Twój dostęp nie jest aktywny. Skorzystaj z oferty i zapewnij sobie dostęp do wszystkich treści.


Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Mecenasem Pisma jest Empik

Od stycznia 2019 roku Empik objął mecenatem miesięcznik „Pismo. Magazyn opinii”. Współpraca skupi się na projektach kulturalnych i literackich, wymianie materiałów redakcyjnych oraz rozwoju treści audio.

– Wiemy, że Empik stawia na dobrą kulturę. Cieszymy się, że możemy być częścią tej inwestycji. Przed nami wiele wspólnych projektów, o których sukcesywnie będziemy informować – podkreśla Piotr NesterowiczPrezes Fundacji Pismo – wydawcy magazynu.

Empik i Pismo planują intensywną współpracę w zakresie wymiany materiałów redakcyjnych oraz rozwoju sekcji audio na stronie www.magazynpismo.pl oraz w aplikacji EmpikGO. Wybrane teksty zmagazynu będą publikowane na stronie Empik.com.

Jednym z istotnych punktów kooperacji między Grupą Empik a Pismem będą działania skupione wokół Apostrofu. Międzynarodowego Festiwalu Literatury. Magazyn włączy się we współpracę patronacką i promocję tego ważnego literackiego wydarzenia, które co roku gości najlepszych pisarzy z kraju i ze świata. Tematyka poruszana w Piśmie znajdzie swoje odzwierciedlenie również w programie Apostrofu.

O współpracy mówi także Prezes Grupy Empik, Ewa Szmidt-Belcarz: – Celem społecznym Empiku jest promowanie kultury, także poprzez wspieranie ważnych inicjatyw i projektów funkcjonujących w jej obrębie. Jednym z nich jest bez wątpienia „Pismo” – magazyn łączący różnorodne treści, wszystkie na najwyższym poziomie: reportaże, poezję, felietony, portrety i eseje, aż po ilustrację i komiks. To wyjątkowy projekt, poruszający ważne tematy społeczne, kulturalne i naukowe – jego wyróżnikiem jest wysoka jakość: teksty są wnikliwe, rzetelne i spełniające najlepsze standardy merytoryczne. Bardzo się cieszę, że możemy wspierać jego rozwój.

 

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00