Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Prenumerata ze zniżką dla Nauczycielek i Nauczycieli

Szukasz inspiracji do lekcji? Brakuje Ci ciekawych tekstów do analizy – esejów, opowiadań i wierszy? A może po prostu chcesz poszerzać swoje horyzonty? Niezależnie od tego czy uczysz języka polskiego, wiedzy o społeczeństwie, historii, czy etyki – to „Pismo” będzie dla Ciebie dobrym źródłem wiedzy i inspiracji.

Skorzystaj ze specjalnej oferty dla Nauczycielek i Nauczycieli, a otrzymasz: 

wyjątkowo niską cenę* za pół roku czytania i słuchania „Pisma” zapłacisz tylko 74,50 zł (to 12,41 zł zamiast 18,99 zł za numer),

od kolejnego miesiąca przez pół roku, co miesiąc drukowany numer magazynu w Twojej skrzynce,

darmową dostawę pod wskazany adres na terenie kraju,

dostęp online do wszystkich treści w serwisie bez reklam,

wszystkie numery w wersji na czytniki (pliki: PDF, ePUB i MOBI), 

 możliwość korzystania z wygodnej aplikacji mobilnej „Pisma” (do pobrania z App Store i Google Play),

wszystkie numery miesięcznika w wersji audio czytane przez lektorów i lektorki,

dodatkowe treści udostępniane tylko online, 

dostęp do wszystkich sezonów Śledztwo Pisma,

dostęp do pełnego cyfrowego archiwum miesięcznika,

newsletter „Zachwyty” z rekomendacjami kulturalnymi Zuzanny Kowalczyk,

newsletter „Powody do radości” z informacjami od redaktorki naczelnej Magdaleny Kicińskiej,

newsletter „Wybór zagraniczny” z przeglądem prasy zagranicznej Piotra Nesterowicza,

możliwość dzielenia się treściami z osobami, które nie mają prenumeraty lub dostępu do „Pisma”,

ilustracje okładkowe do pobrania w wersji do druku,

zaproszenie do zamkniętej społeczności na Facebooku.

Kup

Oferta obowiązuje do 15 września 2023 r.

*Regularna cena rocznej prenumeraty z dostępem online to koszt 189 zł (czyli 94,50 zł za 6 miesięcy). Korzystając ze zniżki zapłacisz tylko 74,50 zł za półroczną prenumeratę „Pisma”. Po tym czasie będzie możliwość odnowienia prenumeraty na tych samych warunkach przy zachowaniu ciągłości subskrypcji.

Kim jesteśmy?

„Pismo. Magazyn opinii” to wyjątkowy projekt medialny realizowany pro publico bono przez Fundację Pismo. Tworzymy „Pismo” dla Czytelników i Czytelniczek, dla których ważne jest poznanie i zrozumienie zjawisk wpływających na naszą codzienność i kształtujących przyszłość. Dla tych, którzy cenią sobie dziennikarską rzetelność, wiarygodność, obiektywizm.

„Pismo” jest miesięcznikiem dla czytelników poszukujących jakościowych materiałów poświęconych sprawom krajowym i zagranicznym, dla osób zainteresowanych najważniejszymi trendami w kulturze, nauce, technologii i gospodarce oraz ideami kształtującymi współczesne rozwiązania społeczne i polityczne. A także dla miłośników polskiej prozy, poezji oraz komiksu.

Nasz magazyn to niezależny projekt medialny. Publikujemy w nim literaturę faktu (reportaże, eseje, portrety czy rozmowy), literaturę piękną (opowiadania, poezję) i obraz (zamawiamy wyjątkowe ilustracje i zdjęcia). Jako bodajże jedyna redakcja w kraju prowadzimy weryfikację faktów we wszystkich treściach.

Piszą dla nas znakomici polscy pisarze i pisarki m.in.: Marcin Wicha, Dominika Słowik, Jakub Żulczyk, Sylwia Chutnik, Łukasz Orbitowski i Wojciech Chmielarz.

Wspieraj misję Fundacji Pismo

„Pismo” jest miesięcznikiem wydawanym przez Fundację Pismo. Jej misją jest kształtowanie liderów życia społecznego, gospodarczego i kulturalnego poprzez uwrażliwianie na najważniejsze zjawiska współczesności i inspirowanie do myślenia o tendencjach kształtujących przyszłość kraju i świata. Nasz magazyn wyróżnia wnikliwość, rzetelność i apolityczność oraz szczególny nacisk kładziony na proces weryfikowania treści pod względem faktów. Przeciwstawiamy się tabloidyzacji i upartyjnieniu mediów, kultywując najwyższe standardy dziennikarstwa.

Wspieraj niezależne dziennikarstwo

„Pismo” jest miesięcznikiem apolitycznymNie drażnimy sensacją, nie angażujemy się w małostkowe spory. Wierzymy w przyszłość rzetelnego dziennikarstwa i przywiązujemy wagę do wiarygodności publikowanych treści. Nie ulegamy zewnętrznym wpływom ani nie przedkładamy efektów finansowych ponad wyznawane zasady. W 2019 roku zostaliśmy wyróżnieni za „bezkompromisowe wyznaczanie standardów i przypomnienie, co jest istotą prasy”, a w 2021 roku otrzymaliśmy nagrodę Polskiej Izby Książek za promocję czytelnictwa w prasie drukowanej – „za śmiałość, wytrwałość i świadomość zagrożeń dla przyszłości niedalekiej i dalszej”. Materiały publikowane w „Piśmie” są nagradzane i nominowane do najważniejszych nagród krajowych, jak Grand Press czy Festiwal Wrażliwy, oraz międzynarodowych, w tym dwukrotnie do European Press Prize.

Kupując prenumeratę, wspierasz wydawanie miesięcznika „Pismo. Magazyn opinii”. Świadomie zrezygnowaliśmy z modelu finansowania opartego na przychodach reklamowych. Utrzymujemy się w dużej mierze dzięki naszym Czytelniczkom i Czytelnikom, którzy prenumerują i regularnie kupują miesięcznik. Także dzięki Tobie.

Dziękujemy!
Zespół „Pisma”

Newsletter

Pismo na bieżąco

Nie przegap najnowszego numeru Pisma i dodatkowych treści, jakie co miesiąc publikujemy online. Zapisz się na newsletter. Poinformujemy Cię o najnowszym numerze, podcastach i dodatkowych treściach w serwisie.

* pola obowiązkowe

SUBMIT

SPRAWDŹ SWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL I POTWIERDŹ ZAPIS NA NEWSLETTER.

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OTRZYMASZ NAJNOWSZE WYDANIE NASZEGO NEWSLETTERA.

Twoja rezygnacja z newslettera została zapisana.

WYŁĄCZNIE DLA OSÓB Z AKTYWNYM DOSTĘPEM ONLINE.

Zaloguj

ABY SIĘ ZAPISAĆ MUSISZ MIEĆ WYKUPIONY DOSTĘP ONLINE.

Sprawdź ofertę

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OSOBA OTRZYMA DOSTĘP DO MATERIAŁU PISMA.

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00