Twój dostęp nie jest aktywny. Skorzystaj z oferty i zapewnij sobie dostęp do wszystkich treści.


Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Kup wyjątkowy zestaw naklejek z ulubionymi ilustracjami okładkowymi „Pisma” – wesprzyj działalność Fundacji

 

Limitowana seria naklejek z okładkowymi ilustracjami stworzonymi przez artystów współpracujących z „Pismem” już dostępna! 

 

Często dostajemy od Was pytania o możliwość zakupu naklejek, które pojawiają się na naszych zdjęciach umieszczanych w social mediach i na reklamach “Pisma”. Słuchamy Was, więc postanowiliśmy wyprodukować nową serię naklejek.

Tym razem przygotowaliśmy dla Was zestaw naklejek wybranych przez członków facebookowej grupy „Czytamy Pismo” – zamkniętej grupy, do której zapraszamy Przyjaciół i Przyjaciółki „Pisma” – naszych Autorek i Autorów, Prenumeratorek i Prenumeratorów, Ilustratorów i Ilustratorki oraz Przyjaciół i Przyjaciółki „Pisma”.
Ilustracje wybrane na naklejki przez naszych Czytelników i Czytelniczki to:

„Wyjście z mroku” Piotra Kowalczyka – okładka nr 05/2020

„Oparcie” Tomasza Majewskiego – okładka nr 7/2019

„Nostalgia” Tomasza Majewskiego – okładka nr 10/2018

„Perseidy” Marka Skupińskiego – okładka nr 7/2018

Naklejki mają średnicę 6 cm.

 

Cena zestawu 4 naklejek to 25 zł. Można kupić tylko jeden zestaw.
Cena zawiera koszty wysyłki (list z naklejkami wysyłamy Pocztą Polską). 

 

Udostępniamy tylko 150 takich zestawów! Sprzedaż będzie trwała do wyczerpania zapasów!


Masz już konto w naszym serwisie? Jeśli nie masz jeszcze konta, wypełnij poniższy formularz i zarejestruj się, by skorzystać z oferty.

Załóż konto

– administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Pismo z siedzibą w Warszawie (00-033) przy ul. Górskiego 1/66, zwana dalej „Administratorem”.
– moje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji oraz rozliczenia umowy związanej z dostarczeniem zamówionych przeze mnie usług i produktów oraz w innych celach związanych z wykonaniem umowy i realizacją wynikających z tego obowiązków prawnych i uprawnień Administratora np. związanych ze sprawozdawczością finansową, a także w celu realizowania usprawiedliwionych interesów Administratora np. informowania o zmianach i nowościach w serwisie www.magazynpismo.pl, w celach analitycznych związanych ze sprzedażą i dostępnością naszych usług, ich dostosowaniem do moich potrzeb i poprawą ich jakości, a także w celach archiwalnych związanych z ochroną interesu prawnego Administratora (np. dochodzeniem roszczeń, ochroną interesu prawnego Administratora), przez okres nie dłuższy niż okres przedawnienia roszczeń z umowy, a w pozostałych przypadkach przez okres niezbędny do realizacji wyżej wymienionych celów.
– odbiorcami moich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z Administratorem w związku ze świadczonymi usługami –np. świadczące usługi związane z obsługą informatyczną, a w przypadku dokonania zakupu również księgową, logistyczną i obsługą płatności, dla celów niezbędnych do realizacji zamówienia na prenumeratę, jak również w związku z korzystaniem z innych usług dostępnych na stronie np. wysyłka newslettera.
– moje dane przetwarzane są na podstawie zgodnie art. 6 ust. 1 lit. b i f. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
– podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji zamówienia.
– mam prawo dostępu do swoich danych i możliwość ich poprawiania, wydania ich kopii, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Szczegółowe informacje na temat zasad ochrony danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności

otrzymywanie informacji za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (e-mail) dotyczących umów zawartych z Fundacją Pismo z siedzibą w Warszawie, zmian i nowości w serwisie magazynpismo.pl lub w papierowej wersji magazynu oraz newslettera. Regularne otrzymywanie newslettera będzie wymagało odrębnej zgody użytkownika.

 

 

„Pismo. Magazyn Opinii” to miesięcznik, który łączy w sobie fakt, literaturę, obraz oraz humor. Poruszamy w nim istotne tematy społeczne, ekonomiczne, naukowe, technologiczne, kulturalne i polityczne. „Pismo” jest miesięcznikiem apolitycznym wydawanym przez Fundację Pismo. Nie drażnimy sensacją, nie angażujemy się w małostkowe spory. Wierzymy w przyszłość rzetelnego dziennikarstwa i przywiązujemy wagę do wiarygodności publikowanych treści. Nie ulegamy zewnętrznym wpływom ani nie przedkładamy efektów finansowych ponad wyznawane zasady. Nie działamy dla zysku.

 

Kupując zestaw naklejek, wspierasz działalność Fundacji Pismo – wydawcy magazynu “Pismo. Magazyn opinii”. Świadomie zrezygnowaliśmy z modelu finansowania opartego na przychodach reklamowych. Jest to możliwe dzięki naszym Czytelniczkom i Czytelnikom oraz darowiznom. Dziękujemy!

 

W razie pytań bądź problemów, piszcie do nas pod adres [email protected]

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00