Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Roczna prenumerata „Pisma” 30 zł taniej

Do czytania, do słuchania, do kolekcjonowania. „Pismo” to miesięcznik, który poszerza horyzonty i pozwala spojrzeć na najważniejsze zjawiska współczesnego świata z różnych punktów widzenia.

Zamów prenumeratę do końca lipca, by rozpocząć ją od sierpniowego numeru.

„Pismo”, nr 8/2024.

Zamów prenumeratę roczną 30 zł taniej, a otrzymasz: 

niższą cenę zapłacisz 169 zł za rok zamiast 199 zł ,

gwarancję niezmiennej ceny (po roku prenumerata odnowi się w tej samej, promocyjnej cenie – 169 zł, w każdej chwili możesz zrezygnować z przedłużenia),

co miesiąc najnowszy drukowany numer „Pisma” (Twoja prenumerata rozpocznie się w przyszłym miesiącu, dostęp online do treści z najnowszego numeru i do całego archiwum otrzymasz od razu),

darmową dostawę pod wskazany adres na terenie kraju,

  wysyłkę tak, by numer dotarł przed premierą,

numery miesięcznika na czytniki (pliki: PDF, EPUB),

możliwość korzystania z wygodnej aplikacji mobilnej „Pisma” (do pobrania z App Store i Google Play),

 wydania audio miesięcznika czytane przez lektorów i lektorki,

 dodatkowe treści udostępniane tylko online (felietony, podcasty, wywiady, przedpremierowe fragmenty książek),

 ilustracje okładkowe do pobrania w wersji do druku (PDF okładki bez tytułów),

 możliwość dzielenia się treściami z osobami, które nie mają prenumeraty lub dostępu do „Pisma”,

dostęp do wszystkich sezonów Śledztwa Pisma (w tym najnowszego, piątego sezonu),

newsletter „Zachwyty” z rekomendacjami kulturalnymi Zuzanny Kowalczyk (jeśli zapiszesz się na niego po zakupie prenumeraty),

newsletter „Powody do radości” z informacjami od redaktorki naczelnej Magdaleny Kicińskiej (jeśli zapiszesz się na niego po zakupie prenumeraty),

newsletter „Wybór zagraniczny” z przeglądem prasy zagranicznej Piotra Nesterowicza (jeśli zapiszesz się na niego po zakupie prenumeraty),

 możliwość uczestniczenia w spotkaniach z cyklu Premiera Pisma,

 zaproszenie do zamkniętej grupy Czytamy Pismo na Facebooku.

 dostęp online do wszystkich treści w serwisie bez reklam,

Wspierasz misję Fundacji Pismo

„Pismo” jest miesięcznikiem wydawanym przez Fundację Pismo. Jej misją jest kształtowanie liderów życia społecznego, gospodarczego i kulturalnego poprzez uwrażliwianie na najważniejsze zjawiska współczesności i inspirowanie do myślenia o tendencjach kształtujących przyszłość kraju i świata. Nasz magazyn wyróżnia wnikliwość, rzetelność i apolityczność oraz szczególny nacisk kładziony na proces weryfikowania treści pod względem faktów. Przeciwstawiamy się tabloidyzacji i upartyjnieniu mediów, kultywując najwyższe standardy dziennikarstwa.

Wspierasz niezależne dziennikarstwo

„Pismo” jest miesięcznikiem apolitycznym. Nie drażnimy sensacją, nie angażujemy się w małostkowe spory. Wierzymy w przyszłość rzetelnego dziennikarstwa i przywiązujemy wagę do wiarygodności publikowanych treści. Nie ulegamy zewnętrznym wpływom ani nie przedkładamy efektów finansowych ponad wyznawane zasady. W 2019 roku zostaliśmy wyróżnieni za „bezkompromisowe wyznaczanie standardów i przypomnienie, co jest istotą prasy”, a w 2021 roku otrzymaliśmy nagrodę Polskiej Izby Książek za promocję czytelnictwa w prasie drukowanej – „za śmiałość, wytrwałość i świadomość zagrożeń dla przyszłości niedalekiej i dalszej”.

Materiały publikowane w „Piśmie” są nagradzane i nominowane do najważniejszych nagród krajowych, jak Grand Press czy Festiwal Wrażliwy, oraz międzynarodowych, w tym dwukrotnie do European Press Prize.

W 2022 roku jakość naszej pracy znalazła swoje odzwierciedlenie między innymi w postaci dwóch nagród Grand Press. W czerwcu Marek M. Berezowski otrzymał Grand Press Photo za cykl zdjęć, których część ukazała się jako fotoreportaż Ostrzał w kwietniowym numerze „Pisma”. Z kolei w grudniu Tomasz Ulanowski został nagrodzony Grand Pressem w kategorii Dziennikarstwo specjalistyczne i nowe formy dziennikarstwa za cykl Soczewek Pisma Ziemia, poświęconych wyzwaniom związanym z katastrofą klimatyczną. 

Masz dostęp do wszystkich treści

Dostęp online, który aktywujemy od razu po zaksięgowaniu płatności, pozwoli Ci czytać „Pismo” i słuchać wersji audio, także w wygodnej aplikacji mobilnej. W serwisie znajdziesz treści z aktualnego numeru, jak i pełne cyfrowe archiwum. Z naszej strony pobierzesz wszystkie numery miesięcznika na czytniki (pliki PDF, EPUB) oraz ich wersję audio. Otrzymasz dostęp do podcastów produkowanych przez Fundację Pismo – w tym do wszystkich sezonów pierwszego polskiego serialu podcastowego, czyli do Śledztwa Pisma.

„Pismo” czytają, słuchają i polecają:

Utrzymujemy się dzięki darowiznom oraz prenumeratom. Subskrybując wspierasz uczciwe, wiarygodne, niepartyjne, wysokiej jakości dziennikarstwo działające dla dobra publicznego.

Dziękujemy i życzymy dobrej lektury!
Zespół „Pisma”

Newsletter

Pismo na bieżąco

Nie przegap najnowszego numeru Pisma i dodatkowych treści, jakie co miesiąc publikujemy online. Zapisz się na newsletter. Poinformujemy Cię o najnowszym numerze, podcastach i dodatkowych treściach w serwisie.

* pola obowiązkowe

SUBMIT

SPRAWDŹ SWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL I POTWIERDŹ ZAPIS NA NEWSLETTER.

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OTRZYMASZ NAJNOWSZE WYDANIE NASZEGO NEWSLETTERA.

Twoja rezygnacja z newslettera została zapisana.

WYŁĄCZNIE DLA OSÓB Z AKTYWNYM DOSTĘPEM ONLINE.

Zaloguj

ABY SIĘ ZAPISAĆ MUSISZ MIEĆ WYKUPIONY DOSTĘP ONLINE.

Sprawdź ofertę

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OSOBA OTRZYMA DOSTĘP DO MATERIAŁU PISMA.

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00