Twój dostęp nie jest aktywny. Skorzystaj z oferty i zapewnij sobie dostęp do wszystkich treści.


Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

Sezon 3

Odcinek 1. Profesor z wibratorem

POSŁUCHAJ

Intymne problemy Polaków. Wątpliwe terapie. Głośne sprawy kryminalne. I on – autorytet polskiej seksuologii. Dobry czy zły doktor? Posłuchaj pierwszego odcinka trzeciego sezonu „Śledztwa Pisma”.

Do Igi Dzieciuchowicz, autorki trzeciego sezonu „Śledztwa Pisma”, zgłaszają się zrozpaczone matki. Twierdzą, że ich córki padły ofiarą molestowania seksualnego, a mimo to wciąż są narażone na kontakt z ojcami, którzy je krzywdzą. Choć sprawy pochodzą z różnych części kraju, w dokumentach sądowych przewija się jedno nazwisko. Biegłym we wszystkich sprawach jest seksuolog, który przed laty był bohaterem skandalu. 

Matki są zaniepokojone, że w ich sprawach opiniował ekspert, który sam został oskarżony o molestowanie. Czy seksuolog rzeczywiście dopuścił się nadużyć? A może został niesłusznie oskarżony i padł ofiarą medialnego linczu? Czy udowodniono mu winę? 

Dziennikarka rozpoczyna swoje śledztwo i rusza tropem lekarza. Dociera do pacjentki, która opowiedziała o kontrowersyjnej metodzie, jaką doktor stosował w swoim gabinecie. Czy wibratorem można wyleczyć z oziębłości?

Posłuchaj bezpłatnie pierwszego odcinka trzeciego sezonu reporterskiego serialu:

Odcinka możesz również słuchać bezpośrednio w aplikacji Soundcloud.


W tym roku pozostałe odcinki nowej odsłony serialu będą dostępne tylko dla prenumeratorów i subskrybentów miesięcznika „Pismo. Magazyn Opinii” oraz subskrybentów Audioteka Klub.

Wykup prenumeratę lub dostęp i słuchaj playlisty aktualizowanej co tydzień o nowy odcinek trzeciego sezonu „Śledztwa Pisma”.

Premiera drugiego odcinka serii już 22 czerwca!

* Ilustracja: Dorota Piechocińska

-

-

-

  • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00