Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

„Pismo” w promocji dla osób studiujących

„Pismo. Magazyn opinii” to wyjątkowy projekt medialny realizowany pro publico bono przez Fundację Pismo. Tworzymy miesięcznik dla Czytelników i Czytelniczek, dla których ważne jest poznanie i zrozumienie zjawisk wpływających na naszą codzienność i kształtujących przyszłość. Dla tych, którzy cenią sobie wysokiej jakości dziennikarstwo i prozę.

W „Piśmie” publikujemy literaturę faktu (reportaże, eseje, portrety czy rozmowy), literaturę piękną (opowiadania, poezję) i obraz (zamawiamy wyjątkowe ilustracje i zdjęcia). Jako bodajże jedyna redakcja w kraju prowadzimy weryfikację faktów we wszystkich treściach.

Zamów miesięczną prenumeratę w promocji dla osób studiujących, a otrzymasz:

 niższą cenę 10,99 zł zamiast 18,99 zł przez pierwszych 6 miesięcy subskrypcji,

 co miesiąc najnowszy drukowany numer „Pisma”,

 darmową dostawę pod wskazany adres na terenie kraju,

wysyłkę tak, by magazyn zawsze dotarł przed premierą,

 dostęp online do wszystkich treści w serwisie bez reklam,

 wszystkie numery miesięcznika w wersji audio czytane przez profesjonalnych lektorów i lektorki,

 wszystkie numery miesięcznika w wersji na czytniki (PDF, ePUB i MOBI), 

 dostęp do pełnego cyfrowego archiwum miesięcznika,

 dodatkowe treści udostępnione tylko online,

 możliwość dzielenia się treściami z osobami, które nie mają prenumeraty lub dostępu do „Pisma”,

 dostęp do wszystkich sezonów reporterskiego serialu podcastowego Śledztwo Pisma (już wiosną premiera nowego sezonu!),

 co miesiąc newsletter „Zachwyty” z rekomendacjami kulturalnymi Zuzanny Kowalczyk,

 co miesiąc newsletter „Wybór zagraniczny” z przeglądem prasy zagranicznej Piotra Nesterowicza,

 zaproszenie na spotkania z cyklu Premiera Pisma na żywo,

 ilustracje okładkowe do pobrania w wersji do druku,

 zaproszenie do zamkniętej społeczności na Facebooku.

Kup

Czy znasz już „Pismo?

„Pismo” jest miesięcznikiem wydawanym przez Fundację Pismo. Jej misją jest kształtowanie liderów życia społecznego, gospodarczego i kulturalnego poprzez uwrażliwianie na najważniejsze zjawiska współczesności i inspirowanie do myślenia o tendencjach kształtujących przyszłość kraju i świata. Nasz magazyn wyróżnia wnikliwość, rzetelność i apolityczność oraz szczególny nacisk kładziony na proces weryfikowania treści pod względem faktów. Przeciwstawiamy się tabloidyzacji i upartyjnieniu mediów, kultywując najwyższe standardy dziennikarstwa.

WSPIERASZ NIEZALEŻNE DZIENNIKARSTWO

„Pismo” jest miesięcznikiem apolitycznym. Nie drażnimy sensacją, nie angażujemy się w małostkowe spory. Wierzymy w przyszłość rzetelnego dziennikarstwa i przywiązujemy wagę do wiarygodności publikowanych treści. Nie ulegamy zewnętrznym wpływom ani nie przedkładamy efektów finansowych ponad wyznawane zasady. W 2019 roku zostaliśmy wyróżnieni za „bezkompromisowe wyznaczanie standardów i przypomnienie, co jest istotą prasy”, a w 2021 roku otrzymaliśmy nagrodę Polskiej Izby Książek za promocję czytelnictwa w prasie drukowanej – „za śmiałość, wytrwałość i świadomość zagrożeń dla przyszłości niedalekiej i dalszej”. Materiały publikowane w „Piśmie” są nagradzane i nominowane do najważniejszych nagród krajowych, jak Grand Press czy Festiwal Wrażliwy, oraz międzynarodowych, w tym dwukrotnie do European Press Prize.

W 2022 roku jakość naszej pracy znalazła swoje odzwierciedlenie między innymi w postaci dwóch nagród Grand Press. W czerwcu Marek M. Berezowski otrzymał Grand Press Photo za cykl zdjęć, których część ukazała się jako fotoreportaż Ostrzał w kwietniowym numerze „Pisma”. Z kolei w grudniu Tomasz Ulanowski został nagrodzony Grand Pressem w kategorii Dziennikarstwo specjalistyczne i nowe formy dziennikarstwa za cykl Soczewek Pisma Ziemia, poświęconych wyzwaniom związanym z katastrofą klimatyczną. 

MASZ DOSTĘP DO WSZYSTKICH TREŚCI

Dostęp online, który aktywujemy od razu po zaksięgowaniu płatności, pozwoli Ci czytać i słuchać „Pismo” gdzie i kiedy chcesz. Na komórce, tablecie, komputerze i czytniku. W serwisie znajdziesz wszystkie treści z aktualnego numeru, a także pełne cyfrowe archiwum. Pobierzesz wszystkie numery miesięcznika na czytniki (do pobrania pliki PDF, ePub i mobi) oraz w wersji audio. Otrzymasz dostęp do wszystkich podcastów produkowanych przez Fundację Pismo – także do wszystkich sezonów pierwszego polskiego serialu podcastowego Śledztwo Pisma.

Utrzymujemy się dzięki darowiznom oraz prenumeratom. Subskrybując wspierasz uczciwe, wiarygodne, niepartyjne, wysokiej jakości dziennikarstwo działające dla dobra publicznego.

Dziękujemy i życzymy dobrej lektury!
Zespół „Pisma”

Newsletter

Pismo na bieżąco

Nie przegap najnowszego numeru Pisma i dodatkowych treści, jakie co miesiąc publikujemy online. Zapisz się na newsletter. Poinformujemy Cię o najnowszym numerze, podcastach i dodatkowych treściach w serwisie.

* pola obowiązkowe

SUBMIT

SPRAWDŹ SWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL I POTWIERDŹ ZAPIS NA NEWSLETTER.

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OTRZYMASZ NAJNOWSZE WYDANIE NASZEGO NEWSLETTERA.

Twoja rezygnacja z newslettera została zapisana.

WYŁĄCZNIE DLA OSÓB Z AKTYWNYM DOSTĘPEM ONLINE.

Zaloguj

ABY SIĘ ZAPISAĆ MUSISZ MIEĆ WYKUPIONY DOSTĘP ONLINE.

Sprawdź ofertę

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OSOBA OTRZYMA DOSTĘP DO MATERIAŁU PISMA.

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00