Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Najlepszy pomysł na prezent

Prenumerata „Pisma to doskonały prezent dla każdego, kto lubi czytać i jest ciekawy świata. 

„Pismo” to comiesięczny zestaw ponadczasowych materiałów, które pozwalają lepiej zrozumieć najważniejsze zjawiska współczesnego świata – pokazują prawdę i dają nadzieję na lepsze jutro. A to wszystko podane w pięknej formie – w drukowanym magazynie, przejrzystym serwisie i w wygodnej aplikacji oraz w wersji audio czytanej przez lektorów i lektorki.

Podaruj wyjątkowy prezent, teraz zamówisz go 30 zł taniej:

 przez rok, co miesiąc najnowszy drukowany numer „Pisma” (prześlemy Ci mailem kupon podarunkowy, dzięki któremu obdarowana przez Ciebie osoba będzie mogła aktywować prenumeratę)

 niższą cenę, zapłacisz 169 zł zamiast 199 zł,

  roczny dostęp online do wszystkich treści w serwisie bez reklam, 

  wszystkie numery miesięcznika w wersji na czytniki (PDF, EPUB),

  wydania audio miesięcznika czytane przez lektorów i lektorki,

  dodatkowe treści udostępnione tylko online,

  dostęp do wszystkich sezonów Śledztwa Pisma,

  możliwość uczestnictwa w spotkaniach z cyklu Premiera Pisma na żywo,

 newsletter Zachwyty Pisma z rekomendacjami kulturalnymi Zuzanny Kowalczyk,

 newsletter Powody do radości, przygotowany przez redaktorkę naczelną Magdalenę Kicińską,

 newsletter Wybór zagraniczny z przeglądem prasy zagranicznej Piotra Nesterowicza,

  ilustracje okładkowe do pobrania w wersji do druku,

 dostęp do cyfrowego archiwum tekstów i nagrań, 

możliwość dzielenia się treściami z osobami, które nie mają dostępu do „Pisma”.

Kim jesteśmy?

Tworzymy „Pismo. Magazyn opinii” dla Czytelników i Czytelniczek, dla których ważne jest poznanie i zrozumienie zjawisk wpływających zarówno na naszą codzienność, jak i kształtujących przyszłość. Dla tych, którzy cenią sobie dziennikarską rzetelność, wiarygodność, obiektywizm. „Pismo” jest miesięcznikiem dla osób poszukujących jakościowych materiałów poświęconych sprawom krajowym i zagranicznym, dla wszystkich zainteresowanych najważniejszymi trendami w kulturze, nauce, technologii i gospodarce oraz ideami kształtującymi współczesne rozwiązania społeczne i polityczne. Jest także dla miłośników polskiej prozy, poezji oraz komiksu.

Nasz magazyn wyróżnia wnikliwość, rzetelność i apolityczność oraz szczególny nacisk kładziony na proces weryfikowania treści pod względem faktów. Przeciwstawiamy się tabloidyzacji i upartyjnieniu mediów, kultywując najwyższe standardy dziennikarstwa. W 2019 roku zostaliśmy wyróżnieni za „bezkompromisowe wyznaczanie standardów i przypomnienie, co jest istotą prasy”, a w 2021 roku otrzymaliśmy nagrodę Polskiej Izby Książek za promocję czytelnictwa w prasie drukowanej – „za śmiałość, wytrwałość i świadomość zagrożeń dla przyszłości niedalekiej i dalszej.”. Materiały publikowane w „Piśmie” są nagradzane i nominowane do najważniejszych nagród krajowych, jak Grand Press czy Festiwal Wrażliwy, oraz międzynarodowych, w tym dwukrotnie do European Press Prize.

W 2022 roku jakość naszej pracy znalazła odzwierciedlenie między innymi w postaci dwóch nagród Grand Press. W czerwcu Marek M. Berezowski otrzymał Grand Press Photo za cykl zdjęć, których część ukazała się jako fotoreportaż Ostrzał w kwietniowym numerze „Pisma”. Z kolei w grudniu Tomasz Ulanowski został nagrodzony Grand Pressem w kategorii Dziennikarstwo specjalistyczne i nowe formy dziennikarstwa za cykl Soczewek Pisma Ziemia, poświęconych wyzwaniom związanym z katastrofą klimatyczną.

Utrzymujemy się dzięki darowiznom oraz prenumeratom. Subskrybując wspierasz uczciwe, wiarygodne, niepartyjne, wysokiej jakości dziennikarstwo działające dla dobra publicznego.

Dziękujemy!
Zespół „Pisma”

W razie pytań bądź problemów, jesteśmy zawsze dostępni pod mailem: [email protected]

Newsletter

Pismo na bieżąco

Nie przegap najnowszego numeru Pisma i dodatkowych treści, jakie co miesiąc publikujemy online. Zapisz się na newsletter. Poinformujemy Cię o najnowszym numerze, podcastach i dodatkowych treściach w serwisie.

* pola obowiązkowe

SUBMIT

SPRAWDŹ SWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL I POTWIERDŹ ZAPIS NA NEWSLETTER.

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OTRZYMASZ NAJNOWSZE WYDANIE NASZEGO NEWSLETTERA.

Twoja rezygnacja z newslettera została zapisana.

WYŁĄCZNIE DLA OSÓB Z AKTYWNYM DOSTĘPEM ONLINE.

Zaloguj

ABY SIĘ ZAPISAĆ MUSISZ MIEĆ WYKUPIONY DOSTĘP ONLINE.

Sprawdź ofertę

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OSOBA OTRZYMA DOSTĘP DO MATERIAŁU PISMA.

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00