Twój dostęp nie jest aktywny. Skorzystaj z oferty i zapewnij sobie dostęp do wszystkich treści.


Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Dla Autorów

„Pismo. Magazyn opinii” poszukuje autorów tekstów poświęconych istotnym zagadnieniom społecznym, ekonomicznym, naukowym, technologicznym, kulturalnym i politycznym.

Autorów artykułów zdolnych łączyć treści o najwyższej jakości merytorycznej, wnikliwości i rzetelności z doskonałym stylem literackim. Twórców oryginalnych publikacji, pisanych w sposób przejrzysty. Autorów opowiadań, reportaży, esejów i analiz spełniających najwyższe wymogi wiarygodności i rzetelności. Ponadto autorów unikatowych ilustracji i zdjęć łączących najwyższe standardy warsztatowe i estetyczne z wyjątkową formą wizualną.

Treści i wizualizacje zasilą pięć filarów Pisma:

1. Rzeczywistość. Dział poświęcony najważniejszym zjawiskom społecznym, politycznym, gospodarczym i technologicznym dzisiejszej Polski i świata, zawierający reportaże, biografie reporterskie, rozmowy oraz fotoreportaże.

2. Idee. Dział wypełniony pogłębioną publicystyką, esejami, raportami oraz recenzjami, które inspirują do myślenia i pomagają zrozumieć najważniejsze mechanizmy i zjawiska zmieniające rzeczywistość na naszych oczach (w technologii, życiu społecznym, środowisku, ekonomii, kulturze).

3. Kultura. Dział prezentujący opowiadania, historie obrazkowe i poezję.

4. Humor. Obecny na szpaltach humor obrazkowy i słowny, który przedstawia prawdę o świecie i nas samych.

5. Obraz. Wizualna strona „Pisma” pobudzająca do myślenia wyjątkowymi okładkami, ilustracjami i zdjęciami.

Autorów zainteresowanych współpracą prosimy o przesyłanie swoich propozycji na adres: [email protected]

Więcej na temat standardów dziennikarskich oraz weryfikacji, do której przykładamy w „Piśmie” olbrzymią wagę, przeczytacie TUTAJ.

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00