Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Słuchaj nowego sezonu „Śledztwa Pisma”

„Śledztwo Pisma” to pierwszy polski reporterski serial podcastowy. 20 kwietnia odbyła się premiera czwartego sezonu! Kup dostęp online do „Pisma” by słuchać nowej historii opowiadanej tydzień po tygodniu.

Czwarty sezon Śledztwa Pisma to opowieść o rodzicielskim bólu, o sile mediów społecznościowych i o dylematach, przed którymi nikt nie powinien stawać. O tym, jak łatwo w Polsce przepaść bez śladu i nie zostać odnalezionym. Pierwszy odcinek zostanie udostępniony bezpłatnie, kolejne będą dostępne tylko dla osób posiadających prenumeratę lub subskrypcję „Pisma”, Audioteka Klub i Open FM.

Kup dostęp online do „Pisma” w miesięcznej subskrypcji, a otrzymasz:

  dostęp do wszystkich treści i serii podcastów w serwisie magazynpismo.pl,

  niższą cenę* przez pierwsze 3 miesiące subskrypcji (zapłacisz 7,99 zł zamiast 11,99 zł miesięcznie),

  dostęp do nowego Śledztwa Pisma (odcinki nowego sezonu publikujemy tydzień po tygodniu od 20 kwietnia do 25 maja),

  lektorskie wydania audio miesięcznika czytane przez profesjonalnych lektorów i lektorki,

  pełne cyfrowe archiwum tekstów i nagrań z miesięcznika,

  dodatkowe treści „Pisma” udostępniane tylko online,

  miesięczne newslettery dostępne tylko dla prenumeratorów i subskrybentów „Pisma”,

  zaproszenie do zamkniętej społeczności na Facebooku.

Kup

*Miesięczny dostęp online do „Pisma” w standardowej cenie to koszt 11,99 zł miesięcznie. Przez pierwsze trzy miesiące płacisz promocyjną cenę 7,99 zł, po tym okresie opłata będzie wynosić 11,99 zł miesięcznie. Zamówienie odnawia się automatycznie co miesiąc. Z subskrypcji możesz zrezygnować w każdej chwili.

Producentem „Śledztwa Pisma” jest Fundacja Pismo, wydawca miesięcznika „Pismo. Magazyn opinii”. Pierwszy sezon, autorstwa Mirka Wlekłego został nominowany do Grand Press Digital w 2019 roku. Drugi, którego autorką jest Barbara Sowa otrzymał tę nagrodę w kategorii najlepszy Reportaż radiowy w 2020 roku. 15 czerwca 2021 roku ukazał się trzeci sezon serialu, a jego autorka, Iga Dzieciuchowicz, została nominowana do nagrody Grand Press. Odcinki wszystkich trzech sezonów zostały odsłuchane łącznie prawie milion siedemset tysięcy razy. 

Czwarty Sezon Śledztwa Pisma wyprodukowała Fundacja Pismo, wydawca miesięcznika „Pismo. Magazyn opinii”. Partnerem strategicznym czwartego sezonu Śledztwa Pisma jest Audioteka. Partnerem dystrybucyjnym jest Open FM.

Najnowszego sezonu można słuchać na stronie magazynpismo.pl/sledztwo-pisma/, w aplikacji Audioteki i OPEN FM. Pierwszy odcinek udostępniony jest bezpłatnie. Kolejne odcinki będą dostępne dla prenumeratorów i subskrybentów miesięcznika „Pismo. Magazyn opinii” oraz subskrybentów Audioteka Klub i Open FM.

✎ WSPIERAJ PROJEKT PRO PUBLICO BONO

Misją Fundacji Pismo jest kształtowanie obecnych i przyszłych liderów i liderek życia społecznego, politycznego i kulturalnego przez uwrażliwianie ich na najważniejsze zjawiska współczesności i inspirowanie do myślenia o procesach kształtujących przyszłość kraju i świata. Jesteśmy zespołem osób wierzących w uczciwe, wiarygodne, wysokiej jakości dziennikarstwo działające dla dobra publicznego. Wierzymy w siłę słowa pisanego. Nasz magazyn wyróżnia wnikliwość, rzetelność i apolityczność oraz szczególny nacisk kładziony na proces weryfikowania treści pod względem faktów. Przeciwstawiamy się tabloidyzacji i upartyjnieniu mediów, kultywując najwyższe standardy dziennikarstwa.

✎ WSPIERAJ NIEZALEŻNE DZIENNIKARSTWO

Wierzymy w przyszłość rzetelnego dziennikarstwa i przywiązujemy wagę do wiarygodności publikowanych treści. Nie ulegamy zewnętrznym wpływom, niezależność redakcyjna jest dla nas krytyczna. W 2019 roku zostaliśmy wyróżnieni za „bezkompromisowe wyznaczanie standardów i przypomnienie, co jest istotą prasy”, a w 2021 roku otrzymaliśmy nagrodę Polskiej Izby Książek za promocję czytelnictwa w prasie drukowanej – „za śmiałość, wytrwałość i świadomość zagrożeń dla przyszłości niedalekiej i dalszej”. Materiały „Pisma” są nagradzane i nominowane do najważniejszych nagród krajowych, jak Grand Press czy Festiwal Wrażliwy, oraz międzynarodowych, w tym dwukrotnie do European Press Prize.

✎ SŁUCHAJ WSZYSTKICH MATERIAŁÓW „PISMA

W serwisie magazynpismo.pl znajdziesz wszystkie materiały z miesięcznika w wersji audio czytane przez profesjonalnych lektorów i lektorki oraz wszystkie podcasty produkowane przez Fundację Pismo. M.in. comiesięczną debatę z cyklu „Premiera Pisma”, podcast Barbary Sowy Jak naprawić przyszłość?, Wiersz na poniedziałek redaktorki naczelnej Magdaleny Kicińskiej i podcast pełen rekomendacji książkowych i filmowych – À propos Zuzanny Kowalczyk.

Subskrybując „Pismo” wspierasz uczciwe, wiarygodne, niepartyjne, wysokiej jakości dziennikarstwo działające dla dobra publicznego.

Dziękujemy!
Zespół „Pisma”

Newsletter

Pismo na bieżąco

Nie przegap najnowszego numeru Pisma i dodatkowych treści, jakie co miesiąc publikujemy online. Zapisz się na newsletter. Poinformujemy Cię o najnowszym numerze, podcastach i dodatkowych treściach w serwisie.

* pola obowiązkowe

SUBMIT

SPRAWDŹ SWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL I POTWIERDŹ ZAPIS NA NEWSLETTER.

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OTRZYMASZ NAJNOWSZE WYDANIE NASZEGO NEWSLETTERA.

Twoja rezygnacja z newslettera została zapisana.

WYŁĄCZNIE DLA OSÓB Z AKTYWNYM DOSTĘPEM ONLINE.

Zaloguj

ABY SIĘ ZAPISAĆ MUSISZ MIEĆ WYKUPIONY DOSTĘP ONLINE.

Sprawdź ofertę

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OSOBA OTRZYMA DOSTĘP DO MATERIAŁU PISMA.

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00