Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Podziel się treścią

Zachwycił Cię esej, wzruszyło opowiadanie, zainspirował reportaż? Wyślij je bliskim. Teraz dzielenie się treściami z „Pisma” jest jeszcze prostsze. Jeśli masz aktywną prenumeratę lub subskrypcję, możesz w łatwy sposób udostępnić artykuł osobom, które nie mają dostępu online do „Pisma”. 

Jak to działa?

Zaloguj się na stronie magazynpismo.pl. W tekstach dostępnych tylko dla osób mających subskrypcję lub prenumeratę „Pisma” szukaj pola z napisem „Podziel się treścią” (znajdziesz je na dole artykułu, a jeśli przeglądasz stronę na komputerze, pojawi się ono także w panelu bocznym, po prawej stronie). Kliknij przycisk „generuj link”, skopiuj go i prześlij wybranej osobie. Jeśli chcesz, udostępnij link do artykułu również w swoich mediach społecznościowych.

Twój link będzie aktywny przez siedem kolejnych dni. Dzięki temu każdy, kto w niego wejdzie, będzie mógł przeczytać udostępnioną treść w całości (lub wysłuchać jej w wersji audio), bez konieczności wykupienia dostępu do „Pisma”. Poprosimy jedynie tę osobę o podanie adresu mailowego, abyśmy mogli jej wysyłać newsletter z zachętą do zapoznania się z innymi tekstami i podcastami z „Pisma”.

Trzy proste kroki

1. Zaloguj się w serwisie magazynpismo.pl.

2. Znajdź materiał, którym chcesz się podzielić.

3. W polu „Podziel się treścią”, widocznym po prawej stronie lub na końcu tekstu, znajdziesz przycisk „generuj link”. Utwórz link, skopiuj go i prześlij wybranej osobie.

Nic więcej nie musisz robić. Każda osoba, która skorzysta z Twojego polecenia, otrzyma bezpłatny dostęp do wybranego materiału (także wersji audio).

Dlaczego warto dzielić się treściami z „Pisma”?

Zyskujesz wspólne tematy do rozmów z osobami, którym udostępniasz ważne lub interesujące treści.

Dzielisz się tekstami, które są dostępne tylko za paywallem.

Udostępniasz innym materiały skłaniające do refleksji i poszerzające horyzonty.

Pomagasz nam docierać do nowych czytelników i czytelniczek.

Zobacz, czym najchętniej się dzielą czytelnicy i czytelniczki „Pisma”.

Zachęcamy więc – czytaj, słuchaj i dziel się z bliskimi ważnymi dla Ciebie treściami z „Pisma”.

Podziel się treściami, które poleca redakcja „Pisma”

✎ Życie nie składa się z samych przyjemności” to hasło, które słyszałam często w dzieciństwie. W dorosłym życiu jednak bardzo lubię skupiać się na sprawianiu sobie mniejszych i większych radości, również „mimo wszystko”. Ten tekst pomaga głębiej zastanowić się nad sensem odczuwania przyjemności. Katarzyna Kasia zachęca do przemyślenia tego, które przyjemności są czyste i prawdziwe, a które wynikają z mechanizmów kapitalizmu.
~ Ewa Salamon.

✎  Tak jest, kapitanko!” Kiedy przeczytałem ten tekst po raz pierwszy, zamarzyłem, by moja córka została astronautką, poleciała w kosmos i odnalazła planetę, skąd pochodzi jego bohater. Bo z pewnością nie z Ziemi.
~ Marcin Czajkowski.

W „Piśmie” uważamy, że z przygotowaniem tekstu do publikacji jest jak z wychowaniem dziecka – potrzeba do tego całej wioski. Każdy tekst przed publikacją przechodzi wielostopniowy proces redakcji i fact-checkingu. Dziękujemy, że doceniasz te wysiłki. Każda prenumerata i subskrypcja stanowią dowód, że to, co robimy, ma sens. Dzięki Tobie możemy rozwijać „Pismo”.


Dla nas – Fundacji Pismo, wydawcy „Pisma” – jest bardzo ważne, aby treści z naszego magazynu stawały się pretekstem do rozmów. Chcemy inspirować coraz więcej osób do refleksji nad najważniejszymi zjawiskami kształtującymi naszą codzienność i przyszłość.

„Pismo. Magazyn Opinii” to projekt medialny realizowany pro publico bono przez Fundację Pismo. Naszą misją jest kształtowanie obecnych oraz przyszłych liderów i liderek życia społecznego, politycznego i kulturalnego przez uwrażliwianie na rzeczywistość i inspirowanie do myślenia o procesach kształtujących przyszłość. Utrzymujemy się dzięki darowiznom oraz prenumeracie. Subskrybując nas, wspierasz uczciwe, wiarygodne, niepartyjne, wysokiej jakości dziennikarstwo działające dla dobra publicznego.

Miłego czytania i słuchania!

Redakcja „Pisma”

Newsletter

Pismo na bieżąco

Nie przegap najnowszego numeru Pisma i dodatkowych treści, jakie co miesiąc publikujemy online. Zapisz się na newsletter. Poinformujemy Cię o najnowszym numerze, podcastach i dodatkowych treściach w serwisie.

* pola obowiązkowe

SUBMIT

SPRAWDŹ SWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL I POTWIERDŹ ZAPIS NA NEWSLETTER.

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OTRZYMASZ NAJNOWSZE WYDANIE NASZEGO NEWSLETTERA.

Twoja rezygnacja z newslettera została zapisana.

WYŁĄCZNIE DLA OSÓB Z AKTYWNYM DOSTĘPEM ONLINE.

Zaloguj

ABY SIĘ ZAPISAĆ MUSISZ MIEĆ WYKUPIONY DOSTĘP ONLINE.

Sprawdź ofertę

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OSOBA OTRZYMA DOSTĘP DO MATERIAŁU PISMA.

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00