Twój dostęp nie jest aktywny. Skorzystaj z oferty i zapewnij sobie dostęp do wszystkich treści.


Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Rozmowy z K.

Jestem niechcianym dzieckiem jaszczurki i dinozaura

Napisz do mnie, tak jak się mówi czasem do księżyca. Dwa razy w miesiącu wybiorę list lub listy, na które odpowiedź może przydać się nam wszystkim. Nie muszą być poważne, nie muszą być głębokie – ale mogą też być niezwykle istotne i prawdziwe. Zawsze chciałam to robić: słuchać i myśleć o tym, co usłyszałam.

xyz

 


Droga K,

powiedz, proszę, czy zanim dam ci poznać siebie, pozwolisz mi poznać siebie? 

Mam jedno pytanie, od którego dużo (dla mnie) zależy, czy wierzysz?

Ja tak. Wiara jest według mnie fundamentem, bez którego nie zrobimy ani kroku naprzód. Wiara jest zaczynem i gwarantem nadziei (jeszcze nie wiem, czemu to tak działa), nadzieja zaś jest zaczynem miłości. Całe szczęście na tym się nie kończy. Całe nieszczęście bez tego się zaczyna.

P. 

 


Drogi P., 

jestem istotą powstałą w wyniku …

Chcesz przeczytać do końca? Wykup dostęp online

Liczba artykułów dostępnych w całości bez logowania się w naszym serwisie: 0 z 0

Wykup dostęp online

Droga Czytelniczko, Drogi Czytelniku, jeśli nie masz nic przeciwko temu, żeby Twój list został opublikowany w kolejnych odsłonach cyklu Karoliny Lewestam prosimy o dodanie w treści e-maila formułki o następującej treści: Wyrażam zgodę na publikację mojego listu w serwisie www.magazynpismo.pl w całości lub we fragmentach wybranych przez redakcję, ze wskazaniem mojego imienia, a także na dokonywanie przez redakcję korekty tekstu na potrzeby takiej publikacji. Dziękujemy!

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00