Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Wesprzyj wydawanie niezależnego „Pisma” z misją.

prenumerata miesieczna

Tworzymy „Pismo. Magazyn opinii” dla Czytelników i Czytelniczek, dla których ważne jest poznanie i zrozumienie zjawisk wpływających na naszą codzienność i kształtujących przyszłość. Dla tych, którzy cenią sobie dziennikarską rzetelność, wiarygodność, obiektywizm.

„Pismo” jest miesięcznikiem dla czytelników poszukujących jakościowych materiałów poświęconych sprawom krajowym i zagranicznym, dla osób zainteresowanych najważniejszymi trendami w kulturze, nauce, technologii i gospodarce oraz ideami kształtującymi współczesne rozwiązania społeczne i polityczne. A także dla miłośników polskiej prozy, poezji oraz komiksu.

Wypróbuj miesięczną odnawialną prenumeratę „Pisma” z dostępem online w prezencie. Czytaj teksty wybitnych autorów piszących na ważne tematy. Słuchaj wszystkich materiałów w wersji audio.

Opłata za miesięczną prenumeratę z dostępem online to tylko 17,99 zł.

ZAMÓW W TRZECH PROSTYCH KROKACH:

1. Skorzystaj z przycisku KUP poniżej,

2. Zaloguj się lub zarejestruj,

3. Wprowadź dane karty, zaakceptuj regulamin i zapłać.

Kup

Dostęp online otrzymasz natychmiast, a Twój pierwszy papierowy numer „Pisma” przyjdzie do Ciebie pocztą na początku następnego miesiąca. Płatność jest automatycznie odnawiana co miesiąc, ale z subskrypcji możesz zrezygnować w każdej chwili.

Kupując prenumeratę:

✎ Wspierasz misję Fundacji Pismo

„Pismo” jest miesięcznikiem wydawanym przez Fundację Pismo. Jej misją jest kształtowanie liderów życia społecznego, gospodarczego i kulturalnego poprzez uwrażliwianie na najważniejsze zjawiska współczesności i inspirowanie do myślenia o tendencjach kształtujących przyszłość kraju i świata. Nasz magazyn wyróżnia wnikliwość, rzetelność i apolityczność oraz szczególny nacisk kładziony na proces weryfikowania treści pod względem faktów. Przeciwstawiamy się tabloidyzacji i upartyjnieniu mediów, kultywując najwyższe standardy dziennikarstwa.

✎ Wspierasz niezależne dziennikarstwo

„Pismo” jest miesięcznikiem apolitycznymNie drażnimy sensacją, nie angażujemy się w małostkowe spory. Wierzymy w przyszłość rzetelnego dziennikarstwa i przywiązujemy wagę do wiarygodności publikowanych treści. Nie ulegamy zewnętrznym wpływom ani nie przedkładamy efektów finansowych ponad wyznawane zasady. W 2019 roku zostaliśmy wyróżnieni za „bezkompromisowe wyznaczanie standardów i przypomnienie, co jest istotą prasy”, a w 2021 roku otrzymaliśmy nagrodę Polskiej Izby Książek za promocję czytelnictwa w prasie drukowanej – „za śmiałość, wytrwałość i świadomość zagrożeń dla przyszłości niedalekiej i dalszej”. Materiały publikowane w „Piśmie” są nagradzane i nominowane do najważniejszych nagród krajowych, jak Grand Press czy Festiwal Wrażliwy, oraz międzynarodowych, w tym dwukrotnie do European Press Prize.

✎ Otrzymujesz magazyn przed premierą

Jeśli zdecydujesz się na zakup prenumeraty, to od przyszłego miesiąca będziesz otrzymywać papierowe wydanie miesięcznika „Pismo. Magazyn opinii” wysyłane nawet 10 dni przed premierą. Za wysyłkę nic nie zapłacisz. W cenie 17,99 zł miesięcznie otrzymujesz drukowany magazyn, a w związku z tym, że kupujesz go bezpośrednio od nas, to my możemy pokryć koszty przesyłki.

✎ Masz dostęp do wszystkich treści

Dostęp online, który aktywujemy od razu po zaksięgowaniu płatności, pozwoli Ci czytać i słuchać „Pismo” gdzie i kiedy chcesz. Na komórce, tablecie, komputerze i czytniku. W serwisie znajdziesz wszystkie treści z aktualnego numeru, a także pełne cyfrowe archiwum. Także wszystkie numery miesięcznika w wersji na czytniki (do pobrania pliki PDF, ePub i mobi).

✎ Czytasz i słuchasz „Pismo

Wszystkie teksty, które pojawiają się w wydaniu drukowanym, mają wersję audio. Dzięki temu możesz je czytać lub słuchać. W serwisie znajdziesz również podcasty z cyklu Jak naprawić przyszłość? prowadzonego przez Barbarę Sowę, À propos i Dziś w książce autorstwa Zuzanny Kowalczyk, Wiersz na poniedziałek redaktorki naczelnej Magdaleny Kicińskiej, a także cykl Premiera Pisma i wszystkie trzy sezony Śledztwa Pisma.

Kupując prenumeratę, wspierasz wydawanie miesięcznika „Pismo. Magazyn opinii”. Świadomie zrezygnowaliśmy z modelu finansowania opartego na przychodach reklamowych. Utrzymujemy się w dużej mierze dzięki naszym Czytelniczkom i Czytelnikom, którzy prenumerują i regularnie kupują miesięcznik. Także dzięki Tobie.

Dziękujemy!
Zespół „Pisma”

KONTAKT

Pismo. Magazyn opinii
ul. Górskiego 1/66
00-033 Warszawa

[email protected]

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00