Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

„Pismo” co miesiąc w Twojej skrzynce

„Pismo. Magazyn opinii” to wyjątkowy projekt medialny realizowany pro publico bono przez Fundację Pismo. Tworzymy „Pismo” dla Czytelników i Czytelniczek, dla których ważne jest poznanie i zrozumienie zjawisk wpływających na naszą codzienność i kształtujących przyszłość. Dla tych, którzy cenią sobie dziennikarską rzetelność, wiarygodność, obiektywizm.

Nasz magazyn to niezależny projekt medialny. Publikujemy w nim literaturę faktu (reportaże, eseje, portrety czy rozmowy), literaturę piękną (opowiadania, poezję) i obraz (zamawiamy wyjątkowe ilustracje i zdjęcia). Jako bodajże jedyna redakcja w kraju prowadzimy weryfikację faktów we wszystkich treściach.

Zamów magazyn w subskrypcji miesięcznej, a otrzymasz: 

od następnego miesiąca co miesiąc najnowszy drukowany numer „Pisma”, 

darmową dostawę pod wskazany adres na terenie kraju,

  wysyłkę nawet 10 dni przed premierą,

zamówienie odnawiające się automatycznie co miesiąc (możesz zrezygnować, kiedy chcesz),

 dostęp online do wszystkich treści w serwisie (bez reklam),

wszystkie numery miesięcznika na czytniki (pliki: PDF, ePUB i MOBI),

 profesjonalne wydania audio miesięcznika (czytane przez znane lektorki i lektorów),

 dodatkowe treści udostępniane tylko online (wywiady, przedpremierowe fragmenty książek, podcasty),

dostęp do wszystkich sezonów „Śledztwa Pisma” (i przedpremierowy dostęp do nowego sezonu),

newsletter „Zachwyty” z rekomendacjami kulturalnymi Zuzanny Kowalczyk,

 ilustracje okładkowe do pobrania w wersji do druku (PDF okładki bez tytułów),

 zaproszenie do zamkniętej grupy Czytamy Pismo na Facebooku.

Kupując prenumeratę, wspierasz wydawanie naszego magazynu. „Pismo. Magazyn Opinii” jest miesięcznikiem apolitycznym wydawanym przez Fundację Pismo. Nie drażnimy sensacją, nie angażujemy się w małostkowe spory. Nie ulegamy zewnętrznym wpływom ani nie przedkładamy efektów finansowych ponad wyznawane zasady. Nie działamy dla zysku. Świadomie zrezygnowaliśmy z modelu finansowania opartego na przychodach reklamowych. Jest to możliwe także dzięki naszym Prenumeratorkom i Prenumeratorom.

Kup

Wspierasz misję Fundacji Pismo

„Pismo” jest miesięcznikiem wydawanym przez Fundację Pismo. Jej misją jest kształtowanie liderów życia społecznego, gospodarczego i kulturalnego poprzez uwrażliwianie na najważniejsze zjawiska współczesności i inspirowanie do myślenia o tendencjach kształtujących przyszłość kraju i świata. Nasz magazyn wyróżnia wnikliwość, rzetelność i apolityczność oraz szczególny nacisk kładziony na proces weryfikowania treści pod względem faktów. Przeciwstawiamy się tabloidyzacji i upartyjnieniu mediów, kultywując najwyższe standardy dziennikarstwa.

Wspierasz niezależne dziennikarstwo

„Pismo” jest miesięcznikiem apolitycznym. Nie drażnimy sensacją, nie angażujemy się w małostkowe spory. Wierzymy w przyszłość rzetelnego dziennikarstwa i przywiązujemy wagę do wiarygodności publikowanych treści. Nie ulegamy zewnętrznym wpływom ani nie przedkładamy efektów finansowych ponad wyznawane zasady. W 2019 roku zostaliśmy wyróżnieni za „bezkompromisowe wyznaczanie standardów i przypomnienie, co jest istotą prasy”, a w 2021 roku otrzymaliśmy nagrodę Polskiej Izby Książek za promocję czytelnictwa w prasie drukowanej – „za śmiałość, wytrwałość i świadomość zagrożeń dla przyszłości niedalekiej i dalszej”. Materiały publikowane w „Piśmie” są nagradzane i nominowane do najważniejszych nagród krajowych, jak Grand Press czy Festiwal Wrażliwy, oraz międzynarodowych, w tym dwukrotnie do European Press Prize.

Masz dostęp do wszystkich treści

Dostęp online, który aktywujemy od razu po zaksięgowaniu płatności, pozwoli Ci czytać i słuchać „Pismo” gdzie i kiedy chcesz. Na komórce, tablecie, komputerze i czytniku. W serwisie znajdziesz wszystkie treści z aktualnego numeru, a także pełne cyfrowe archiwum. Także wszystkie numery miesięcznika w wersji na czytniki (do pobrania pliki PDF, ePub i mobi).

Kupując prenumeratę, wspierasz wydawanie miesięcznika „Pismo. Magazyn Opinii”.  Wierzymy w przyszłość rzetelnego dziennikarstwa i przywiązujemy wagę do wiarygodności publikowanych treści. Nie ulegamy zewnętrznym wpływom ani nie przedkładamy efektów finansowych ponad wyznawane zasady. Nie działamy dla zysku, dlatego w naszym magazynie reklamy publikujemy sporadycznie, a w serwisie nie wyświetlamy ich zupełnie. Świadomie zrezygnowaliśmy z modelu finansowania opartego na przychodach reklamowych. Jest to możliwe dzięki naszym Czytelniczkom i Czytelnikom, a szczególnie Prenumeratorkom i Prenumeratorom.

Dziękujemy i życzymy dobrej lektury!
Zespół „Pisma”

Newsletter

Pismo na bieżąco

Nie przegap najnowszego numeru Pisma i dodatkowych treści, jakie co miesiąc publikujemy online. Zapisz się na newsletter. Poinformujemy Cię o najnowszym numerze, podcastach i dodatkowych treściach w serwisie.

* pola obowiązkowe

SUBMIT

SPRAWDŹ SWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL I POTWIERDŹ ZAPIS NA NEWSLETTER.

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OTRZYMASZ NAJNOWSZE WYDANIE NASZEGO NEWSLETTERA.

Twoja rezygnacja z newslettera została zapisana.

WYŁĄCZNIE DLA OSÓB Z AKTYWNYM DOSTĘPEM ONLINE.

Zaloguj

ABY SIĘ ZAPISAĆ MUSISZ MIEĆ WYKUPIONY DOSTĘP ONLINE.

Sprawdź ofertę

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00