Twój dostęp nie jest aktywny. Skorzystaj z oferty i zapewnij sobie dostęp do wszystkich treści.


Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Od Redakcji

Podziel się z nami swoją opinią. Wypełnij ankietę

Tworzymy nasze treści dla Ciebie, dlatego chcemy poznać Twoją opinię na nasz temat i publikowanych przez nas materiałów.

„Pismo. Magazyn opinii” to projekt medialny realizowany pro publico bono. Naszą misją jest współkształtowanie liderów życia społecznego, gospodarczego i kulturalnego poprzez wysokiej jakości, wiarygodną, niepartyjną, weryfikowaną pod względem faktów treść. 

Tworzymy „Pismo” dla wszystkich, dla których ważne jest poznanie i zrozumienie zjawisk wpływających zarówno na naszą codzienność, jak i kształtujących przyszłość. Dla tych, którzy cenią sobie dziennikarską rzetelność i wiarygodność. 

Dla osób poszukujących reportaży poświęconych sprawom krajowym i zagranicznym, zainteresowanych najważniejszymi trendami w kulturze, nauce, technologii i gospodarce oraz ideami kształtującymi współczesne rozwiązania społeczne i polityczne. Dla czytelników polskiej prozy, poezji oraz komiksu. Dla wszystkich, którzy lubią czytać dobre treści.

Od początku rozwijamy „Pismo” w trzech formatach: wydaniu papierowym, cyfrowym oraz audio. W zeszłym roku w związku z pandemią i ograniczeniami w sprzedaży detalicznej, w przyspieszonym tempie wdrożyliśmy naszą strategię rozwoju prenumeraty i subskrypcji, dzięki czemu udało nam się zwiększyć grono odbiorców naszych treści.

Chcemy tworzyć treści, które są dla Ciebie interesujące, by „Pismo” mogło się dalej rozwijać. Zależy nam, by poznać Twoją opinię na temat naszych działań.

Będziemy wdzięczni, jeśli poświęcisz około pięciu minut i weźmiesz udział w naszym badaniu.

Dziękujemy!

Zespół „Pisma”

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00