Twój dostęp nie jest aktywny. Skorzystaj z oferty i zapewnij sobie dostęp do wszystkich treści.


Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Sezon 4

Część z naszych audycji udostępniamy bezpłatnie w aplikacjach:

Ojciec, który poświęcił wszystko, aby odnaleźć córkę. Matka, która skazała siebie i dziecko na życie w ukryciu oraz mała dziewczynka, której z dnia na dzień zawalił się cały świat. Czwarty sezon Śledztwa Pisma to opowieść o rodzicielskim bólu, o sile mediów społecznościowych i dylematach, przed którymi nikt nie powinien stawać. O tym, jak łatwo w Polsce przepaść bez śladu i nie zostać odnalezionym.

20 kwietnia 2023 ruszył kolejny sezon reporterskiego serialu podcastowego wyprodukowanego przez Fundację Pismo. Jej autorami są Maria Hawranek i Szymon Opryszek. Od 15 lutego 2024 roku wszystkie odcinki podcastu udostępniliśmy bezpłatnie, nie tylko dla osób posiadających prenumeratę lub subskrypcję „Pisma”, Audioteka Klub i Open FM. Słuchaj ich w formie wygodnej playlisty. Po odtworzeniu pierwszego odcinka, kolejne będą odtwarzać się automatycznie.

Partnerem strategicznym czwartego sezonu Śledztwa Pisma jest Audioteka Partnerem dystrybucyjnym jest Open FM. Producentem podcastu jest Fundacja Pismo, wydawca magazynu „Pismo. Magazyn Opinii”.

Newsletter

Pismo na bieżąco

Nie przegap najnowszego numeru Pisma i dodatkowych treści, jakie co miesiąc publikujemy online. Zapisz się na newsletter. Poinformujemy Cię o najnowszym numerze, podcastach i dodatkowych treściach w serwisie.

* pola obowiązkowe

SUBMIT

SPRAWDŹ SWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL I POTWIERDŹ ZAPIS NA NEWSLETTER.

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OTRZYMASZ NAJNOWSZE WYDANIE NASZEGO NEWSLETTERA.

Twoja rezygnacja z newslettera została zapisana.

WYŁĄCZNIE DLA OSÓB Z AKTYWNYM DOSTĘPEM ONLINE.

Zaloguj

ABY SIĘ ZAPISAĆ MUSISZ MIEĆ WYKUPIONY DOSTĘP ONLINE.

Sprawdź ofertę

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OSOBA OTRZYMA DOSTĘP DO MATERIAŁU PISMA.

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00