Załóż konto

– administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Pismo z siedzibą w Warszawie (00-131) przy ul. Grzybowskiej 4/111, zwana dalej „Administratorem”.
– moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora oraz podmioty współpracujące z Administratorem, np. świadczące usługi związane z obsługą informatyczną, a w przypadku dokonania zakupu również księgową, logistyczną i obsługą płatności, dla celów niezbędnych do realizacji zamówienia na prenumeratę.
– podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji zamówienia.
– moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora oraz podmioty współpracujące z Administratorem np. świadczące usługi związane z obsługą informatyczną, a w przypadku dokonania zakupu również księgową, logistyczną i obsługą płatności, dla celów niezbędnych do realizacji zamówienia na prenumeratę, jak również w związku z korzystaniem z innych usług dostępnych na stronie np. wysyłka newslettera.
– mam prawo dostępu do swoich danych i możliwość ich poprawiania.

otrzymywanie informacji za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (e-mail) dotyczących umów zawartych z Fundacją Pismo z siedzibą w Warszawie lub newslettera. Fundacja Pismo zapewnia, że nie będzie przesyłać zarejestrowanym użytkownikom zbędnych komunikatów reklamowych, a otrzymywanie newslettera będzie wymagało odrębnej zgody użytkownika.

 

FreshMail.pl