Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Limitowana oferta prenumeraty z książką Karoliny Lewestam

lp cover prenumerata z książka

Lubisz czytać teksty Karoliny Lewestam w Piśmie?

 

Skorzystaj ze specjalnej oferty rocznej prenumeraty z dostępem online i książką Karoliny z autografem autorki!

Zamów prenumeratę „Pisma” z książką, a w cenie 199 zł otrzymasz:

  przez rok, co miesiąc najnowszy drukowany numer „Pisma”, 

  książkę „Pasterze smoków. Rodzice kontra świat” z autografem autorki,

  bezpłatną dostawę na terenie kraju,

  wysyłkę numerów nawet dziesięć dni przed premierą,

  dostęp online do wszystkich treści w serwisie bez reklam,

  lektorskie wydania audio miesięcznika,

  numery w wersji na czytniki (pliki: PDF, ePUB i MOBI),

  dostęp do cyfrowego archiwum tekstów i nagrań,

  dodatkowe treści udostępnione tylko online,

  ilustracje okładkowe „Pisma” do pobrania w wersji do druku,

  zaproszenie do zamkniętej społeczności na Facebooku.

Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

Kup

Kim jesteśmy?

„Pismo. Magazyn opinii” to wyjątkowy projekt medialny realizowany pro publico bono przez Fundację Pismo. Misją „Pisma” jest kształtowanie obecnych i przyszłych liderów życia społecznego, politycznego i kulturalnego przez uwrażliwianie ich na najważniejsze zjawiska współczesności i inspirowanie do myślenia o procesach kształtujących przyszłość kraju i świata. Jesteśmy zespołem osób wierzących w uczciwe, wiarygodne, wysokiej jakości dziennikarstwo działające dla dobra publicznego. Wierzymy w siłę słowa pisanego. Pragniemy tworzyć wrażliwą społecznie treść, wnikliwą i rzetelną. Niezależność redakcyjna jest dla nas krytyczna. Nie przedkładamy efektów finansowych ponad wyznawane zasady, nie epatujemy sensacją, nie angażujemy się w małostkowe spory. 

„Pismo” jest miesięcznikiem apolitycznym. Nie drażnimy sensacją, nie angażujemy się w małostkowe spory. Wierzymy w przyszłość rzetelnego dziennikarstwa i przywiązujemy wagę do wiarygodności publikowanych treści. W opublikowanym w 2019 roku raporcie Media&Marketing Polska poświęconym rynkowi wydawniczemu zostaliśmy wyróżnieni za „bezkompromisowe wyznaczanie standardów i przypomnienie, co jest istotą prasy”, a w 2021 roku otrzymaliśmy nagrodę Polskiej Izby Książek za promocję czytelnictwa w prasie drukowanej – „za śmiałość, wytrwałość i świadomość zagrożeń dla przyszłości niedalekiej i dalszej”. Materiały publikowane w „Piśmie” są nagradzane i nominowane do najważniejszych nagród krajowych, jak Grand Press czy Festiwal Wrażliwy, oraz międzynarodowych, w tym dwukrotnie do European Press Prize.

Wszystkie teksty, które pojawiają się w wydaniu drukowanym, są również publikowane online, a także dostępne w wersji audio. Kupując prenumeratę, otrzymujesz dostęp online w prezencie, więc możesz nas czytać i słuchać. Także na czytnikach!

Pasterze smoków. Rodzice kontra świat Karoliny Lewestam

Karolina Lewestam to redaktorka Działu Idee w „Piśmie”. Filozofka, publicystka i wykładowczyni. Obroniła doktorat z etyki na Boston University. Wieloletnia felietonistka „Dziennika Gazety Prawnej” i autorka tekstów publicystycznych, wywiadów i komiksów, publikowanych w „Piśmie”, „Gazecie Wyborczej” i Opcjach”. Pięciokrotnie nominowana do nagrody Grand Press.

Wszystkie materiały z „Pisma” autorstwa Karoliny Lewestam znajdziesz na stronie magazynpismo.pl/karolina-lewestam.

Książka Pasterze smoków. Rodzice kontra świat autorstwa Karoliny Lewestam ukazała się nakładem Wydawnictwa Czarne 16 lutego 2022 roku.

Bycie rodzicem w dzisiejszym świecie to sprawa niełatwa. Już sama decyzja o tym, czy mieć dzieci i dlaczego, jest polityczna i nie da się jej podjąć racjonalnie. A dalej czekają kolejne pułapki i przeszkody, których pokonanie w zgodzie z wyznawanymi wartościami i zdrowym rozsądkiem zakrawa na cud. Którą rolę wybrać – dobrej matki czy matki niedoskonałej? Jakie książki czytać swoim pociechom, żeby dać im moc i nie podcinać im skrzydeł? Jak wychować syna, gdy jest się feministką? Jak pokonać czające się w każdym kącie smoki i dlaczego zamartwiamy się o dzieci bardziej niż nasi rodzice? I czy wolno jeszcze otwarcie czerpać radość z rodzicielstwa, czy to dzisiaj już zupełnie niemodne?

Karolina Lewestam kolejne rodzicielskie rozterki bierze pod lupę i opisuje z akademicką precyzją filozofki, żeby za chwilę odrzucić rozum i dać się ponieść emocjom. To błyskotliwa, przezabawna, mądra książka, która zachęca do myślenia, wątpienia, poszukiwania, a przede wszystkim do tego, by w dążeniu do perfekcji nie przegapić tego, co najważniejsze.

Kupując roczną prenumeratę z książką Pasterze smoków. Rodzice kontra świat, otrzymasz egzemplarz z autografem autorki. Dołączymy go do pierwszego numeru magazynu.

Decydując się na zakup, wspierasz wydawanie naszego magazynu. To dzięki Prenumeratorkom i Prenumeratorom wiemy, jaki nakład magazynu wydrukować, aby żaden egzemplarz się nie zmarnował. Ponadto w ramach prenumeraty „Pismo” trafia w Twoje ręce bez pośredników.

Życzymy miłego czytania i słuchania!
Zespół „Pisma”

 

 

Newsletter

Pismo na bieżąco

Nie przegap najnowszego numeru Pisma i dodatkowych treści, jakie co miesiąc publikujemy online. Zapisz się na newsletter. Poinformujemy Cię o najnowszym numerze, podcastach i dodatkowych treściach w serwisie.

* pola obowiązkowe

SUBMIT

SPRAWDŹ SWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL I POTWIERDŹ ZAPIS NA NEWSLETTER.

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OTRZYMASZ NAJNOWSZE WYDANIE NASZEGO NEWSLETTERA.

Twoja rezygnacja z newslettera została zapisana.

WYŁĄCZNIE DLA OSÓB Z AKTYWNYM DOSTĘPEM ONLINE.

Zaloguj

ABY SIĘ ZAPISAĆ MUSISZ MIEĆ WYKUPIONY DOSTĘP ONLINE.

Sprawdź ofertę

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OSOBA OTRZYMA DOSTĘP DO MATERIAŁU PISMA.

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00