Twój dostęp nie jest aktywny. Skorzystaj z oferty i zapewnij sobie dostęp do wszystkich treści.


Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

„Pismo” z dostępem online i dostawą w prezencie!

Zamów magazyn w subskrypcji miesięcznej za jedyne 15,99 zł!  

Zamów „Pismo” w prenumeracie miesięcznej, a otrzymasz:

drukowane „Pismo” z darmową dostawą na terenie kraju (numer wyślemy Ci 10 dni przed premierą)

✎ zamówienie odnawiające się automatycznie co miesiąc (możesz zrezygnować, kiedy chcesz)

dostęp online do wszystkich treści, także w wersji audio (dostęp do bieżących treści włączamy od razu)

✎ dostęp do wydań audio i wszystkich podcastów (do słuchania przez stronę, aplikację lub pliki do pobrania)

✎ wszystkie numery w wersji na czytniki (pliki PDF, ePUB i MOBI)

✎ dodatkowe treści dostępne tylko online (w tym wydań specjalnych w wersji na czytniki)

✎ ikoniczne okładki do pobrania w wersji do druku (PDF wysokiej rozdzielczości)

zaproszenie do zamkniętej grupy Czytamy Pismo na Facebooku

Opłacony teraz magazyn w wersji papierowej dotrze do Ciebie na początku przyszłego miesiąca, a dostęp online aktywujemy od razu po zaksięgowaniu wpłaty. Do bieżącego numeru i archiwalnych treści będziesz mieć więc dostęp już teraz, a Twój pierwszy papierowy numer w ramach prenumeraty, to będzie numer październikowy.

Kim jesteśmy?

„Pismo. Magazyn Opinii” to miesięcznik, który łączy w sobie fakt, literaturę, obraz oraz humor. Poruszamy w nim istotne tematy społeczne, ekonomiczne, naukowe, technologiczne, kulturalne i polityczne. 

Znajdziesz u nas treści merytoryczne, wnikliwe i rzetelne. Nasze Czytelniczki i Czytelnicy doceniają zarówno atrakcyjne ilustracje polskich artystów, jak i przykuwające uwagę zdjęcia, które publikujemy w „Piśmie”. Nasze materiały to inspiracja do rozmów o tym, co ważne i głębszej refleksji.

Piszą dla nas znakomici polscy pisarze i pisarki m.in.: Marcin Wicha, Dominika Słowik, Jakub Żulczyk, Sylwia Chutnik, Łukasz Orbitowski Wojciech Chmielarz

Wśród reportażystek i reportażystów znajdują się m.in.: Filip Springer, Małgorzata Rejmer, Ilona Wiśniewska i Mirosław Wlekły. Rozmawiamy z wybitnymi postaciami w Polsce i za granicą. Przedstawiamy portrety takich osób jak: Olga Tokarczuk, Jeff Bezos, Jane Fonda, Nick Cave i David Malan

Trzy wydania: papierowe, online i audio

Wszystkie teksty, które pojawiają się w wydaniu drukowanym mają swoje wersje online oraz nagrania w wersji audio. Dzięki temu możesz nas czytać lub słuchać. Czytają dla nas m.in. Krzysztof Czeczot, Agata Turkot, Grzegorz Szponder, Magdalena Celmer, Maciej Więckowski, Miłogost Reczek i Leszek Zduń. Słuchaj wierszy i opowiadań w interpretacji znakomitych aktorek i aktorów. Głosy, które możesz u nas usłyszeć to m.in: Danuta Stenka, Jan Peszek, Magdalena Cielecka, Jacek Poniedziałek, Bartłomiej Topa, Agnieszka Hamkało i Kamilla Baar.

 

„Pismo” jest miesięcznikiem apolitycznym wydawanym przez Fundację Pismo. Nie drażnimy sensacją, nie angażujemy się w małostkowe spory. Wierzymy w przyszłość rzetelnego dziennikarstwa i przywiązujemy wagę do wiarygodności publikowanych treści. Nie ulegamy zewnętrznym wpływom ani nie przedkładamy efektów finansowych ponad wyznawane zasady. Nie działamy dla zysku, dlatego w naszym magazynie reklamy publikujemy sporadycznie.

Kupując prenumeratę, wspierasz wydawanie miesięcznika „Pismo. Magazyn opinii”. Świadomie zrezygnowaliśmy z modelu finansowania opartego na przychodach reklamowych. Jest to możliwe dzięki naszym Czytelniczkom i Czytelnikom. Dziękujemy!

Miłej lektury i słuchania!

Redakcja „Pisma”

 
 

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00