Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent?

Penumerata „Pisma to doskonały prezent dla każdego, kto lubi czytać i jest ciekawy świata. 

Podaruj wyjątkowy prezent:

co miesiąc, przez rok numer drukowany „Pisma” (dostawa na terenie kraju),

  wydanie specjalne „Wokół Pisma” w prezencie (wyślemy z pierwszym numerem),

  wysyłkę numerów, tak by doszły przed premierą,

  roczny dostęp online do wszystkich treści w serwisie bez reklam, 

  wszystkie numery miesięcznika w wersji na czytniki (PDF, ePUB i MOBI),

  wydania audio miesięcznika czytane przez profesjonalnych lektorów i lektorki,

  dodatkowe treści udostępnione tylko online,

  inspiracje kulturalne oraz przegląd prasy zagranicznej w newsletterach „Pisma”,

  możliwość uczestnictwa w spotkaniach z cyklu Premiera Pisma,

  ilustracje okładkowe do pobrania w wersji do druku,

  dostęp do cyfrowego archiwum tekstów i nagrań, 

  teksty pióra, m.in.: Kacpra Pobłockiego, Joanny Bator, Jakuba Małeckiego i Sylwii Chutnik oraz najlepsze reportaże: Filipa Springera, Ilony Wiśniewskiej i Mirosława Wlekłego.

Koszt rocznej prenumeraty „Pisma” to 179,88 zł. Płatność pobierana jest jednorazowo.

Masz w ręku kartkę prezentową, którą wysłaliśmy do Ciebie z grudniowym numerem? Kliknij w przycisk poniżej i wybierz opcję kupuję na prezent. W kolejnym kroku zaznacz chcę wydrukować kupon”. Wraz z potwierdzeniem zakupu jako załącznik do maila otrzymasz od nas kupon prezentowy z indywidualnym kodem odbioru. Kod możesz wpisać na załączoną do grudniowego numeru kartkę i uzupełnić jego datę ważności. Kartkę z kalendarzem możesz podarować wybranej przez siebie osobie osobiście, zapakować i położyć pod choinką. Pamiętaj, żeby przypomnieć tej osobie o konieczności założenia konta w naszym serwisie i skorzystania z kodu promocyjnego.

Kim jesteśmy?

Tworzymy „Pismo. Magazyn opinii” dla Czytelników i Czytelniczek, dla których ważne jest poznanie i zrozumienie zjawisk wpływających zarówno na naszą codzienność, jak i kształtujących przyszłość. Dla tych, którzy cenią sobie dziennikarską rzetelność, wiarygodność, obiektywizm. „Pismo” jest miesięcznikiem dla czytelników poszukujących jakościowych materiałów poświęconych sprawom krajowym i zagranicznym, dla osób zainteresowanych najważniejszymi trendami w kulturze, nauce, technologii i gospodarce oraz ideami kształtującymi współczesne rozwiązania społeczne i polityczne. Jest także dla miłośników polskiej prozy, poezji oraz komiksu.

„Pismo” jest miesięcznikiem wydawanym przez Fundację Pismo. Misją Fundacji Pismo jest kształtowanie liderów życia społecznego, gospodarczego i kulturalnego poprzez uwrażliwianie na najważniejsze zjawiska współczesności i inspirowanie do myślenia o tendencjach kształtujących przyszłość kraju i świata. Nasz magazyn wyróżnia wnikliwość, rzetelność i apolityczność oraz szczególny nacisk kładziony na proces weryfikowania treści pod względem faktów. Przeciwstawiamy się tabloidyzacji i upartyjnieniu mediów, kultywując najwyższe standardy dziennikarstwa. W 2019 roku zostaliśmy wyróżnieni za „bezkompromisowe wyznaczanie standardów i przypomnienie, co jest istotą prasy”, a w 2021 roku otrzymaliśmy nagrodę Polskiej Izby Książek za promocję czytelnictwa w prasie drukowanej – „za śmiałość, wytrwałość i świadomość zagrożeń dla przyszłości niedalekiej i dalszej.”. Materiały publikowane w „Piśmie” są nagradzane i nominowane do najważniejszych nagród krajowych, jak Grand Press czy Festiwal Wrażliwy, oraz międzynarodowych, w tym dwukrotnie do European Press Prize.

Kupując prenumeratę, wspierasz wydawanie miesięcznika „Pismo. Magazyn Opinii”.  Wierzymy w przyszłość rzetelnego dziennikarstwa i przywiązujemy wagę do wiarygodności publikowanych treści. Nie ulegamy zewnętrznym wpływom ani nie przedkładamy efektów finansowych ponad wyznawane zasady. Nie działamy dla zysku, dlatego w naszym magazynie reklamy publikujemy sporadycznie, a w serwisie nie wyświetlamy ich zupełnie. Świadomie zrezygnowaliśmy z modelu finansowania opartego na przychodach reklamowych. Jest to możliwe dzięki naszym Czytelniczkom i Czytelnikom, a szczególnie Prenumeratorkom i Prenumeratorom.

Dziękujemy!
Zespół „Pisma”

W razie pytań bądź problemów, jesteśmy zawsze dostępni pod mailem: [email protected]

Newsletter

Pismo na bieżąco

Nie przegap najnowszego numeru Pisma i dodatkowych treści, jakie co miesiąc publikujemy online. Zapisz się na newsletter. Poinformujemy Cię o najnowszym numerze, podcastach i dodatkowych treściach w serwisie.

* pola obowiązkowe

SUBMIT

SPRAWDŹ SWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL I POTWIERDŹ ZAPIS NA NEWSLETTER.

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OTRZYMASZ NAJNOWSZE WYDANIE NASZEGO NEWSLETTERA.

Twoja rezygnacja z newslettera została zapisana.

WYŁĄCZNIE DLA OSÓB Z AKTYWNYM DOSTĘPEM ONLINE.

Zaloguj

ABY SIĘ ZAPISAĆ MUSISZ MIEĆ WYKUPIONY DOSTĘP ONLINE.

Sprawdź ofertę

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00