Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Zaproś znajomych do czytania „Pisma” i odbierz prezent

Prześlij bliskim lub znajomym kod promocyjny na rok czytania i słuchania „Pisma”. Dzięki temu wybrane przez Ciebie osoby będą mogły kupić dostęp online lub prenumeratę w niższej cenie. A gdy ktoś skorzysta z Twojej rekomendacji, w podziękowaniu prześlemy Ci „Pismową” torbę zaprojektowaną przez Karolinę Mazurkiewicz, redaktorkę artystyczną naszego magazynu.

Ten wyjątkowy prezent, stworzony w koprodukcji z marką Pan tu nie stał, jest dostępny tylko dla osób prenumerujących i subskrybujących „Pismo”, które polecają je innym. W dużej, bawełnianej torbie można nosić nic, jak z wydrukowanego na niej awangardowego wiersza Brunona Jasieńskiego. Lub wszystko.

Jak to działa?

1. Wyślij indywidualny kod zniżkowy osobie, której chcesz polecić „Pismo” – znajdziesz go w swoim profilu na stronie: magazynpismo.pl/panel/moj-profil/, a także na stronie głównej
i w panelu bocznym przy dowolnym artykule.

2. Kod możesz skopiować i wysłać dowolnej liczbie osób.

3. Twój kod uprawnia do zakupu prenumeraty lub subskrypcji „Pisma” w promocyjnej cenie.

4. Gdy ktoś skorzysta z wysłanego przez Ciebie kodu, powiadomimy Cię mailowo i wyślemy Ci
w podziękowaniu torbę. Prezent otrzymasz za każdym razem, gdy ktoś użyje Twojego kodu do zakupu prenumeraty lub dostępu online do „Pisma”.

Jeśli masz pytania, napisz do nas na adres: [email protected]

Poleć „Pismo”, aby bliskie Ci osoby:

 odetchnęły od politycznej i obyczajowej sensacji, 

czytały o tym, co jest naprawdę istotne,

miały dostęp do artykułów i podcastów najwyższej jakości, które pomogą im zrozumieć najważniejsze zjawiska oraz problemy współczesnego świata,

poszerzały swoje horyzonty i uczestniczyły w dyskusjach na ważne dla nich tematy,

mogły kupić prenumeratę lub dostęp online do „Pisma” w niższej cenie (roczną prenumeratę ze zniżką 15%, a roczny dostęp z rabatem 30% naliczanym od standardowej ceny obowiązującej w danym miesiącu).

Zachęcamy – wyślij kod zniżkowy jak największej liczbie osób.

„Pismo” istnieje przede wszystkim dzięki osobom prenumerującym i subskrybującym je. Kupując prenumeratę lub dostęp online, wspierasz wiarygodne, niezależne, niepartyjne, wysokiej jakości dziennikarstwo, działające dla dobra publicznego.

Gdy polecasz „Pismo”, pomagasz nam podwójnie. Dzięki Twojej rekomendacji możemy dalej utrzymywać i rozwijać magazyn, tworzyć ponadczasowe, najwyższej jakości, sprawdzone treści, które nam wszystkim pomagają lepiej zrozumieć świat i naszą w nim rolę. Znasz kogoś, kto jeszcze nie prenumeruje „Pisma”? Poleć mu je, wysyłając swój indywidualny kod zniżkowy.

Nasz magazyn dociera co miesiąc do ponad 20 tysięcy osób,
z czego:

32% to właściciele biznesów, dyrektorzy, managerowie i kierownicy,

23% to specjaliści wyższego szczebla,

12% uprawia wolny zawód,

a kolejne 15% to nauczyciele oraz ludzie kultury.

„Pismo” to projekt medialny realizowany pro publico bono. Naszą misją jest kształtowanie obecnych oraz przyszłych liderów i liderek życia społecznego, politycznego i kulturalnego przez uwrażliwianie na rzeczywistość oraz inspirowanie do myślenia o procesach kształtujących przyszłość. To dla nas, Fundacji Pismo, bardzo ważne, by treści, które publikujemy, docierały do jak największej liczby osób – by skłaniały do refleksji i były inspiracją do rozmowy.

Dziękujemy!

Zespół „Pisma”


Newsletter

Pismo na bieżąco

Nie przegap najnowszego numeru Pisma i dodatkowych treści, jakie co miesiąc publikujemy online. Zapisz się na newsletter. Poinformujemy Cię o najnowszym numerze, podcastach i dodatkowych treściach w serwisie.

* pola obowiązkowe

SUBMIT

SPRAWDŹ SWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL I POTWIERDŹ ZAPIS NA NEWSLETTER.

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OTRZYMASZ NAJNOWSZE WYDANIE NASZEGO NEWSLETTERA.

Twoja rezygnacja z newslettera została zapisana.

WYŁĄCZNIE DLA OSÓB Z AKTYWNYM DOSTĘPEM ONLINE.

Zaloguj

ABY SIĘ ZAPISAĆ MUSISZ MIEĆ WYKUPIONY DOSTĘP ONLINE.

Sprawdź ofertę

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OSOBA OTRZYMA DOSTĘP DO MATERIAŁU PISMA.

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00