Twój dostęp nie jest aktywny. Skorzystaj z oferty i zapewnij sobie dostęp do wszystkich treści.


Czytaj i słuchaj bez ograniczeń. Zaloguj się lub skorzystaj z naszej oferty

 • W kadrze

  Gizela

  Gizela Jagielska (44 lata) jest zastępczynią kierownika do spraw medycznych w oleśnickim szpitalu. Kiedy kończyła ginekologię i położnictwo, nie spodziewała się, że tak jak inni lekarze w Polsce będzie musiała

 • W kadrze

  Karolina

  Karolina (27 lat) prowadzi konto na OnlyFans. To brytyjska platforma internetowa, która działa jak media społecznościowe, ale dostęp do niej jest płatny. Subskrybenci otrzymują treści dla dorosłych, od zdjęć po

 • W kadrze

  Mateusz

  Mateusz Sobiecki (34 lata) jest oficerem Wojska Polskiego, pilotem transportowym i pierwszym polskim żołnierzem, który zrobił publiczny coming out.

 • W kadrze

  Damian „Demon”

  Damian pierwszy raz spróbował heroiny po zakończeniu służby wojskowej – poczęstował go brat, już wtedy uzależniony i wyrzucony z armii. Kilka dawek narkotyku później Damian wpadł w nałóg.

 • W kadrze

  Siwy i Maja

  Mariusz Radzaj „Siwy” i Maja Fiebig to para o statusie kultowej w Karkonoszach. On, punk, wolny duch i pacyfista, po ponad dwudziestu latach życia w Wielkiej Brytanii wrócił do Polski,

 • W kadrze

  Jurek, Georges

  Jurek Furtak nie pamięta swojej mamy. Ostatni raz widział ją w wieku czterech lat. Zostało mu po niej jedno zdjęcie, mocno wytarte od ciągłego oglądania.

 • W kadrze

  Marta

  Marta Głowiak ma dwadzieścia osiem lat. Kilka lat temu, zmęczona miejskim życiem, szukając spokoju, osiadła w Beskidzie Niskim.

Newsletter

Pismo na bieżąco

Nie przegap najnowszego numeru Pisma i dodatkowych treści, jakie co miesiąc publikujemy online. Zapisz się na newsletter. Poinformujemy Cię o najnowszym numerze, podcastach i dodatkowych treściach w serwisie.

* pola obowiązkowe

SUBMIT

SPRAWDŹ SWOJĄ SKRZYNKĘ E-MAIL I POTWIERDŹ ZAPIS NA NEWSLETTER.

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OTRZYMASZ NAJNOWSZE WYDANIE NASZEGO NEWSLETTERA.

Twoja rezygnacja z newslettera została zapisana.

WYŁĄCZNIE DLA OSÓB Z AKTYWNYM DOSTĘPEM ONLINE.

Zaloguj

ABY SIĘ ZAPISAĆ MUSISZ MIEĆ WYKUPIONY DOSTĘP ONLINE.

Sprawdź ofertę

DZIĘKUJEMY! WKRÓTCE OSOBA OTRZYMA DOSTĘP DO MATERIAŁU PISMA.

-

-

-

 • -
ZAPISZ
USTAW PRĘDKOŚĆ ODTWARZANIA
0,75X
1,00X
1,25X
1,50X
00:00
50:00