Twój dostęp nie jest aktywny. Skorzystaj z oferty i zapewnij sobie dostęp do wszystkich treści.


Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Premiera Pisma. Zarejestruj się i weź udział

Premiera Pisma to cykl rozmów poświęconych przewodniemu tematowi wydania magazynu. Zapraszamy do debaty ekspertów i ekspertki z różnych światów i pokoleń. W listopadzie wróciliśmy do przedpandemicznej formuły comiesięcznych spotkań na żywo, na które zapraszamy Prenumeratorów i Prenumeratorki „Pisma”. Na magazynpismo.pl udostępniamy też transmisję na żywo z rozmowy. A tydzień po każdej debacie publikujemy podcast w kanałach Pisma do słuchania.

Premierę Pisma wspiera kancelaria CMS. 


Po co komu metawersum?

7 grudnia (środa), godz. 18:00
Meta Przestrzeń, ul. Koszykowa 61, Warszawa

Nowe światy to nowy potencjał – zarówno na ocalenie, jak i schrzanienie tego, co najbardziej cenne – pisze w najnowszym, grudniowym numerze „Pisma” Zuzanna Kowalczyk. Piotr Fortuna w eseju o metawersum dodaje z kolei, że warto się zawczasu zastanowić nad tym, jakie zagrożenia może na nas sprowadzić nowy, trójwymiarowy internet. Może dzięki temu uda nam się uniknąć części szkód, zminimalizować ryzyko ich wystąpienia, a najlepiej zawczasu skierować rozwój metawersum na właściwe tory.

Jak to zrobić? Czy wirtualna rzeczywistość, w której za pomocą awatarów za kilka, kilkanaście lat mamy się spotykać, pracować, tworzyć i bawić, pozwoli nam rozwinąć skrzydła – dosłownie i w przenośni – czy wręcz przeciwnie, obnaży najciemniejsze strony ludzkiej natury?

Marki i świat biznesu widzą tu szansę na zdobycie uwagi i wydrenowanie portfeli klientów głęboko zanurzonych w wirtualnej przestrzeni, artyści już dziś przekraczają tam nieosiągalne dotąd granice sztuki, a co metawersum zaoferuje nam, zwykłym użytkownikom internetu?

Nazwiska panelistów i panelistek ujawnimy już niebawem.

Debatę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge, dziennikarka od wielu lat związana z radiem.

Weź udział w wydarzeniu:

Na magazynpismo.pl

Oglądaj transmisję wideo z rozmowy w dniu wydarzenia lub w dowolnym momencie po jego zakończeniu.

W Meta Przestrzeni w Warszawie

Zapisz się na wydarzenie. Podaj adres mailowy przypisany do Twojego konta w serwisie magazynpismo.pl. Dzięki temu będziemy mogli zweryfikować maila w naszej bazie. W ciągu 72 godzin dostaniesz od nas informację z potwierdzeniem udziału w wydarzeniu. 

Przed wydarzeniem odbędzie się rejestracja. Nie musisz mieć ze sobą wydrukowanego biletu, ale ważne, byśmy mogli Cię zidentyfikować. Prosimy o obecność na 15 minut przed rozpoczęciem spotkania. Osobom spóźnionym nie będziemy mogli zagwarantować udziału w Premierze.

Udział w Premierze Pisma jest możliwy tylko dla osób posiadających prenumeratę lub dostęp online do „Pisma”.


Rejestrując się, akceptujesz regulamin wydarzenia, który dostępny jest  TUTAJ.
Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, wzór zgody dla opiekuna prawnego znajdziesz TUTAJ.
Masz problem z rejestracją? Napisz do nas na adres [email protected]

Dowiedz się, o czym rozmawialiśmy poprzednio:

Jak prowadzić dialog w podzielonym świecie?

„Polaryzacja” to hasło, które od lat odmieniamy przez różne przypadki. Zamiast wskazywać winnych, bo przecież wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za nakręcanie spirali niechęci i wzajemnego braku zaufania, zastanówmy się, dlaczego tak trudno przychodzi nam uszanowanie różnic. Jak znaleźć wspólny język ponad podziałami? Jak inicjować i podtrzymywać dialog? Z jakich narzędzi i doświadczeń korzystać? Czy w naszym skonfliktowanym kraju można stworzyć przyjazną przestrzeń do budowania więzi i szukania wspólnego mianownika?

Pozostałe podcasty z cyklu Premiera Pisma znajdziesz TUTAJ.

Newsletter

Pismo na bieżąco

Nie przegap najnowszego numeru Pisma i dodatkowych treści, jakie co miesiąc publikujemy online. Zapisz się na newsletter. Poinformujemy Cię o najnowszym numerze, podcastach i dodatkowych treściach w serwisie.

* pola obowiązkowe

SUBMIT

SPRAWDŹ SWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL I POTWIERDŹ ZAPIS NA NEWSLETTER.

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OTRZYMASZ NAJNOWSZE WYDANIE NASZEGO NEWSLETTERA.

Twoja rezygnacja z newslettera została zapisana.

WYŁĄCZNIE DLA OSÓB Z AKTYWNYM DOSTĘPEM ONLINE.

Zaloguj

ABY SIĘ ZAPISAĆ MUSISZ MIEĆ WYKUPIONY DOSTĘP ONLINE.

Sprawdź ofertę

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00