Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Magazyn „Pismo” z dostępem online

Zamów prenumeratę miesięcznika „Pismo. Magazyn opinii”, a co miesiąc będziemy bezpłatnie wysyłać do Ciebie magazyn tak, by doszedł przed premierą. W prezencie dostaniesz także dostęp do wszystkich treści „Pisma” w serwisie magazynpismo.pl.

Kupując prenumeratę roczną otrzymasz: 

  od najbliższego miesiąca przez rok co miesiąc najnowszy drukowany numer „Pisma”, 

  darmową dostawę pod wskazany adres na terenie kraju,

  wysyłkę numeru nawet 10 dni przed premierą,

  limitowaną, ekologiczną torbę z motywem „Pisma” w prezencie,

  dostęp online do wszystkich treści na magazynpismo.pl,

  wszystkie numery miesięcznika w lektorskiej wersji audio,

  dostęp do wszystkich podcastów i sezonów „Śledztwa Pisma”,

  wszystkie numery „Pisma” w wersji na czytniki (PDF, ePUB i MOBI), 

  dostęp do pełnego cyfrowego archiwum,

  dodatkowe treści udostępnione tylko online,

  ilustracje okładkowe „Pisma” do pobrania w wersji do druku,

  zaproszenie do zamkniętej społeczności na Facebooku.

Kup

* Cena papierowego wydania miesięcznika to 17,99 zł, dostępu online do „Pisma” to koszt 10,99 zł miesięcznie. Płacąc za 12 miesięcy z góry kwotę 179,88 zł zapłacisz za „Pismo” z dostępem online jedynie 14,99 zł za miesiąc. Pełna oferta dostępna na magazynpismo.pl/kup.

Kim jesteśmy?

Tworzymy „Pismo. Magazyn opinii” dla Czytelników i Czytelniczek, dla których ważne jest poznanie i zrozumienie zjawisk wpływających zarówno na naszą codzienność, jak i kształtujących przyszłość. Do tych, którzy cenią sobie dziennikarską rzetelność, wiarygodność, obiektywizm. „Pismo” jest miesięcznikiem dla czytelników poszukujących jakości, reportaży poświęconych sprawom krajowym i zagranicznym, dla osób zainteresowanych najważniejszymi trendami w kulturze, nauce, technologii i gospodarce oraz ideami kształtującymi współczesne rozwiązania społeczne i polityczne. Jest także dla czytelników polskiej prozy, poezji oraz komiksu. 

Piszą dla nas znakomici polscy pisarze i pisarki m.in.: Marcin Wicha, Dominika Słowik, Jakub Żulczyk, Sylwia Chutnik, Łukasz Orbitowski i Wojciech Chmielarz.

Wśród reportażystek i reportażystów znajdują się m.in.: Filip Springer, Małgorzata Rejmer, Ilona Wiśniewska i Mirosław Wlekły. Rozmawiamy z wybitnymi postaciami w Polsce i za granicą. Przedstawiamy portrety takich osób jak: Olga Tokarczuk, Jeff Bezos, Nick Cave, David Attenborough i Jane Fonda.

„Pismo” zawsze jest pełne niezwykłych ilustracji i grafik tworzonych dla nas przez najlepszych polskich artystów i artystki. Tworzą dla nas m.in: Tomasz Majewski, Marta Zabłocka, Rafał Piekarski, Klaudyna Karczewska, Joanna Karpowicz, Piotr Kowalczyk.

Ostatnie numery, do których treści i wydania na czytniki i audio aktywujemy Ci od razu po zakupie:

 Nr. 02/2022okładka numeru lutowego z tekstem

Nr. 01/2022

okładka numeru styczniowego z tekstem

Nr. 12/2021 

Trzy wydania: papierowe, online i audio

Wszystkie teksty, które pojawiają się w wydaniu drukowanym mają swoje wersje online oraz nagrania w wersji audio. Dzięki temu możesz nas czytać lub słuchać. Czytają dla nas m.in. Krzysztof Czeczot, Agata Turkot, Grzegorz Szponder, Magdalena Celmer, Maciej Więckowski, Miłogost Reczek i Leszek Zduń. Słuchaj wierszy i opowiadań w interpretacji znakomitych aktorek i aktorów. Głosy, które możesz u nas usłyszeć to m.in: Danuta Stenka, Jan Peszek, Magdalena Cielecka, Krzysztof Kowalewski, Jacek Poniedziałek, Bartłomiej Topa, Agnieszka Hamkało i Kamilla Baar.

„Pismo” jest miesięcznikiem apolitycznym wydawanym przez Fundację Pismo. Nie drażnimy sensacją, nie angażujemy się w małostkowe spory. Wierzymy w przyszłość rzetelnego dziennikarstwa i przywiązujemy wagę do wiarygodności publikowanych treści. Nie ulegamy zewnętrznym wpływom ani nie przedkładamy efektów finansowych ponad wyznawane zasady. Nie działamy dla zysku, dlatego w naszym magazynie reklamy publikujemy sporadycznie.

Kupując prenumeratę, wspierasz wydawanie miesięcznika „Pismo. Magazyn opinii”. Świadomie zrezygnowaliśmy z modelu finansowania opartego na przychodach reklamowych. Jest to możliwe dzięki naszym Czytelniczkom i Czytelnikom. Dziękujemy!

Miłej lektury i słuchania!

Zespół „Pisma”

Newsletter

Pismo na bieżąco

Nie przegap najnowszego numeru Pisma i dodatkowych treści, jakie co miesiąc publikujemy online. Zapisz się na newsletter. Poinformujemy Cię o najnowszym numerze, podcastach i dodatkowych treściach w serwisie.

* pola obowiązkowe

SUBMIT

SPRAWDŹ SWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL I POTWIERDŹ ZAPIS NA NEWSLETTER.

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OTRZYMASZ NAJNOWSZE WYDANIE NASZEGO NEWSLETTERA.

Twoja rezygnacja z newslettera została zapisana.

WYŁĄCZNIE DLA OSÓB Z AKTYWNYM DOSTĘPEM ONLINE.

Zaloguj

ABY SIĘ ZAPISAĆ MUSISZ MIEĆ WYKUPIONY DOSTĘP ONLINE.

Sprawdź ofertę

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00