Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent?

Podaruj wyjątkowy prezent:

 co miesiąc, przez rok numer drukowany „Pisma” z darmową dostawą na terenie kraju,

  wydanie specjalne „Wokół Jutra” wysłane z pierwszym numerem „Pisma”, 

  roczny dostęp online do wszystkich treści na magazynpismo.pl, 

  dostęp do wszystkich wydań audio i podcastów,

  wszystkie numery magazynu w wersji na czytniki (PDF, ePUB i MOBI),

  dostęp do pełnego cyfrowego archiwum,

  głosy: Agaty Turkot, Magdaleny Celmer, Grzegorza Szpondra, Leszka Zdunia i Krzysztofa Czeczota,

 pióro, m.in.: Marcina Wichy, Sylwii Chutnik, Jakuba Małeckiego i Joanny Bator oraz warsztat reporterski: Filipa Springera, Ilony Wiśniewskiej i Mirosława Wlekłego.

Prenumerata „Pisma” to doskonały prezent dla każdego, kto lubi czytać i jest ciekawy świata! Kupując prenumeratę w opcji na prezent, wraz z potwierdzeniem zakupu otrzymasz mailem kupon prezentowy z unikalnym kodem i instrukcją odbioru – możesz go wydrukować i wręczyć osobiście lub wysłać powiadomienie o otrzymaniu prezentu mailem.

Kim jesteśmy?

Tworzymy „Pismo. Magazyn opinii” dla Czytelników i Czytelniczek, dla których ważne jest poznanie i zrozumienie zjawisk wpływających zarówno na naszą codzienność, jak i kształtujących przyszłość. Dla tych, którzy cenią sobie dziennikarską rzetelność, wiarygodność, obiektywizm. „Pismo” jest miesięcznikiem dla czytelników poszukujących jakościowych materiałów poświęconych sprawom krajowym i zagranicznym, dla osób zainteresowanych najważniejszymi trendami w kulturze, nauce, technologii i gospodarce oraz ideami kształtującymi współczesne rozwiązania społeczne i polityczne. Jest także dla miłośników polskiej prozy, poezji oraz komiksu.

„Pismo” jest miesięcznikiem wydawanym przez Fundację Pismo. Misją Fundacji Pismo jest kształtowanie liderów życia społecznego, gospodarczego i kulturalnego poprzez uwrażliwianie na najważniejsze zjawiska współczesności i inspirowanie do myślenia o tendencjach kształtujących przyszłość kraju i świata. Nasz magazyn wyróżnia wnikliwość, rzetelność i apolityczność oraz szczególny nacisk kładziony na proces weryfikowania treści pod względem faktów. Przeciwstawiamy się tabloidyzacji i upartyjnieniu mediów, kultywując najwyższe standardy dziennikarstwa. W 2019 roku zostaliśmy wyróżnieni za „bezkompromisowe wyznaczanie standardów i przypomnienie, co jest istotą prasy”, a w 2021 roku otrzymaliśmy nagrodę Polskiej Izby Książek za promocję czytelnictwa w prasie drukowanej – „za śmiałość, wytrwałość i świadomość zagrożeń dla przyszłości niedalekiej i dalszej.”. Materiały publikowane w „Piśmie” są nagradzane i nominowane do najważniejszych nagród krajowych, jak Grand Press czy Festiwal Wrażliwy, oraz międzynarodowych, w tym dwukrotnie do European Press Prize.

Kupując prenumeratę, wspierasz wydawanie miesięcznika „Pismo. Magazyn opinii”. Świadomie zrezygnowaliśmy z modelu finansowania opartego na przychodach reklamowych. Jest to możliwe dzięki także dzięki Tobie.

Dziękujemy!
Zespół „Pisma”

_________________

W razie pytań bądź problemów, prosimy o kontakt na mail [email protected]

 

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00