Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Podaruj prenumeratę „Pisma” na Dzień Matki

„Pismo” to projekt medialny realizowany pro publico bono przez Fundację Pismo. Naszą misją jest kształtowanie obecnych oraz przyszłych liderów i liderek życia społecznego, politycznego i kulturalnego przez uwrażliwianie na rzeczywistość i inspirowanie do myślenia o procesach kształtujących przyszłość.

Prenumerata „Pisma to doskonały prezent dla każdego, kto lubi czytać i jest ciekawy świata. Roczną prenumeratę na prezent z okazji Dnia Matki kupisz teraz w niższej cenie – zapłacisz 168 zł zamiast 189 zł.

Podaruj wyjątkowy prezent:

 przez rok, co miesiąc najnowszy drukowany numer „Pisma”,

  numery „Pisma” wysyłane, tak by doszły przed premierą (czerwcowy numer wysyłamy już w poniedziałek),

  roczny dostęp online do wszystkich treści w serwisie bez reklam, 

  wszystkie numery miesięcznika w wersji na czytniki (PDF, ePUB i MOBI),

  wydania audio miesięcznika czytane przez profesjonalnych lektorów i lektorki,

  dodatkowe treści udostępnione tylko online,

  dostęp do wszystkich sezonów Śledztwa Pisma (w tym do najnowszego sezonu),

  możliwość uczestnictwa w spotkaniach z cyklu Premiera Pisma na żywo,

 newsletter „Zachwyty Pisma” z rekomendacjami kulturalnymi Zuzanny Kowalczyk,

 newsletter „Powody do radości”, przygotowany przez redaktorkę naczelną Magdalenę Kicińską,

 newsletter „Wybór zagraniczny” z przeglądem prasy zagranicznej Piotra Nesterowicza,

  ilustracje okładkowe do pobrania w wersji do druku,

 dostęp do cyfrowego archiwum tekstów i nagrań, 

możliwość dzielenia się treściami z osobami, które nie mają dostępu do „Pisma”.

W promocji z okazji Dnia Matki za prenumeratę na prezent zapłacisz tylko 168 zł. Płatność pobieramy jednorazowo. Oferta jest ważna do 26 maja do godziny 23:59.

Kim jesteśmy?

Tworzymy „Pismo. Magazyn opinii” dla Czytelników i Czytelniczek, dla których ważne jest poznanie i zrozumienie zjawisk wpływających zarówno na naszą codzienność, jak i kształtujących przyszłość. Dla tych, którzy cenią sobie dziennikarską rzetelność, wiarygodność, obiektywizm. „Pismo” jest miesięcznikiem dla czytelników poszukujących jakościowych materiałów poświęconych sprawom krajowym i zagranicznym, dla osób zainteresowanych najważniejszymi trendami w kulturze, nauce, technologii i gospodarce oraz ideami kształtującymi współczesne rozwiązania społeczne i polityczne. Jest także dla miłośników polskiej prozy, poezji oraz komiksu.

Nasz magazyn wyróżnia wnikliwość, rzetelność i apolityczność oraz szczególny nacisk kładziony na proces weryfikowania treści pod względem faktów. Przeciwstawiamy się tabloidyzacji i upartyjnieniu mediów, kultywując najwyższe standardy dziennikarstwa. W 2019 roku zostaliśmy wyróżnieni za „bezkompromisowe wyznaczanie standardów i przypomnienie, co jest istotą prasy”, a w 2021 roku otrzymaliśmy nagrodę Polskiej Izby Książek za promocję czytelnictwa w prasie drukowanej – „za śmiałość, wytrwałość i świadomość zagrożeń dla przyszłości niedalekiej i dalszej.”. Materiały publikowane w „Piśmie” są nagradzane i nominowane do najważniejszych nagród krajowych, jak Grand Press czy Festiwal Wrażliwy, oraz międzynarodowych, w tym dwukrotnie do European Press Prize.

W 2022 roku jakość naszej pracy znalazła odzwierciedlenie między innymi w postaci dwóch nagród Grand Press. W czerwcu Marek M. Berezowski otrzymał Grand Press Photo za cykl zdjęć, których część ukazała się jako fotoreportaż Ostrzał w kwietniowym numerze „Pisma”. Z kolei w grudniu Tomasz Ulanowski został nagrodzony Grand Pressem w kategorii Dziennikarstwo specjalistyczne i nowe formy dziennikarstwa za cykl Soczewek Pisma Ziemia, poświęconych wyzwaniom związanym z katastrofą klimatyczną.

Utrzymujemy się dzięki darowiznom oraz prenumeratom. Subskrybując wspierasz uczciwe, wiarygodne, niepartyjne, wysokiej jakości dziennikarstwo działające dla dobra publicznego.

Dziękujemy!
Zespół „Pisma”

W razie pytań bądź problemów, jesteśmy zawsze dostępni pod mailem: [email protected]

Newsletter

Pismo na bieżąco

Nie przegap najnowszego numeru Pisma i dodatkowych treści, jakie co miesiąc publikujemy online. Zapisz się na newsletter. Poinformujemy Cię o najnowszym numerze, podcastach i dodatkowych treściach w serwisie.

* pola obowiązkowe

SUBMIT

SPRAWDŹ SWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL I POTWIERDŹ ZAPIS NA NEWSLETTER.

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OTRZYMASZ NAJNOWSZE WYDANIE NASZEGO NEWSLETTERA.

Twoja rezygnacja z newslettera została zapisana.

WYŁĄCZNIE DLA OSÓB Z AKTYWNYM DOSTĘPEM ONLINE.

Zaloguj

ABY SIĘ ZAPISAĆ MUSISZ MIEĆ WYKUPIONY DOSTĘP ONLINE.

Sprawdź ofertę

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OSOBA OTRZYMA DOSTĘP DO MATERIAŁU PISMA.

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00