Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Limitowana oferta prenumeraty z książką Karoliny Lewestam z autografem autorki!

Lubisz czytać teksty Karoliny Lewestam w Piśmie?

Skorzystaj ze specjalnej promocyjnej oferty rocznej prenumeraty „Pisma” z dostępem online i książką Karoliny Lewestam Mała Księżniczka z autografem autorki!

Zamów roczną prenumeratę „Pisma” z książką*, a otrzymasz:

  przez rok co miesiąc najnowszy drukowany numer „Pisma” 

  książkę Mała Księżniczka z autografem autorki

  darmową dostawę na terenie kraju

  wysyłkę numerów dziesięć dni przed premierą

  dostęp online do wszystkich treści w serwisie

  dostęp do wszystkich wydań audio i podcastów

  wszystkie numery „Pisma” w wersji na czytniki (pliki PDF, ePUB i MOBI)

  dostęp do pełnego cyfrowego archiwum

  dodatkowe treści udostępnione tylko online

  kultowe okładki „Pisma” do pobrania w wersji do druku

  zaproszenie do zamkniętej społeczności na Facebooku

Aby skorzystać z tej oferty, wybierz z rozwijanej listy na stronie prenumeraty ofertę PRENUMERATA ROCZNA + KSIĄŻKA.

Spiesz się! Oferta ważna jest do wyczerpania zapasów!

Kim jesteśmy?

Fundacja Pismo jest wydawcą miesięcznika „Pismo. Magazyn Opinii”, który łączy w sobie fakt, literaturę, obraz oraz humor. Poruszamy w nim istotne tematy społeczne, ekonomiczne, naukowe, technologiczne, kulturalne i polityczne. W naszym magazynie znajdziesz treści merytoryczne, wnikliwe i rzetelne. Nasze Czytelniczki i Czytelnicy doceniają zarówno atrakcyjne ilustracje polskich artystów, jak i przykuwające uwagę zdjęcia, które publikujemy w „Piśmie”. Nasze treści i produkcje to inspiracja do rozmów o tym, co ważne, oraz zaproszenie do głębszej refleksji.

Wszystkie teksty, które pojawiają się w wydaniu drukowanym, są również publikowane online i dostępne także w wersji audio. Kupując prenumeratę, otrzymujesz dostęp online w prezencie, więc możesz nas czytać i słuchać. Także na czytnikach!

Mała Księżniczka Karoliny Lewestam

Karolina Lewestam to redaktorka Działu Idee w „Piśmie”. Filozofka, publicystka i wykładowczyni. Obroniła doktorat z etyki na Boston University. Wieloletnia felietonistka „Dziennika Gazety Prawnej” i autorka tekstów publicystycznych, wywiadów i komiksów, publikowanych w „Piśmie”, „Gazecie Wyborczej” i Opcjach”. Pięciokrotnie nominowana do nagrody Grand Press.

Wszystkie materiały z „Pisma” autorstwa Karoliny Lewestam znajdziesz na stronie magazynpismo.pl/karolina-lewestam.

Książka Mała Księżniczka autorstwa Karoliny Lewestam ukaże się nakładem Wydawnictwa W.A.B. 13 października 2021 roku. To będzie wydarzenie!

Ta wyjątkowa książka powinna zagościć w biblioteczce każdego dziecka i każdego dorosłego. Mała Księżniczka to historia o odkrywaniu najważniejszych wartości w życiu: przyjaźni, szczęścia, wrażliwości, zrozumienia dla innych i akceptacji dla siebie.

Mała Księżniczka spotyka na swojej drodze zaginioną w tajemniczych okolicznościach legendarną amerykańską pilotkę, Amelię Earhart. Ale zanim dadzą sobie wzajemnie lekcję siostrzeństwa, bohaterka przemierzy kosmos, próbując lepiej zrozumieć swój ukochany kwiat – i napotka przy tym mnóstwo dziwacznych i pięknych postaci. Dzięki niej czytelnicy przeżyją cudowną przygodę, która rozwinie im skrzydła i doda odwagi. No i wreszcie dowiemy się, co naprawdę stało się z Amelią Earhart, która zaginęła podczas pionierskiego lotu nad Pacyfikiem…

Mała Księżniczka to inspirująca i wzruszająca książka, która pomaga w oswojeniu całej palety emocji i podpowiada, jak decydować o sobie, słuchać własnego głosu oraz wybierać w życiu relacje, które są dla nas dobre. Książka, która nie tylko uczy dzieci, jak w przyszłości być mądrymi dorosłymi, lecz także uczy dorosłych, jak stać się mądrzejszymi dorosłymi – dla siebie i dla swoich dzieci.

Kupując roczną prenumeratę z książką Mała Księżniczka otrzymasz książkę z autografem autorki. Dołączymy ją do pierwszego numeru magazynu.

Życzymy miłego czytania i słuchania!

Zespół „Pisma”

* Na stronie magazynpismo.pl/prenumerata (aby przejść kliknij przycisk KUP) wybierz z rozwijanej listy ofertę prenumeraty: PRENUMERATA ROCZNA + KSIĄŻKA KAROLINY LEWESTAM Z AUTOGRAEM za 199 zł.


Masz już konto w naszym serwisie? Jeśli nie masz jeszcze konta, wypełnij poniższy formularz i zarejestruj się, by skorzystać z oferty.

Załóż konto

– administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Pismo z siedzibą w Warszawie (00-033) przy ul. Górskiego 1/66, zwana dalej „Administratorem”.
– moje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji oraz rozliczenia umowy związanej z dostarczeniem zamówionych przeze mnie usług i produktów oraz w innych celach związanych z wykonaniem umowy i realizacją wynikających z tego obowiązków prawnych i uprawnień Administratora np. związanych ze sprawozdawczością finansową, a także w celu realizowania usprawiedliwionych interesów Administratora np. informowania o zmianach i nowościach w serwisie www.magazynpismo.pl, w celach analitycznych związanych ze sprzedażą i dostępnością naszych usług, ich dostosowaniem do moich potrzeb i poprawą ich jakości, a także w celach archiwalnych związanych z ochroną interesu prawnego Administratora (np. dochodzeniem roszczeń, ochroną interesu prawnego Administratora), przez okres nie dłuższy niż okres przedawnienia roszczeń z umowy, a w pozostałych przypadkach przez okres niezbędny do realizacji wyżej wymienionych celów.
– odbiorcami moich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z Administratorem w związku ze świadczonymi usługami –np. świadczące usługi związane z obsługą informatyczną, a w przypadku dokonania zakupu również księgową, logistyczną i obsługą płatności, dla celów niezbędnych do realizacji zamówienia na prenumeratę, jak również w związku z korzystaniem z innych usług dostępnych na stronie np. wysyłka newslettera.
– moje dane przetwarzane są na podstawie zgodnie art. 6 ust. 1 lit. b i f. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
– podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji zamówienia.
– mam prawo dostępu do swoich danych i możliwość ich poprawiania, wydania ich kopii, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Szczegółowe informacje na temat zasad ochrony danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności

otrzymywanie informacji za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (e-mail) dotyczących umów zawartych z Fundacją Pismo z siedzibą w Warszawie, zmian i nowości w serwisie magazynpismo.pl lub w papierowej wersji magazynu oraz newslettera. Regularne otrzymywanie newslettera będzie wymagało odrębnej zgody użytkownika.

 

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00