Twój dostęp nie jest aktywny. Skorzystaj z oferty i zapewnij sobie dostęp do wszystkich treści.


Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Warunki sprzedaży

Podane ceny prenumerat papierowych zawierają koszty przesyłki. 

Dostęp online  zostanie za Twoją zgodą udostępniona zaraz po zakupie, czyli przed upływem terminu 14 dni na odstąpienie od umowy. Po udzielenia tej zgody nie tracisz prawa do odstąpienia, ale jeżeli z niego skorzystasz kwota zwrotu będzie proporcjonalnie pomniejszona, stosownie do wykorzystanego okresu prenumeraty.

Prenumerata papierowa jest ważna od pierwszego dnia kolejnego miesiąca, następującego po dacie zakupu. Przykładowo – aby zamówić kwietniowe wydanie miesięcznika, musisz dokonać zakupu do końca marca, majowy magazyn kupisz do końca kwietnia, itd. Natomiast zaraz po zakupie możesz korzystać z wydania cyfrowego, które jest częścią oferty.

Prenumerata, zarówno papierowa jak i cyfrowa (dostęp online) jest realizowana w modelu przedpłaconym (przelew za rok z góry),  albo subskrypcyjnym, to znaczy, że kwota podana w zamówieniu będzie cyklicznie, automatycznie ściągana z Twojego konta aż do odwołania. Z subskrypcji zawsze możesz zrezygnować, klikając w przycisk „rezygnuj' w zakładce Mój profil.

Prenumerata zagraniczna jest dostępna w jednej opcji – subskrypcyjnej. W tej samej cenie dostarczamy „Pismo” zarówno na terenie Europy jak i do krajów z pozostałych kontynentów.

Prenumerata na prezent zarówno w wersji cyfrowej jak i papierowej podlega takim samym zasadom jak powyższe oferty. Po zaksięgowaniu transakcji kupujący otrzymuje numer kuponu prezentowego wraz z instrukcją dotyczącą sposobu jego realizacji. Kupujący może wysłać tę instrukcję wraz z życzeniami samodzielnie do osoby obdarowanej lub zaznaczyć opcję z wysyłką maila automatycznego. W przypadku wybrania tego wariantu wysyłamy instrukcję wraz z wiadomością od darczyńcy i numerem kodu pod wskazany adres e-mail osoby obdarowanej natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty. Prezent należy odebrać w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu. W przypadku, gdyby ważność kuponu wygasła prosimy o kontakt pod adres email: [email protected].

Newsletter

Pismo na bieżąco

Nie przegap najnowszego numeru Pisma i dodatkowych treści, jakie co miesiąc publikujemy online. Zapisz się na newsletter. Poinformujemy Cię o najnowszym numerze, podcastach i dodatkowych treściach w serwisie.

* pola obowiązkowe

SUBMIT

SPRAWDŹ SWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL I POTWIERDŹ ZAPIS NA NEWSLETTER.

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OTRZYMASZ NAJNOWSZE WYDANIE NASZEGO NEWSLETTERA.

Twoja rezygnacja z newslettera została zapisana.

WYŁĄCZNIE DLA OSÓB Z AKTYWNYM DOSTĘPEM ONLINE.

Zaloguj

ABY SIĘ ZAPISAĆ MUSISZ MIEĆ WYKUPIONY DOSTĘP ONLINE.

Sprawdź ofertę

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OSOBA OTRZYMA DOSTĘP DO MATERIAŁU PISMA.

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00