Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Zaproś znajomych do czytania „Pisma” i odbierz prezent

Prześlij bliskim lub znajomym kod promocyjny na rok czytania i słuchania „Pisma”. Dzięki temu wybrane przez Ciebie osoby będą mogły kupić dostęp online lub prenumeratę w niższej cenie. A gdy ktoś skorzysta z Twojej rekomendacji, w podziękowaniu prześlemy Ci „Pismową” torbę zaprojektowaną przez Karolinę Mazurkiewicz, redaktorkę artystyczną naszego magazynu.

Ten wyjątkowy prezent, stworzony w koprodukcji z marką Pan tu nie stał, jest dostępny tylko dla osób prenumerujących i subskrybujących „Pismo”, które polecają je innym. W dużej, bawełnianej torbie można nosić nic, jak z wydrukowanego na niej awangardowego wiersza Brunona Jasieńskiego. Lub wszystko.

Poleć „Pismo”, aby bliskie Ci osoby:

 odetchnęły od politycznej i obyczajowej sensacji, 

czytały o tym, co jest naprawdę istotne,

miały dostęp do artykułów i podcastów najwyższej jakości, które pomogą im zrozumieć najważniejsze zjawiska oraz problemy współczesnego świata,

poszerzały swoje horyzonty i uczestniczyły w dyskusjach na ważne dla nich tematy,

mogły kupić prenumeratę lub dostęp online do „Pisma” w niższej cenie (roczną prenumeratę ze zniżką 15%, a roczny dostęp z rabatem 30% naliczanym od standardowej ceny obowiązującej w danym miesiącu).

Jak to działa?

1. Wyślij indywidualny kod zniżkowy osobie, której chcesz polecić „Pismo” – znajdziesz go w swoim profilu na stronie: magazynpismo.pl/panel/moj-profil/, a także na stronie głównej
i w panelu bocznym przy dowolnym artykule.

2. Kod możesz skopiować i wysłać dowolnej liczbie osób.

3. Twój kod uprawnia do zakupu prenumeraty lub subskrypcji „Pisma” w promocyjnej cenie.

4. Gdy ktoś skorzysta z wysłanego przez Ciebie kodu, powiadomimy Cię mailowo i wyślemy Ci
w podziękowaniu torbę. Prezent otrzymasz za każdym razem, gdy ktoś użyje Twojego kodu do zakupu prenumeraty lub dostępu online do „Pisma”.

Jeśli masz pytania, napisz do nas na adres: [email protected]

Zachęcamy – wyślij kod zniżkowy jak największej liczbie osób.

„Pismo” istnieje przede wszystkim dzięki osobom prenumerującym i subskrybującym je. Kupując prenumeratę lub dostęp online, wspierasz wiarygodne, niezależne, niepartyjne, wysokiej jakości dziennikarstwo, działające dla dobra publicznego.

Gdy polecasz „Pismo”, pomagasz nam podwójnie. Dzięki Twojej rekomendacji możemy dalej utrzymywać i rozwijać magazyn, tworzyć ponadczasowe, najwyższej jakości, sprawdzone treści, które nam wszystkim pomagają lepiej zrozumieć świat i naszą w nim rolę. Znasz kogoś, kto jeszcze nie prenumeruje „Pisma”? Poleć mu je, wysyłając swój indywidualny kod zniżkowy.

„Pismo” to projekt medialny realizowany pro publico bono. Naszą misją jest kształtowanie obecnych oraz przyszłych liderów i liderek życia społecznego, politycznego i kulturalnego przez uwrażliwianie na rzeczywistość oraz inspirowanie do myślenia o procesach kształtujących przyszłość. To dla nas, Fundacji Pismo, bardzo ważne, by treści, które publikujemy, docierały do jak największej liczby osób – by skłaniały do refleksji i były inspiracją do rozmowy.

Dziękujemy!

Zespół „Pisma”


Newsletter

Pismo na bieżąco

Nie przegap najnowszego numeru Pisma i dodatkowych treści, jakie co miesiąc publikujemy online. Zapisz się na newsletter. Poinformujemy Cię o najnowszym numerze, podcastach i dodatkowych treściach w serwisie.

* pola obowiązkowe

SUBMIT

SPRAWDŹ SWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL I POTWIERDŹ ZAPIS NA NEWSLETTER.

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OTRZYMASZ NAJNOWSZE WYDANIE NASZEGO NEWSLETTERA.

Twoja rezygnacja z newslettera została zapisana.

WYŁĄCZNIE DLA OSÓB Z AKTYWNYM DOSTĘPEM ONLINE.

Zaloguj

ABY SIĘ ZAPISAĆ MUSISZ MIEĆ WYKUPIONY DOSTĘP ONLINE.

Sprawdź ofertę

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OSOBA OTRZYMA DOSTĘP DO MATERIAŁU PISMA.

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00