Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Promocja do 15 maja

„Pismo. Magazyn opinii” to wyjątkowy projekt medialny realizowany pro publico bono przez Fundację Pismo. Tworzymy „Pismo” dla Czytelników i Czytelniczek, dla których ważne jest poznanie i zrozumienie zjawisk wpływających na naszą codzienność i kształtujących przyszłość. Dla tych, którzy cenią sobie dziennikarską rzetelność, wiarygodność, obiektywizm.

Nasz magazyn to niezależny projekt medialny. Publikujemy w nim literaturę faktu (reportaże, eseje, portrety czy rozmowy), literaturę piękną (opowiadania, poezję) i obraz (zamawiamy wyjątkowe ilustracje i zdjęcia). Jako bodajże jedyna redakcja w kraju prowadzimy weryfikację faktów we wszystkich treściach.

Zamawiając prenumeratę w tej promocji otrzymasz

  w sumie 13 drukowanych numerów miesięcznika „Pismo”,

  niższą cenę (zapłacisz 14 zł zamiast 17,99 zł za numer),

✎  majowy numer w prezencie (wyślemy go do Ciebie w poniedziałek listem priorytetowym),

  limitowaną ekologiczną torbę z motywem „Pisma” w prezencie (wyślemy ją z majowym numerem),

  kolejne drukowane numery wysyłane, tak by doszły przed premierą (czerwcowy numer wyślemy do Ciebie już 23 maja), 

✎  bezpłatną dostawę pod wskazany adres na terenie całego kraju (adres możesz zmieniać w profilu),

  roczny dostęp online do wszystkich treści w serwisie (bez reklam),

  wszystkie numery miesięcznika w lektorskiej wersji audio,

  wszystkie numery miesięcznika w wersji na czytniki (pliki PDF, ePUB i MOBI), 

  dostęp do wszystkich sezonów „Śledztwa Pisma” (i przedpremierowy dostęp do nowego sezonu),

  dostęp do cyfrowego archiwum miesięcznika,

  dodatkowe treści udostępnione tylko online,

  ilustracje okładkowe do pobrania w wersji do druku,

  zaproszenie do zamkniętej społeczności na Facebooku.

Wybierając płatność kartą gwarantujesz sobie możliwość przedłużenia prenumeraty na kolejny rok w tej samej niższej cenie.

Kup

Oferta ważna do 15 maja 2022 do godziny 23:29.

Numer 5/2022 wyślemy do Ciebie w prezencie w poniedziałek

Wydanie majowe poświęciliśmy pokoleniom. W numerze znajdziesz prozę (Radka Raka i Łukasza Orbitowskiego), rozmowę z Oksaną Zabużko, eseje (Zuzanny Kowalczyk, Kamila Fejfera, Pawła Marczewskiego i Louisa Menanda) oraz trzecią część cyklu Soczewka Pisma: Ziemia. Tym razem Tomasz Ulanowski pyta o to, jak nakarmić świat.

Wspieraj misję Fundacji Pismo

„Pismo” jest miesięcznikiem wydawanym przez Fundację Pismo. Jej misją jest kształtowanie liderów życia społecznego, gospodarczego i kulturalnego poprzez uwrażliwianie na najważniejsze zjawiska współczesności i inspirowanie do myślenia o tendencjach kształtujących przyszłość kraju i świata. Nasz magazyn wyróżnia wnikliwość, rzetelność i apolityczność oraz szczególny nacisk kładziony na proces weryfikowania treści pod względem faktów. Przeciwstawiamy się tabloidyzacji i upartyjnieniu mediów, kultywując najwyższe standardy dziennikarstwa.

Wspieraj niezależne dziennikarstwo

„Pismo” jest miesięcznikiem apolitycznym. Nie drażnimy sensacją, nie angażujemy się w małostkowe spory. Wierzymy w przyszłość rzetelnego dziennikarstwa i przywiązujemy wagę do wiarygodności publikowanych treści. Nie ulegamy zewnętrznym wpływom ani nie przedkładamy efektów finansowych ponad wyznawane zasady. W 2019 roku zostaliśmy wyróżnieni za „bezkompromisowe wyznaczanie standardów i przypomnienie, co jest istotą prasy”, a w 2021 roku otrzymaliśmy nagrodę Polskiej Izby Książek za promocję czytelnictwa w prasie drukowanej – „za śmiałość, wytrwałość i świadomość zagrożeń dla przyszłości niedalekiej i dalszej”. Materiały publikowane w „Piśmie” są nagradzane i nominowane do najważniejszych nagród krajowych, jak Grand Press czy Festiwal Wrażliwy, oraz międzynarodowych, w tym dwukrotnie do European Press Prize.

Kupując prenumeratę, wspierasz wydawanie miesięcznika „Pismo. Magazyn Opinii”.  Wierzymy w przyszłość rzetelnego dziennikarstwa i przywiązujemy wagę do wiarygodności publikowanych treści. Nie ulegamy zewnętrznym wpływom ani nie przedkładamy efektów finansowych ponad wyznawane zasady. Nie działamy dla zysku, dlatego w naszym magazynie reklamy publikujemy sporadycznie, a w serwisie nie wyświetlamy ich zupełnie. Świadomie zrezygnowaliśmy z modelu finansowania opartego na przychodach reklamowych. Jest to możliwe dzięki naszym Czytelniczkom i Czytelnikom, a szczególnie Prenumeratorkom i Prenumeratorom.

Dziękujemy i życzymy dobrej lektury!
Zespół „Pisma”

Newsletter

Pismo na bieżąco

Nie przegap najnowszego numeru Pisma i dodatkowych treści, jakie co miesiąc publikujemy online. Zapisz się na newsletter. Poinformujemy Cię o najnowszym numerze, podcastach i dodatkowych treściach w serwisie.

* pola obowiązkowe

SUBMIT

SPRAWDŹ SWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL I POTWIERDŹ ZAPIS NA NEWSLETTER.

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OTRZYMASZ NAJNOWSZE WYDANIE NASZEGO NEWSLETTERA.

Twoja rezygnacja z newslettera została zapisana.

WYŁĄCZNIE DLA OSÓB Z AKTYWNYM DOSTĘPEM ONLINE.

Zaloguj

ABY SIĘ ZAPISAĆ MUSISZ MIEĆ WYKUPIONY DOSTĘP ONLINE.

Sprawdź ofertę

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OSOBA OTRZYMA DOSTĘP DO MATERIAŁU PISMA.

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00