Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Zrób coś dobrego, kup coś wartościowego

Szukasz dobrej okazji? Masz szansę wesprzeć:  

  niezależnych wydawców magazynów i książek,

  powstawanie pogłębionych, sprawdzonych treści o wysokiej jakości,

  pisarzy i dziennikarzy piszących polską prozę i poezję, tworzących reportaże i eseje oraz przeprowadzających ciekawe wywiady,

  twórców grafiki, ilustracji, fotoreportaży i komiksów,

  dyskusje na tematy związane z kulturą, polityką międzynarodową, ekologią, technologią, przyszłością, relacjami międzyludzkimi, wychowaniem i innymi ważnymi tematami dotyczącymi świata i społeczeństwa.

Wystarczy pójść dziś do lokalnej księgarni, saloniku prasowego lub kiosku i kupić coś wartościowego do czytania! Wydawców najlepiej wesprzeć, kupując bezpośrednio od nich. A wydawców magazynów – zamawiając prenumeratę. 

Dlatego szczególnie dziś zachęcamy Cię do sprawdzenia oferty Twoich ulubionych wydawców książek i magazynów. Szczególnie polecamy Wam: Autoportret, Format P, KontaktKosmos dla dziewczynek, Nowa Fantastyka, Tygodnik Powszechny, Outriders, Przekrój, Więź, Znak.

Książka i prenumerata to także doskonały prezent!

„Pismo. Magazyn Opinii” jest apolitycznym miesięcznikiem wydawanym przez Fundację Pismo. Nie drażnimy sensacją, nie angażujemy się w małostkowe spory. Wierzymy w przyszłość rzetelnego dziennikarstwa i przywiązujemy wagę do wiarygodności publikowanych treści. Nie ulegamy zewnętrznym wpływom ani nie przedkładamy efektów finansowych ponad wyznawane zasady. Nie działamy dla zysku. Świadomie zrezygnowaliśmy z modelu finansowania opartego na przychodach reklamowych. Jest to możliwe dzięki naszym Czytelniczkom i Czytelnikom.

Piszą dla nas znakomici polscy pisarze i pisarki, m.in. Marcin Wicha, Joanna Bator, Jakub Małecki, Sylwia Chutnik, Łukasz Orbitowski i Wojciech Chmielarz. Wśród reporterek i reporterów znajdują się m.in. Filip Springer, Małgorzata Rejmer, Bartek Sabela, Ilona Wiśniewska i Mirosław Wlekły. Rozmawiamy z wybitnymi postaciami w Polsce i za granicą. Przedstawiamy sylwetki takich osób jak Olga Tokarczuk, Jeff Bezos, Jane Fonda, Nick Cave i Angela Merkel. „Pismo” jest pełne niezwykłych ilustracji tworzonych dla nas przez najlepszych polskich artystów i artystki, w tym Tomasza Majewskiego, Martę Zabłocką, Rafała Piekarskiego, Joannę Karpowicz i Piotra Kowalczyka.

Kupując prenumeratę naszego magazynu, wspierasz wydawanie miesięcznika „Pismo. Magazyn Opinii” oraz produkcję naszych podcastów, które udostępniamy bezpłatnie na kanałach „Pismo do słuchania” na najpopularniejszych platformach podcastowych i streamingowych.

Kup sobie lub bliskim coś do czytania!

Dziękujemy!
Zespół „Pisma”

Newsletter

Pismo na bieżąco

Nie przegap najnowszego numeru Pisma i dodatkowych treści, jakie co miesiąc publikujemy online. Zapisz się na newsletter. Poinformujemy Cię o najnowszym numerze, podcastach i dodatkowych treściach w serwisie.

* pola obowiązkowe

SUBMIT

SPRAWDŹ SWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL I POTWIERDŹ ZAPIS NA NEWSLETTER.

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OTRZYMASZ NAJNOWSZE WYDANIE NASZEGO NEWSLETTERA.

Twoja rezygnacja z newslettera została zapisana.

WYŁĄCZNIE DLA OSÓB Z AKTYWNYM DOSTĘPEM ONLINE.

Zaloguj

ABY SIĘ ZAPISAĆ MUSISZ MIEĆ WYKUPIONY DOSTĘP ONLINE.

Sprawdź ofertę

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OSOBA OTRZYMA DOSTĘP DO MATERIAŁU PISMA.

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00