowanego przez Fundację Pismo. Jego autorkami są Katarzyna Błaszczyk i Hanna Bogoryja-Zakrzewska z inicjatywy Torba Reportera i Podcastera. Pierwszy odcinek podcastu udostępnimy bezpłatnie. Kolejne odcinki będą dostępne tylko dla osób posiadających prenumeratę lub subskrypcję „Pisma” lub Audioteka Klub. Słuchaj ich w formie wygodnej playlisty. Po odtworzeniu pierwszego odcinka, kolejne będą odtwarzać się automatycznie.

Partnerem strategicznym piątego sezonu Śledztwa Pisma jest Audioteka. Producentem podcastu jest Fundacja Pismo, wydawca magazynu „Pismo. Magazyn Opinii”.

Newsletter

Pismo na bieżąco

Nie przegap najnowszego numeru Pisma i dodatkowych treści, jakie co miesiąc publikujemy online. Zapisz się na newsletter. Poinformujemy Cię o najnowszym numerze, podcastach i dodatkowych treściach w serwisie.

* pola obowiązkowe

SUBMIT

SPRAWDŹ SWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL I POTWIERDŹ ZAPIS NA NEWSLETTER.

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OTRZYMASZ NAJNOWSZE WYDANIE NASZEGO NEWSLETTERA.

Twoja rezygnacja z newslettera została zapisana.

WYŁĄCZNIE DLA OSÓB Z AKTYWNYM DOSTĘPEM ONLINE.

Zaloguj

ABY SIĘ ZAPISAĆ MUSISZ MIEĆ WYKUPIONY DOSTĘP ONLINE.

Sprawdź ofertę

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OSOBA OTRZYMA DOSTĘP DO MATERIAŁU PISMA.

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00