Twój dostęp nie jest aktywny. Skorzystaj z oferty i zapewnij sobie dostęp do wszystkich treści.


Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

UWAGA: Promocja zakończona. Zobacz aktualne oferty na magazynpismo.pl/prenumerata

UWAGA! Oferta wygasła 23.03.2020.

Zobacz aktualne oferty na magazynpismo.pl/prenumerata

 


Droga Czytelniczko, Drogi Czytelniku!
Droga Słuchaczko, Drogi Słuchaczu!

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę prenumeraty miesięcznika “Pismo. Magazyn opinii”. Zamów roczną prenumeratę papierową magazynu za 171 złotych, by mieć dostęp do wszystkich treści Pisma. Co zyskujesz w zamian?

 

✎ limitowaną torbę z motywem “Pisma”

✎ 12 numerów drukowanych z dostawą do domu (realizujemy wysyłkę w papierowym opakowaniu)

✎ wydanie cyfrowe (możesz nas czytać w wersji online, a także na czytnikach dzięki plikom epub, mobi i pdf)

✎ “Pismo do słuchania” czyli wszystkie teksty w wersji audio

✎  dostęp do pełnego archiwum materiałów (od początku 2018 roku opublikowaliśmy już ponad 500 tekstów).


Masz już konto w naszym serwisie? Jeśli nie masz jeszcze konta, wypełnij poniższy formularz i zarejestruj się, by skorzystać z oferty.

Załóż konto

– administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Pismo z siedzibą w Warszawie (00-033) przy ul. Górskiego 1/66, zwana dalej „Administratorem”.
– moje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji oraz rozliczenia umowy związanej z dostarczeniem zamówionych przeze mnie usług i produktów oraz w innych celach związanych z wykonaniem umowy i realizacją wynikających z tego obowiązków prawnych i uprawnień Administratora np. związanych ze sprawozdawczością finansową, a także w celu realizowania usprawiedliwionych interesów Administratora np. informowania o zmianach i nowościach w serwisie www.magazynpismo.pl, w celach analitycznych związanych ze sprzedażą i dostępnością naszych usług, ich dostosowaniem do moich potrzeb i poprawą ich jakości, a także w celach archiwalnych związanych z ochroną interesu prawnego Administratora (np. dochodzeniem roszczeń, ochroną interesu prawnego Administratora), przez okres nie dłuższy niż okres przedawnienia roszczeń z umowy, a w pozostałych przypadkach przez okres niezbędny do realizacji wyżej wymienionych celów.
– odbiorcami moich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z Administratorem w związku ze świadczonymi usługami –np. świadczące usługi związane z obsługą informatyczną, a w przypadku dokonania zakupu również księgową, logistyczną i obsługą płatności, dla celów niezbędnych do realizacji zamówienia na prenumeratę, jak również w związku z korzystaniem z innych usług dostępnych na stronie np. wysyłka newslettera.
– moje dane przetwarzane są na podstawie zgodnie art. 6 ust. 1 lit. b i f. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
– podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji zamówienia.
– mam prawo dostępu do swoich danych i możliwość ich poprawiania, wydania ich kopii, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Szczegółowe informacje na temat zasad ochrony danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności

otrzymywanie informacji za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (e-mail) dotyczących umów zawartych z Fundacją Pismo z siedzibą w Warszawie, zmian i nowości w serwisie magazynpismo.pl lub w papierowej wersji magazynu oraz newslettera. Regularne otrzymywanie newslettera będzie wymagało odrębnej zgody użytkownika.

 

 

Kim jesteśmy i co piszą o nas Czytelnicy?

Pismo. Magazyn opinii to miesięcznik, który łączy w sobie fakt, literaturę, obraz oraz humor. Poruszamy w nim istotne tematy społeczne, ekonomiczne, naukowe, technologiczne, kulturalne i polityczne. 

Sławomir: Cieszę się, że człowiek wynalazł Pismo.
Małgosia: Od deski do deski co miesiąc.
Hieronim: Na ten moment najlepszy tytuł prasowy w Polsce.

Dlatego znajdziecie tu treści merytoryczne, wnikliwe i rzetelne. A to wszystko w nowoczesnej formie. Czytelniczki i Czytelnicy doceniają zarówno atrakcyjne ilustracje polskich artystów, jak i przykuwające uwagę zdjęcia, które publikujemy  w “Piśmie”. Nasze materiały to inspiracja do rozmów o tym, co ważne i głębszej refleksji.

Tworzą dla nas znakomici polscy pisarze:

✎ Sylwia Chutnik

✎ Jakub Żulczyk

✎ Łukasz Orbitowski

✎ Marcin Wicha

✎ Paweł Sołtys

 

Wśród reportażystek i reportażystów znajdują się m.in.: Filip SpringerMałgorzata RejmerIlona Wiśniewska. Rozmawiamy z wybitnymi postaciami w Polsce i za granicą, przedstawiamy portrety takich osób jak: Olga Tokarczuk, Martha NussbaumKarol ModzelewskiGretha Thunberg.

Nasze tekst otrzymały nominacje do European Press Prize, True Story Award, Nagrody im. Wojciechowskiego. W ramach bezpłatnego dostępu każdy nowy czytelnik może w całości przeczytać bezpłatnie trzy artykułu. Wybraliśmy dla Ciebie trzy najpopularniejsze z tegorocznych tekstów.

Trzy wydania: papierowe, cyfrowe i audio

Wszystkie teksty, które pojawiają się w wydaniu drukowanym mają swoje wersje cyfrowe oraz nagrania w wersji audio. Dzięki temu możesz nas czytać lub słuchać gdziekolwiek chcesz. Niewątpliwą atrakcją są znane aktorki i aktorzy, którzy udzielają nam swojego głosu, są wśród nich: Danuta Stenka, Jan Peszek, Magdalen Cielecka, Agnieszka Hamkało, Krzysztof Czeczot.

 

 

Wydawcą miesięcznika jest Fundacja Pismo. Nasze działanie nie są nastawione na zysk, są realizowane pro publico bono. Stając się naszą Prenumeratorką lub Prenumeratorem, dołączasz jednocześnie do osób wspierających niezależne dziennikarstwo.

Bądź z nami przez najbliższe 12 miesięcy. Wykup prenumeratę!

Redakcja “Pisma”

 


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Przejdź do strony

KONTAKT

Pomoc dla klientów

[email protected]

Adres Redakcji

Pismo. Magazyn opinii
ul. Górskiego 1/66
00-033 Warszawa

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00