Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Roczna prenumerata „Pisma” 30 zł taniej

Do czytania, do słuchania, do kolekcjonowania. „Pismo” to miesięcznik, który poszerza horyzonty i pozwala spojrzeć na najważniejsze zjawiska współczesnego świata z różnych punktów widzenia.

Zamów prenumeratę roczną 30 zł taniej, a otrzymasz: 

niższą cenę zapłacisz 169 zł za rok zamiast 199 zł ,

gwarancję niezmiennej ceny (po roku prenumerata odnowi się w tej samej, promocyjnej cenie – 169 zł, w każdej chwili możesz zrezygnować z przedłużenia),

co miesiąc najnowszy drukowany numer „Pisma” (Twoja prenumerata rozpocznie się w przyszłym miesiącu, dostęp online do treści z najnowszego numeru i do całego archiwum otrzymasz od razu),

darmową dostawę pod wskazany adres na terenie kraju,

  wysyłkę tak, by numer dotarł przed premierą,

numery miesięcznika na czytniki (pliki: PDF, EPUB),

możliwość korzystania z wygodnej aplikacji mobilnej „Pisma” (do pobrania z App Store i Google Play),

 wydania audio miesięcznika czytane przez lektorów i lektorki,

 dodatkowe treści udostępniane tylko online (felietony, podcasty, wywiady, przedpremierowe fragmenty książek),

 ilustracje okładkowe do pobrania w wersji do druku (PDF okładki bez tytułów),

 możliwość dzielenia się treściami z osobami, które nie mają prenumeraty lub dostępu do „Pisma”,

dostęp do wszystkich sezonów Śledztwa Pisma (w tym najnowszego, piątego sezonu),

newsletter „Zachwyty” z rekomendacjami kulturalnymi Zuzanny Kowalczyk (jeśli zapiszesz się na niego po zakupie prenumeraty),

newsletter „Powody do radości” z informacjami od redaktorki naczelnej Magdaleny Kicińskiej (jeśli zapiszesz się na niego po zakupie prenumeraty),

newsletter „Wybór zagraniczny” z przeglądem prasy zagranicznej Piotra Nesterowicza (jeśli zapiszesz się na niego po zakupie prenumeraty),

 możliwość uczestniczenia w spotkaniach z cyklu Premiera Pisma,

 zaproszenie do zamkniętej grupy Czytamy Pismo na Facebooku.

 dostęp online do wszystkich treści w serwisie bez reklam,

Wspierasz misję Fundacji Pismo

„Pismo” jest miesięcznikiem wydawanym przez Fundację Pismo. Jej misją jest kształtowanie liderów życia społecznego, gospodarczego i kulturalnego poprzez uwrażliwianie na najważniejsze zjawiska współczesności i inspirowanie do myślenia o tendencjach kształtujących przyszłość kraju i świata. Nasz magazyn wyróżnia wnikliwość, rzetelność i apolityczność oraz szczególny nacisk kładziony na proces weryfikowania treści pod względem faktów. Przeciwstawiamy się tabloidyzacji i upartyjnieniu mediów, kultywując najwyższe standardy dziennikarstwa.

Wspierasz niezależne dziennikarstwo

„Pismo” jest miesięcznikiem apolitycznym. Nie drażnimy sensacją, nie angażujemy się w małostkowe spory. Wierzymy w przyszłość rzetelnego dziennikarstwa i przywiązujemy wagę do wiarygodności publikowanych treści. Nie ulegamy zewnętrznym wpływom ani nie przedkładamy efektów finansowych ponad wyznawane zasady. W 2019 roku zostaliśmy wyróżnieni za „bezkompromisowe wyznaczanie standardów i przypomnienie, co jest istotą prasy”, a w 2021 roku otrzymaliśmy nagrodę Polskiej Izby Książek za promocję czytelnictwa w prasie drukowanej – „za śmiałość, wytrwałość i świadomość zagrożeń dla przyszłości niedalekiej i dalszej”.

Materiały publikowane w „Piśmie” są nagradzane i nominowane do najważniejszych nagród krajowych, jak Grand Press czy Festiwal Wrażliwy, oraz międzynarodowych, w tym dwukrotnie do European Press Prize.

W 2022 roku jakość naszej pracy znalazła swoje odzwierciedlenie między innymi w postaci dwóch nagród Grand Press. W czerwcu Marek M. Berezowski otrzymał Grand Press Photo za cykl zdjęć, których część ukazała się jako fotoreportaż Ostrzał w kwietniowym numerze „Pisma”. Z kolei w grudniu Tomasz Ulanowski został nagrodzony Grand Pressem w kategorii Dziennikarstwo specjalistyczne i nowe formy dziennikarstwa za cykl Soczewek Pisma Ziemia, poświęconych wyzwaniom związanym z katastrofą klimatyczną. 

Masz dostęp do wszystkich treści

Dostęp online, który aktywujemy od razu po zaksięgowaniu płatności, pozwoli Ci czytać „Pismo” i słuchać wersji audio, także w wygodnej aplikacji mobilnej. W serwisie znajdziesz treści z aktualnego numeru, jak i pełne cyfrowe archiwum. Z naszej strony pobierzesz wszystkie numery miesięcznika na czytniki (pliki PDF, EPUB) oraz ich wersję audio. Otrzymasz dostęp do podcastów produkowanych przez Fundację Pismo – w tym do wszystkich sezonów pierwszego polskiego serialu podcastowego, czyli do Śledztwa Pisma.

Utrzymujemy się dzięki darowiznom oraz prenumeratom. Subskrybując wspierasz uczciwe, wiarygodne, niepartyjne, wysokiej jakości dziennikarstwo działające dla dobra publicznego.

Dziękujemy i życzymy dobrej lektury!
Zespół „Pisma”

Newsletter

Pismo na bieżąco

Nie przegap najnowszego numeru Pisma i dodatkowych treści, jakie co miesiąc publikujemy online. Zapisz się na newsletter. Poinformujemy Cię o najnowszym numerze, podcastach i dodatkowych treściach w serwisie.

* pola obowiązkowe

SUBMIT

SPRAWDŹ SWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL I POTWIERDŹ ZAPIS NA NEWSLETTER.

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OTRZYMASZ NAJNOWSZE WYDANIE NASZEGO NEWSLETTERA.

Twoja rezygnacja z newslettera została zapisana.

WYŁĄCZNIE DLA OSÓB Z AKTYWNYM DOSTĘPEM ONLINE.

Zaloguj

ABY SIĘ ZAPISAĆ MUSISZ MIEĆ WYKUPIONY DOSTĘP ONLINE.

Sprawdź ofertę

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OSOBA OTRZYMA DOSTĘP DO MATERIAŁU PISMA.

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00