Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Podziel się treścią

Nowa funkcja w serwisie magazynpismo.pl dla osób prenumerujących i subskrybujących „Pismo”.

Zachwycił Cię esej, wzruszyło opowiadanie, zainspirował reportaż? Wyślij go bliskim. Dzięki nowej funkcji w serwisie magazynpismo.pl możesz się dzielić naszymi treściami także z osobami, które nie mają wykupionej prenumeraty bądź dostępu online.

Jak to działa?

Zaloguj się na stronie magazynpismo.pl. W tekstach dostępnych tylko dla osób mających dostęp lub prenumeratę „Pisma”, szukaj boksu Podziel się treścią. Wpisz tam mail wybranej osoby, a my wyślemy jej wiadomość z unikalnym linkiem. Udostępnimy jej pełną treść bez konieczności rejestracji i wykupienia dostępu.

Trzy proste kroki

1. Zaloguj się w serwisie magazynpismo.pl.

2. Wyszukaj i otwórz materiał, którym chcesz się podzielić.

3. W boksie widocznym po prawej stronie lub na końcu tekstu wpisz mail osoby, której chcesz podarować bezpłatny dostęp do całej treści.

Nic więcej nie musisz robić.Osoba, którą wskażesz, otrzyma od nas unikalny link do całego materiału. Będzie mogła go przeczytać bądź wysłuchać, korzystając z dowolnej przeglądarki.

Zobacz krótkie wideo na Instagramie „Pisma”, pokazujące jak działa funkcja dzielenia się artykułami:

Odpowiedzi na pytania dotyczące nowej funkcji dzielenia się treściami, znajdziesz na stronie FAQ.

Nie masz pomysłu, który materiał udostępnić w pierwszej kolejności? Zerknij na nasze propozycje.

Najpopularniejsze teksty 2022 roku

✎ Najczęściej czytany artykuł na stronie „Pisma” odpowiadał na pytanie Jak chcieć mniej? Podziel się tekstem, w którym Arthur C. Brooks tłumaczy, dlaczego prawdziwe zadowolenie nie ma nic wspólnego z osiąganiem sukcesów, pieniędzmi ani z konsumpcją.

✎ Na drugim miejscu wśród najchętniej czytanych artykułów na stronie „Pisma” znalazł się tekst Miłosza Wiatrowskiego. Autor stawia w nim tezę, że żyjemy w świecie, którym rządzą ekonomiści.

✎ Trzeci z najchętniej czytanych tekstów napisał najmłodszy autor wśród osób publikujących na łamach „Pisma”. Antoni Antoszek – licealista, pyta swoich rówieśników, o czym nie rozmawiają z rodzicami.

Podziel się treściami, które poleca redakcja „Pisma”

✎ Życie nie składa się z samych przyjemności” to hasło, które słyszałam często w dzieciństwie. W dorosłym życiu jednak bardzo lubię skupiać się na sprawianiu sobie mniejszych i większych radości, również „mimo wszystko”. Ten tekst pomaga głębiej zastanowić się nad sensem odczuwania przyjemności. Katarzyna Kasia zachęca do przemyślenia tego, które przyjemności są czyste i prawdziwe, a które wynikają z mechanizmów kapitalizmu.
~ Ewa Salamon.

✎  Tak jest, kapitanko!” Kiedy przeczytałem ten tekst po raz pierwszy, zamarzyłem, by moja córka została astronautką, poleciała w kosmos i odnalazła planetę, skąd pochodzi jego bohater. Bo z pewnością nie z Ziemi.
~ Marcin Czajkowski.


Dla nas – Fundacji Pismo, wydawcy „Pisma” – jest bardzo ważne, aby treści z naszego magazynu stawały się pretekstem do rozmów. Chcemy inspirować coraz więcej osób do refleksji nad najważniejszymi zjawiskami kształtującymi naszą codzienność i przyszłość.

Zachęcamy więc – czytaj, słuchaj i dziel się z bliskimi ważnymi dla Ciebie treściami z „Pisma”.

„Pismo. Magazyn opinii” to projekt medialny realizowany pro publico bono przez Fundację Pismo. Naszą misją jest kształtowanie obecnych oraz przyszłych liderów i liderek życia społecznego, politycznego i kulturalnego przez uwrażliwianie na rzeczywistość i inspirowanie do myślenia o procesach kształtujących przyszłość. Utrzymujemy się dzięki darowiznom oraz prenumeracie. Subskrybując nas, wspierasz uczciwe, wiarygodne, niepartyjne, wysokiej jakości dziennikarstwo działające dla dobra publicznego.

Miłego czytania i słuchania!

Redakcja „Pisma”

Newsletter

Pismo na bieżąco

Nie przegap najnowszego numeru Pisma i dodatkowych treści, jakie co miesiąc publikujemy online. Zapisz się na newsletter. Poinformujemy Cię o najnowszym numerze, podcastach i dodatkowych treściach w serwisie.

* pola obowiązkowe

SUBMIT

SPRAWDŹ SWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL I POTWIERDŹ ZAPIS NA NEWSLETTER.

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OTRZYMASZ NAJNOWSZE WYDANIE NASZEGO NEWSLETTERA.

Twoja rezygnacja z newslettera została zapisana.

WYŁĄCZNIE DLA OSÓB Z AKTYWNYM DOSTĘPEM ONLINE.

Zaloguj

ABY SIĘ ZAPISAĆ MUSISZ MIEĆ WYKUPIONY DOSTĘP ONLINE.

Sprawdź ofertę

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OSOBA OTRZYMA DOSTĘP DO MATERIAŁU PISMA.

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00